توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Elden rings
بازی Elden rings
5.00 /5

بازی Elden rings یک بازی پرطرفدار در سبک سولزلایک اخیرا ساخت بازی‌‌های سبک سولزلایک رو به افزایش است. اما نکته مهم، کیفیت بازی و جذابیت آن برای گیمرها می‌باشد. یکی از بازی‌‌های ‌‌‌‌تولیدشده در این سبک، بازی پرطرفدار Elden ring ساخت شرکت فرام سافتور است. این بازی در زمان معرفی خود در مراسم E3 2019،

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Elden rings یک بازی پرطرفدار در سبک سولزلایک

اخیرا ساخت بازی‌‌های سبک سولزلایک رو به افزایش است. اما نکته مهم، کیفیت بازی و جذابیت آن برای گیمرها می‌باشد. یکی از بازی‌‌های ‌‌‌‌تولیدشده در این سبک، بازی پرطرفدار Elden ring ساخت شرکت فرام سافتور است. این بازی در زمان معرفی خود در مراسم E3 2019، با استقبال هواداران بازی‌‌های سولزلایک روبرو شد. این شرکت با ساخت این بازی دست به نوآوری‌‌‌هایی در این سبک از بازی زده بود. بازی Elden ring مشابه بازی‌‌های ساخته شده قبلی شرکت توسعه فرام سافتور است. یکی از بازی‌‌های شناخته شده در همین سبک که شباهت زیادی هم با این بازی دارد، بازی Dark Souls است. در این مطلب با بازی سرگرم‌کننده Elden ring آشنا‌‌‌‌ می‌شویم.

گیم‌پلی بازی Elden ring

گیم‌پلی بازی دارای جذابیت‌‌های مختص به خود می‌باشد که آن را به یک بازی جذاب برای مخاطبان تبدیل کرده است. در ابتدای بازی‌‌‌‌ می‌توانید کاراکتر خود را سفارشی‌سازی کنید. به این ترتیب، این امکان را دارید که شخصیت بازیکن را مطابق سلیقه خود تغییر بدهید.

داستان بازی

Elden ring با وجود شباهت‌‌‌هایی که به ساخته‌‌های قبلی شرکت فرام سافتور دارد، اما در آن از المان‌‌های جدیدی استفاده شده است که این بازی پرطرفدار را تا حدودی از سایر بازی‌‌‌‌ها متمایز‌‌‌‌ می‌کند. داستان بازی در سرزمین Lands Between اتفاق‌‌‌‌ می‌افتد که با ناپدید شدن ملکه ماریکا و تکه تکه شدن الدن رینگ، هرکدام از لردها یکی از شاردها یا همان تکه‌‌‌‌ها را تصاحب‌‌‌‌ می‌کنند.

بازیکن نقش یک تبعیدی به سرزمین Lands Between را دارد که باید تمام لردها را نابود کند و تمام شاردهای الدن رینگ را جمع‌آوری کند. داستان بازی در واقع بر مبنای نوعی اسطوره شناسی شکل گرفته است. بازی با محیط جذاب و مرموزی که دارا است، گیمر را ترغیب به دنبال کردن داستان بازی و ماجراجویی‌‌‌‌ می‌کند.

شخصی سازی کاراکتر گیمر

یکی از ویژگی‌‌‌‌های بازی الدن رینگز، 10 کلاس ‌‌‌‌ارائه‌شده در آن است. برای مثال بازیکن‌‌‌‌ می‌تواند از نوار استقامت استفاده کند با اینکه جادوی قدرت را به کار برد. البته با ادامه بازی و پشت سر گذاشتن مراحل،‌‌‌‌ می‌توانید تغییراتی در کلاس بازی دهید و آن را به یک کلاس هیبریدی تبدیل کنید که دارای انواع قابلیت‌‌‌‌ها در خود است.

در واقع این شخصی‌سازی شامل موارد مختلفی از جمله شیوه مبارزه، تجهیزات و انواع مهارت‌‌های شخصی‌‌‌‌ می‌شود. طرز استفاده از مهارت‌‌های ‌‌‌‌ارائه‌شده در بازی هم این مورد است که هرکدام از آن‌‌‌‌ها به یک سلاح به خصوص اختصاص ندارد و این قابلیت وجود دارد که از آن‌ها در سلاح‌‌های مختلف استفاده کنید. فرام سافتور همچنین تورنت، این امکان را به گیمر داده است که در محیط به راحتی ‌‌‌‌گشت‌وگذار کند و به جاهای مختلف سر بزند. البته از تورنت‌‌‌‌ می‌توان در مبارزات هم استفاده کرد.

محیط بازی Elden ring

اگر گیمر از قابلیت اسپریت مونت استفاده کند،‌‌‌‌ می‌تواند حس متفاوت و لذت‌بخشی را تجربه کند. در واقع طراحی باکیفیت محیط بازی ایجاد کننده چنین حسی در گیمر است؛ به خصوص وقتی بازی در سبک جهان باز باشد. گیمر با ‌‌‌‌گشت‌وگذار در محیط جذاب و پر رمز و راز بازی‌‌‌‌ می‌تواند قابلیت‌‌های خود را ارتقا دهد. آیتم‌‌های مربوط به ارتقاء فلاسک و بهبود سلاح‌‌‌‌ها مهم‌ترین ویژگی‌‌‌هایی است که بازیکن‌‌‌‌ می‌تواند با ‌‌‌‌گشت‌وگذار در این جهان باز به دست آورد.

سیاه‌چاله‌‌‌‌ها هم گیمر را به چالش‌‌‌‌ می‌کشند. همچنین پاداش‌‌های در نظر گرفته شده در هر سیاه‌چاله، مخاطب را ترغیب‌‌‌‌ می‌کند که آن‌‌‌‌ها را به دست آورد. در نهایت با پشت سر گذاشتن این چالش‌‌‌‌ها گیمر باید با لرد به نبرد بپردازد.

ماموریت گیمر؛ از بین بردن Boss ها

جهان Elden ring طوری طراحی شده است که برای رسیدن به هدف در نظر گرفته شده در بازی، باید Boss‌‌‌‌ها را از میان بردارید. شما‌‌‌‌ می‌توانید هر جایی از جهان بازی الدن رینگ بروید و دمی‌گادهای ملکه ماریکا را از سر راه بردارید.

مسیریابی Boss ها

مسیریابی باس‌‌‌‌ها هم به صورت جالبی در الدن رینگز فراهم شده است. در هر بخش از سرزمین Elden ring نقاطی به اسم Site of Grace وجود دارد. در این نقاط علاوه بر امکان مسیریابی، بازی را ذخیره‌‌‌‌ می‌کند و قابلیت‌‌های خود را ارتقا‌‌‌‌ می‌دهد. برای مسیریابی هم Site of Grace‌‌‌‌ ها با نور درخشانی که از خود ساطع‌‌‌‌ می‌کنند، به شما در پیدا کردن باس‌‌‌‌ها کمک‌‌‌‌ می‌کنند.

گرافیک بازی Elden ring

از لحاظ بصری هم گرافیک بازی در سطح بالایی از کیفیت قرار دارد. محیط این بازی بسیار جذاب و جشم نواز است. نورپردازی محیط بازی به بهترین شکل صورت گرفته است. از نظر جزئیات مربوط به محیط و بافت محیط و کاراکترها، Elden ring از کیفیت بالایی برخوردار است. بنابراین، طراحی بازی طوری است که ممکن است شما ساعت‌‌‌‌ها غرق در بازی شده و از آن لذت ببرید. علاوه بر طراحی محیط بازی، طراحی باس‌‌‌‌ها هم جالب توجه است و هرکدام شیوه مبارزه مخصوص به خود را دارند.

از لحاظ فنی هم بازی در سطح قابل قبولی است و در آن افت فریم یا باگ خاصی اتفاق نمی‌افتد. همچنین موسیقی یکی از عناصر اصلی بازی‌‌های شرکت فرام سافتور به شمار‌‌‌‌ می‌آید. موسیقی پس‌زمینه بازی Elden ring گوش‌نواز بوده و حسی حماس را به گیمر منتقل‌‌‌‌ می‌کند.

Elden ring، تجربه یک بازی پر راز و رمز

بازی Elden ring یک بازی در سبک سولزلایک است و با وجود شباهت‌‌‌هایی که با بازی‌‌های قبلی ساخته شده توسط شرکت فرام سافتور دارد، اما دارای ویژگی‌‌های متمایزکننده‌ای هم هست. این بازی با طراحی المان‌‌های جدید و محیط رازآلود و جذاب خود، تجربه ای تازه را برای گیمرها رقم زده است و توانسته حس و حال خوبی را به آن‌‌‌‌ها منتقل کند. موسیقی زیبای این بازی در میدان‌‌های نبرد حسی حماسی را در شما ایجاد‌‌‌‌ می‌کند. این بازی‌‌‌‌ می‌تواند ساعت‌‌‌‌ها شما را به خود مشغول کند، بدون اینکه متوجه گذشت زمان شوید. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.