توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید درون بازی
بازی Marvel Contest of Champions

بازی  Marvel Contest of Champions یا همان بازی نبرد در دنیای مارول یک بازی موبایل برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS است.

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی مسابقات قهرمانی مارول

بازی  Marvel Contest of Champions یا همان بازی نبرد در دنیای مارول یک بازی موبایل برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS است. همان طور که از نام این بازی پیدا است، یک بازی اکشن است که شخصیت‌های بازی قهرمانان خوب و بد دنیای مارول هستند. در این بازی قهرمانان مارول در نبردی حماسی برای سرنوشت دنیا در مقابل یک دیگر قرار گرفته و به نبرد می‌پردازند. این بازی توسط یک کمپانی کانادایی به نام Kabam Games به بازار عرضه شده است. اگر به صورت حرفه‌ای گیم بازی می‌کنید حتما این کمپانی را با نام بازی‌هایی چون، سریع و خشن، ارباب حلقه‌ها، جنگ ستارگان، پدرخوانده و… به یاد می‌آورید.  در این مطلب قصد داریم در مورد بازی Marvel Contest of Champions صحبت کنیم و هرآنچه که لازم است بدانید را شرح دهیم.

Marvel Contest of Champions یک بازی موبایل برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS است.
Marvel Contest of Champions یک بازی موبایل برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS است.

معرفی بازی Marvel Contest of Champions

The Collector شما را به یک جنگ با ابعاد حماسی علیه صفی از شرورهای شرور از جمله تانوس، کانگ فاتح و بسیاری دیگر فراخوانده است. شما باید با گروه خود متحد شده و یک استراتژی طراحی کنید تا بتوانید قهرمانان خود را در بازی حفظ کنید و کشته نشوید. جای‌جای موجود در نقشه را کشف کنید تا بتوانید جوایز انحصاری را بدست آورید.

در این بازی شما باید تیم خود را تشکیل دهید یک تیم قوی متشکل از مرد آهنی، گامورا، ددپول، مرد عنکبوتی هالک، ولورین و… که بتوانند گانک و تانوس را شکست دهید و یک رقیب کیهانی بسیار قوی را از دور خارج کنید تا دنیای مارول را از نابودی نجات دهید.

این بازی یک خط داستانی هیجان انگیز به سبک داستان سرایی کلاسیک مارول است. با مجموعه عظیمی از قهرمانان و تبهکاران در مکان‌های نمادین جهان مارول مانند: برج Avengers، Oscorp، The Kyln، Wakanda، The Savage Land، Asgard، S.H.I.E.L.D و غیره.

داستان این بازی به گونه‌ای روایت شده و بیانگر آن است که قهرمانان دنیای مارول توسط نیروهای فرار زمینی تسخیر شده و به مبارزه می‌پردازند. ممکن است در یک مرحله مرد عنکوتی را انتخاب کنید و به مبارزه با ایرون من (مرد آهنی) بپردازید و در یک مرحله دیگر ثور شوید و به مبارزه با هالک بپرداید.

هرچه در مراحل این بازی جلوتر بروید شاهد باز شدن شخصیت‌های بیشتری خواهید بود. بعد از گذر چند مرحله در این بازی قهرمانان از دست فرازمینی‌ها خلاص شده و با هم متحد می‌شوند و به دور شدن نیروی فرازمینی‌ها کمک می‌کند. در بازی نبرد در دنیای مارول با نشانه‌های بازی نقش آفرینی یا همان RPG روبرو هستیم؛ که گیمر می‌تواند متناسب با سلیقه و نیاز خود توانایی‌ شخصیت‌ها افزایش دهند.

Marvel: Contest of Champions در حال حاضر دارای 218 شخصیت قابل بازی است.
Marvel: Contest of Champions در حال حاضر دارای 218 شخصیت قابل بازی است.

شخصیت‌های بازی نبرد در دنیای مارول

در این بازی شخصیت‌های زیادی هستند که گیمر می‌تواند آن را انتخاب کرده و بازی کند. هر کدام از این شخصیت‌ها توانایی‌های خاص خود را دارند که می‌توانند قوی‌تر شده و با دریافت امکانات متفاوت در طول بازی قوی‌تر شوند. برخی از شخصیت‌های این بازی به مانند سری فیلم‌های مارول بوده و شما با آن آشنا هستید و برخی دیگر ناآشنا هستند. مرد عنکبوتی، مرد آهنی، ولورین و غیره منتظر شما هستند تا نبرد را آغاز کنید.  شخصیت‌های مانند کاپیتان آمریکا در برابر مرد آهنین، هالک در مقابل ولورین، مرد عنکبوتی در مقابل ددپول، بزرگترین نبردهای تاریخ مارول هستند که شخصیت‌های این بازی را می‌سازند.

Marvel: Contest of Champions در حال حاضر دارای 218 شخصیت قابل بازی است که هر ماه شخصیت‌های جدیدی اضافه می‌شوند. جدیدترین قهرمانان Black Widow (منشا مرگبار) Skill.png و Red Guardian Science.png هستند که در ماه می ۲۰۲۰ اضافه شدند.

هر یک از این بازیکنان در کلاس خاص خود قرار دارند و برای این که بدانید قهرمان شما در کدام دسته  یا کلاس قرار دارند، لازم نیست به هر یک از آن‌ها نگاهی بیندازید تا بدانید به کدام کلاس قهرمان تعلق دارند. در زیر می‌توانید تمامی شخصیت‌ها و کلاس‌های قهرمانی که به آن تعلق دارند را مشاهده کنید. اما قبل از ادامه، اجازه دهید یادآوری مهمی داشته باشیم: Marvel Contest of Champions یک بازی است که به طور مکرر به‌روزرسانی می‌شود و تقریباً با هر به‌روزرسانی، شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه و یا حذف می‌شوند. به عبارت دیگر، این جداول نشان دهنده وضعیت زمانی است که این راهنما تهیه شده است. در حین بازی، ممکن است برخی از شخصیت‌ها تغییر کرده باشند یا ممکن است شخصیتی را ببینید که در اینجا فهرست نشده است. نگران نباشید، حتی اگر همه قهرمانان کاملاً متفاوت باشند، اظهاراتی که در مورد کلاس‌ها و پاداش‌های قهرمان می‌زنیم همچنان معتبر خواهند بود.

در بازی نبرد در دنیای مارول با نشانه‌های بازی نقش آفرینی یا همان RPG روبرو هستیم.
در بازی نبرد در دنیای مارول با نشانه‌های بازی نقش آفرینی یا همان RPG روبرو هستیم.

قهرمانان کلاس مهارت

Agent Venom, Black Panther, Black Widow, Blade, Crossbones Daredevil, Elektra, Falcon, Gwenpool, Hawkeye, Karnak, Killmonger, Kingpin, Korg, Massacre, Moon Knight, Night Thrasher, Punisher, Taskmaster, Thor.

قهرمانان کلاس کیهانی

آنجلا، بلک بولت، کاپیتان مارول، کارنیج، کوروس گلایو، دراکس، گامورا، گروت، هایمدال، هلا، هایپریون، کینگ گروت، مدوسا، خانم مارول (کامالا خان)، فینیکس، پروکسیما میدنایت، رونان، مرد عنکبوتی (سیمبیوت)، مرد آهنی برتر، تانوس، قهرمان، ثور، ونوم، ونوم اردک، ونومپول.

قهرمانان کلاس جهش یافته

فرشته، هیولا، اسقف، کیبل، کلوسوس، سیکلوپ (تیم آبی)، ددپول (ایکس فورس)، دومینو، اما فراست، گمبیت، مرد یخی، مگنتو، امگا قرمز، نایت کراول، پیرمرد لوگان، سرکش.

قهرمانان کلاس عرفانی

دکتر استرنج، دکتر وودو، دورمامو، روح سوار، گیوتین، مشت آهنین (جاودانه)، جوگرنات، لوکی، مجیک، مفیستو، موردو، مورنینگ استار، جادوگر قرمز رنگ، سیمبیوت سوپریم، هود، ثور (جین فاستر)، غول غیرقابل توقف.

قهرمانان کلاس علمی

افتضاح، مرد مورچه‌ای، کاپیتان آمریکا (جنگ بی‌نهایت)، الکترو، هالک (راگناروک)، جو فیکسیت، لوک کیج، MODOK، کویک، هالک قرمز، کرگدن، سنتری، شی هالک، اسپایدر-گوئن، مرد عنکبوتی، باطل، زنبور، جلیقه زرد.

قهرمانان کلاس فناوری

جنگجوی داخلی، دکتر اختاپوس، شبح، گرین گابلین، هاوارد اردک، هالک باستر، مرد آهنی (جنگ بی نهایت)، میهن پرست آهنین، کانگ فاتح، سحابی، پانیشر (2099)، جمجمه قرمز، راکتون راکون، نگهبان، مرد عنکبوتی ( Stark Enhanced)، Star-Lord، Ultron (کلاسیک)، Vision (عصر اولترون)، کرکس، ماشین جنگی، Yondu.

شاید متوجه شده باشید که برخی از ابرقهرمانان وارد کلاس های قهرمانی متعدد می شوند. این به دلیل نقاط مبدأ آنها است. به عنوان مثال، مرد عنکبوتی در هر دو دسته «فناوری» و «علم» فهرست شده است. در واقع، آنها همان مرد عنکبوتی نیستند: یکی کلاسیک است و دیگری از زره ارائه شده توسط تونی استارک استفاده می کند. بنابراین، شما می توانید نسخه های مختلف یک قهرمان را در کلاس های مختلف مشاهده کنید.

نبرد در دنیای مارول

در این مطلب در مورد بازی Marvel Contest of Champions یا همان نبرد در دنیای مارول صحبت کردیم و شخصیت‌ها و کلاس‌های هر کدام را بر شمردیم. برای خرید بازی و خرید درون بازی بازی های مختلف می‌توانید به سایت آی گیم مراجعه کنید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه