توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار
خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار

اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار؛ یادگیری گیتار حرفه‌ای در خانه آلتیمیت گیتار یکی از بهترین سرویس‌های آموزش گیتار است که هم گیتاریست‌های حرفه‌ای و هم گیتاریست‌های آماتور می‌توانند از آن استفاده کنند. در این برنامه، تمام ابزارهایی که یک گیتاریست به آن نیاز دارد، وجود دارند و می‌توانید به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار؛ یادگیری گیتار حرفه‌ای در خانه

آلتیمیت گیتار یکی از بهترین سرویس‌های آموزش گیتار است که هم گیتاریست‌های حرفه‌ای و هم گیتاریست‌های آماتور می‌توانند از آن استفاده کنند. در این برنامه، تمام ابزارهایی که یک گیتاریست به آن نیاز دارد، وجود دارند و می‌توانید به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در آلتیمیت گیتار می‌توانید تمپو موزیک را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید گام آکوردها را هم طبق نیاز تغییر دهید. تمام این موارد دست به دست هم داده‌اند که آلتیمیت گیتار به یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های برای گیتاریست‌ها تبدیل شود. برای آشنایی با مزایای استفاده از اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، این مطلب را از دست ندهید.

آلتیمیت گیتار دارای دو بخش رایگان و پرمیوم است.
آلتیمیت گیتار دارای دو بخش رایگان و پرمیوم است.

آلتیمیت گیتار؛ یادگیری در هر زمان و هر مکان

یکی از مزایای استفاده از برنامه‌های مختلف برای یادگیری گیتار این است که می‌توانید یادگیری را در هر ساعتی از شبانه‌روز و در هر محیطی انجام دهید. این در حالی است که کلاس‌های حضوری چنین امکانی را ارائه نمی‌دهند. در عین حال، یادگیری از طریق برنامه، گزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر هم هست. آلتیمیت گیتار تمام این ویژگی‌ها را در خود دارد و می‌توانید روی آن حساب ویژه‌ای باز کنید.

مزایای برخورداری از اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار

آلتیمیت گیتار دارای دو بخش رایگان و پرمیوم است. در بخش رایگان بیش از 70 درصد امکانات این برنامه محدود شده‌اند و نمی‌توانید لذت کافی را از استفاده کردن از آن ببرید. این در حالی است که اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار می‌تواند بسیار برای شما کاربردی باشد. در ادامه با برخی از مزایای استفاده از اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار آشنا می‌شویم.

بسیاری از برنامه‌های آموزشی گیتار، امکانات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند.
بسیاری از برنامه‌های آموزشی گیتار، امکانات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند.

امکان استفاده از سرویس به صورت آفلاین

بسیاری از برنامه‌های آموزشی گیتار، امکانات خود را به صورت آنلاین ارائه می‌کنند. این باعث می‌شود که در مواقعی که دسترسی مناسبی به اینترنت ندارید، نتوانید از آن برنامه به درستی استفاده کنید. چنین موضوعی در اکانت رایگان آلتیمیت گیتار هم وجود دارد. با این حال، شما می‌توانید با خریداری نسخه پرمیوم این سرویس، به صورت آفلاین هم از امکانات آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که برخی از محتواهای موجود در آلتیمیت گیتار نیازمند جست و جوی اینترنتی هستند و ممکن است نشود به صورت آفلاین به آن‌ها دسترسی پیدا کرد. اما برای مواقع خاص، می‌توانید نت یا آکورد مورد نظر را دانلود کنید تا بتوانید بدون اینترنت هم به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

دسترسی به امکان Tempo Control

یکی از ویژگی‌های جذاب اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، امکان کنترل کردن سرعت نت‌ها است. به دلیل کوچک بودن صفحه موبایل یا مانیتور، تمام نت‌ها را نمی‌توان در یک خط یا صفحه قرار دارد و باید آن را اسکرول کرد. آلتیمیت گیتار امکان اسکرول خودکار را برای شما فراهم کرده است و می‌توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید که ممکن است در مواقعی، سرعت اسکرول کردن کم یا زیاد باشد و نتوانید نت‌های بعدی را به درستی مشاهده و اجرا کنید. به همین خاطر، در اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار امکان کنترل سرعت اسکرول وجود دارد که می‌تواند کار شما را بسیار راحت کند.

گیتار سازی است که همیشه می‌توان یادگیری آن را ادامه داد و همواره هم نکات جدیدی برای یادگیری وجود دارند.
گیتار سازی است که همیشه می‌توان یادگیری آن را ادامه داد و همواره هم نکات جدیدی برای یادگیری وجود دارند.

آموزش نکات یادگیری گیتار

گیتار سازی است که همیشه می‌توان یادگیری آن را ادامه داد و همواره هم نکات جدیدی برای یادگیری وجود دارند. حال اگر اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار را خریداری کرده باشید، می‌توانید در عنوان خبرنامه، این نکات را به صورت روزانه یاد بگیرید.

یادگیری نکات مختلف گیتار، برای گیتاریست‌های آماتور بسیار مفید است و می‌تواند مسیر یادگیری آن‌ها را بسیار هموارتر کند. از این رو، اگر یک گیتاریست نسبتا آماتور یا نیمه‌حرفه‌ای هستید که علاقه زیادی هم به یادگیری دارد، این امکان آلتیمیت گیتار گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود.

ارائه تبلچر برای موزیک دلخواه شما

یکی از لذت‌های گیتاریست بودن، امکان نواختن ملودی یک موزیک است. افرادی که هنوز تسلط آن‌چنانی روی ملودی، نت‌ها و نام سیم‌های گیتار ندارند، ممکن است برای تجربه این لذت با مشکلات زیادی مواجه شوند. به همین خاطر، تبلچر می‌تواند یک راهنمای ساده و در عین حال کاربردی برای شما باشد.

گیتار مجازی برای مواقعی که گیتار خود را در دست ندارید

در مواقعی ممکن است دلتان بخواهد کمی گیتار بزنید، اما گیتارتان در دسترس نباشد. برای این موضوع، آلتیمیت گیتار، یک گیتار مجازی را ایجاد کرده است که دقیقا همان کارایی گیتار فیزیکی و واقعی را دارد و می‌تواند نیاز شما را به خوبی برطرف کند.

ارائه آرشیو نت و آکورد بیش از 100 هزار آهنگ اعم از معروف و ناشناخته

یکی از جذابیت‌های اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، امکان دسترسی به بیش از 100 هزار آهنگ مختلف است. آرشیوی با این تعداد آهنگ به این معنی است که تمام سلیقه‌ها و از هر زبانی می‌توانند موزیک دلخواه خود را در این سرویس پیدا کنند. همین باعث شده است که آلتیمیت گیتار به یک گزینه جذاب برای گیتاریست‌ها تبدیل شود.

عدم وجود تبلیغات

تبلیغات را می‌توان بلای جان استفاده از سرویس‌های آنلاین دانست. این موضوع تا حدی می‌تواند آزار دهنده باشد که ممکن است دیگر تمایل به استفاده از آن برنامه را نداشته باشید. به همین خاطر، از همین ابتدا پیشنهاد می‌کنیم که اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار را خریداری کنید تا از شر تبلیغات خلاص شوید.

امکان فیلتر کردن سرچ‌ها

برای پیدا کردن نت، آکورد و یا تبلچر موزیک دلخواه، می‌توانید فیلترهای هوشمندی را انجام دهید. به‌عنوان‌مثال، می‌توانید تعیین کنید که موزیک مورد نظر شما در کدام سبک قرار دارد و یا خواننده آن کیست. همین باعث می‌شود که مدت زمان جست و جو بسیار کاهش پیدا کند و بتوانید دقیقا نت‌هایی را پیدا کنید که به آن‌ها نیاز دارید.

آلتیمیت گیتار می‌تواند نیاز شما را از بابت هرگونه ابزار و یا ملودی و ریتم گیتار برطرف کند.
آلتیمیت گیتار می‌تواند نیاز شما را از بابت هرگونه ابزار و یا ملودی و ریتم گیتار برطرف کند.

اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار؛ استاد خصوصی گیتار شما

آلتیمیت گیتار می‌تواند نیاز شما را از بابت هرگونه ابزار و یا ملودی و ریتم گیتار برطرف کند. در این سرویس تیونر دقیقی وجود دارد که با کمک آن می‌توانید گیتار خود را به بهترین شکل ممکن کوک کنید. همچنین برای تمرین هم می‌توانید با داشتن اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، از مترونوم استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
ابی
در 14 دی 1401
خرید اکانت simply guitar دارم انجام میدین؟ گوگل گیتار چیه همین برنامس؟
    پاسخ آی گیم
    اگر روی برنامه اکانت داشته باشید بله خیر متفاوت هستن