با 25 میلیون جایزه به استقبال سال نو بـرو !!!

مثل سال های گذشته، امسال هم سی پی کالاف، جم،کوین و گیفت کارت بخر و در قرعه کشی سایت آی گیم شرکت کن.
شاید شما هم یکی از برندگان خوش شانس جایزه همراهی با آی گیم باشید. کافیه شرایط ساده ی شرکت در قرعه کشی رو داشته باشید و تا لذت برنده شدن یکی از جوایز ارزنده آی گیم رو از آن خودت کنی…
پس همراه ما باش تا با هم 3 تا قرعه کشی جالب و مهیج رو تجربه کنی

هم با بهتریـن قیمت خریــد کن هم جایــزه ببــــر …

همین الان خرید کن
اولین قرعه کشی: چهارشنبه ســـــوری

اولین قرعه کشی: چهارشنبه ســـــوری

برای شرکت در این قرعه کشی کافیه از ابتدای روز 15 اسفند، حداقل 100 هزار تومان خرید داشته باشید و البته؛ هر 100 هزار تومان خرید، 1 شانس در قرعه کشی چهارشنبه سوری خواهد بود.

دومین قرعه کشی:  روز 5 فروردیــــــــن

دومین قرعه کشی: روز 5 فروردیــــــــن

برای شرکت در این قرعه کشی کافیه از ایتدای روز 15 اسفند حداقل 150 هزار تومان خرید داشته باشید و البته؛ هر 150 هزار تومان خرید، 1 شانس در قرعه کشی دوم خواهد بود.

قرعه کشی سوم و نهایی: روز 15  فروردیــــــــن

قرعه کشی سوم و نهایی: روز 15 فروردیــــــــن

برای شرکت در این قرعه کشی کافیه از ابتدای روز 15 اسفند تا پایان روز 14 فروردین؛ حداقل 250 هزار تومان خرید داشته باشید،که هر 250 هزارتومان خرید، 1 شانس در قرعه کشی نهایی خواهد بود.

سه قرعه کشی با 25 میلیون تومان جایزه برای همراهان آی گیم

امسال نیز مانند دو سال گذشته، آی گیم تلاش میکنه تا حال خوبی رو همراه با سال جدید به همراهانش عیدی بده. با توجه به بازخوردی که از مشتریان عزیز آی گیم گرفتیم، بیشتر ما رو به عنوان فروشنده آیتم های کالاف دیوتی موبایل و خرید سی پی می شناسند.

مشتریان قدیمی تر و دوستانی که خدمات مختلفی رو از آی گیم خریدند تایید می کنند که آی گیم یه فروشگاه کامل برای گیمر هاست. ما در کنار خدمات بازی های موبایلی، اکانت پرمیوم بسیاری از نرم افزارهای کاربردی، سرگرمی و موسیقی رو به کاربران عزیز ایرانی ارائه می دیم.

گیفت کارت هم یکی دیگه از خدماتی هست که کاربران با اطمینان و با کمترین قیمت از ما خریداری می کنند.

امسال هم سایت آی گیم به رسم دیرینه خود و به پاس همراهی شما عزیزان، در سه قرعه کشی مختلف جوایزی هر چند ناچیزی رو به شما اهدا میکنه.

برای شرکت در این قرعه کشی ها کافیه از تاریخ 15 اسفند 1401 تا زمان قرعه کشی مورد نظرتون، حداقل خرید لازم رو از آی گیم داشته باشید تا به صورت اتوماتیک در قرعه کشی شرکت کنید. اگر خرید موفق داشته باشید که به هر دلیل کنسل نشده باشه، دیگه نیاز به کار اضافی نیست.

این قرعه کشی ها در سه تاریخ زیر انجام میشه:

در اولین قرعه کشی به 10 نفر برگزیده هر کدام به مبلغ 500 هزار تومن هدیه نقدی یا اعتبار خرید تقدیم میکنیم. برای شرکت در اولین دوره کافیه که حداقل 100 هزار تومن خرید داشته باشید. البته به ازای هر 100 هزار تومن خرید یک شانس برنده شدن در قرعه کشی بهتون تعلق میگیره. یعنی اگر هر کدوم از دوستان مبلغ 600 هزارتومن خرید کرده باشه 6 شانس برنده شدن در قرعه کشی رو خواهد داشت.

توجه: اگر اسم کاربری دو یا چند مرتبه در قرعه کشی بیرون بیاد فقط یک مرتبه بهشون جایزه تعلق میگیره!

شرایط شرکت در این مرحله صرفا در حداقل مبلغ خرید هست. به این ترتیب که به ازای هر 150 هزار تومن خرید یک شانس برای شرکت در دومین قرعه کشی رو خواهید داشت. جوایز این دوره هم 5 میلیون تومان بوده و جمعا 10 نفر هر کدام به میزان 500 هزار تومان برنده خواهند شد.

دوستانی که در مرحله قبل هم خرید کردند و این حداقل امتیاز رو دارند حتی اگر برنده هم شده باشند در قرعه کشی دوم شرکت داده خواهند شد.

و البته هر 150 هزار تومان خرید هم یک شانس برای شرکت در قرعه کشی خواهد بود.

در قرعه کشی نهایی آی گیم یه مقدار روند متفاوت خواهد بود.جایزه قرعه کشی نهایی سه برابر قرعه کشی قبلی، معادل 15 میلیون تومان خواهد بود.

حداقل میزان خرید دوستان از 15 اسفند 1401 تا پایان روز  سیزده به در 1402 باید حداقل 250 هزار تومان باشه.

در این مرحله به نفر اول 5 میلیون تومان، نفر دوم 3 میلیون تومان، نفر سوم 2 میلیون تومان و به 10 نفر بعد نیز هر کدام به میزان 500 هزارتومان جایزه نقدی یا اعتبار خرید تعلق میگیره.

 

همین الان خرید کن