بازی های ورزشی؛ محبوب و پر طرفدار

بازی های ورزشی؛ محبوب و پر طرفدار

امکان خرید بازی های سبک ورزشی از به‌روزترین پلتفرم‌ها

بازی‌های ‌ورزشی جزو پرطرفدارترین بازی‌های ‌دنیای گیم به شمار می‌‌‌آیند. اغلب افراد دست‌کم یک‌بار بازی های سبک ورزشی را در به‌روزترین پلتفرم‌ها ازجمله کنسول یا پی‌سی بازی کرده‌اند. ازجمله این بازی‌ها می‌‌‌توان به بازی‌های ‌فوتبال و مجموعه بازی‌های ‌Forza اشاره کرد. در سال‌های ‌اخیر شرکت‌های ‌مطرح بازی‌سازی همواره نسخه‌های ‌جذابی از بازی‌های ورزشی را روانه دنیای گیم می‌‌‌کنند. بنابراین انتظارات از بازی‌های ‌این سبک نسبت به چند سال گذشته رو به افزایش بوده است. دراین‌بین برخی از بازی‌های این سبک توانسته‌اند رضایت گیمرها را جلب کنند و به‌مرور طرفداران خاص خود را پیدا کنند. در این مطلب با نکات راهنمای خرید بازی های سبک ورزشی آشنا می‌‌‌شویم.

بازی‌های ‌ورزشی جزو پرطرفدارترین بازی‌های ‌دنیای گیم به شمار می‌‌‌آیند.
بازی‌های ‌ورزشی جزو پرطرفدارترین بازی‌های ‌دنیای گیم به شمار می‌‌‌آیند.

مجموعه بازی‌های ‌فرتزا (Forza Series)

مجموعه بازی‌های ‌فرتزا از بهترین بازی‌های ‌عرضه‌شده برای کنسول بازی ایکس باکس به شمار می‌‌‌رود. همچنین نسخه‌های ‌مختلف این بازی روی پی سی و سیستم‌عامل ویندوز نیز برای علاقه‌مندان تولید می‌‌‌شود. این بازی توانسته است با غلبه بر رقبا، خود را به‌عنوان یکی از بهترین بازی‌های ‌ریسینگ مطرح کند. این بازی توانسته است تمام سلایق موجود را پوشش دهد. برای مثال اگر به دنبال رانندگی آرکید هستید، سری Forza Horizon گزینه مناسبی برای شما است. اگر هم می‌‌‌خواهید تجربه‌ای واقع‌گرایانه از این بازی را رقم بزنید، پس Forza Motorsport را امتحان کنید. نکات راهنمای خرید بازی های سبک ورزشی Forza عبارت‌اند از:

  • رده سنی: تمام سنین

بازی PES 2022

در سه چهار سال اخیر بازی PES توانسته است تا حد زیادی انتظارات گیمرهای بازی فوتبال را برآورده کند. شرکت کونامی با ایجاد تغییرات مهمی در این بازی قدیمی، دوباره توانست آن را به چرخه رقابت بازی‌های ‌فوتبال برگرداند و این بازی پرطرفدار را احیا کند. نکته جالب‌توجه در این مورد این است هک جدیدترین سری بازی‌های ‌PES یعنی نسخه 2022 توانسته است لایسنس‌های ‌بیشتری را به دست آورد. نکات راهنمای خرید بازی سبک ورزشی PES 2022 عبارت‌اند از:

  • پلتفرم‌ها: ایکس باکس، پلی‌استیشن، پی سی
  • رده سنی: بالای سه سال

بازی FIFA 2022

بازی فیفا یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های ‌فوتبال است که هرسال با ارائه ویژگی‌های ‌جدیدی طرفداران خود را غافلگیر می‌‌‌کند. در آخرین نسخه این بازی یعنی FIFA 2022 نیز پیشرفت قابل‌توجهی را می‌‌‌توان در گیم پلی بازی مشاهده کرد. یکی از بخش‌های ‌جذاب بازی فیفا 2022 بخش ولتایی است که می‌‌‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. پس اگر به دنبال خرید یک بازی مناسب در سبک ورزشی هستید، بازی فیفا 2022 را از دست ندهید. نکات خرید بازی سبک ورزشی FIFA 2022 عبارت‌اند از:

  • پلتفرم‌ها: پی سی، ایکس باکس، پلی‌استیشن، نینتندو سوئیچ
  • رده سنی: بالای سه سال

لذت یک تجربه منحصربه‌فرد با خرید بهترین بازی‌های ‌سبک ورزشی

بازی‌های ‌سبک ورزشی، در سال‌های ‌اخیر پیشرفت چشمگیری پیدا کرده‌اند و واقع‌گرایانه‌تر شده‌اند. بازی‌های ‌فرتزا، فیفا و PES از بهترین بازی های سبک ورزشی هستند که هریک دارای ویژگی‌ها منحصربه‌فردی هستند که گیمرها را به وجد می‌‌‌آورند. البته در ایران بازی‌های ‌فوتبال طرفداران بسیار بیشتری از دیگر بازی های سبک ورزشی دارند. این بازی‌ها در انواع پلتفرم‌های ‌کنسول و پی سی و موبایل عرضه می‌‌‌شوند که گیمرها بهتر است به نکات مهم خرید بازی های سبک اسپرت توجه کنند. بازی‌های سبک فوتبالی از مهیج ترین بازی‌های دنیای گیم هستند که تجربه‌ای لذت‌بخش را برای شما رقم خواهند زد.