توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی ها
بازی Lep’s World 2
4.75 /5

بازی موبایل Lep’s World 2؛ سوپر ماریو ایرلندی بازی‌های مشابه با بازی پرطرفدار سوپر ماریو یا قارچ‌خور همواره برای گیمرها جذاب بوده‌اند اما بیشتر آن‌ها کیفیت و جذابیت سری بازی‌های قارچ‌خور را نداشتند. کمپانی Nerbyte GmbH با انتشار بازی Leps World توانست نظر بسیاری از گیمرهای عاشق بازی سوپر ماریو را جذب کند. بعد از

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی موبایل Lep’s World 2؛ سوپر ماریو ایرلندی

بازی‌های مشابه با بازی پرطرفدار سوپر ماریو یا قارچ‌خور همواره برای گیمرها جذاب بوده‌اند اما بیشتر آن‌ها کیفیت و جذابیت سری بازی‌های قارچ‌خور را نداشتند. کمپانی Nerbyte GmbH با انتشار بازی Leps World توانست نظر بسیاری از گیمرهای عاشق بازی سوپر ماریو را جذب کند. بعد از موفقیت نسخه اول بازی Leps World، کمی بعد بازی موبایل Leps World 2 نیز منتشر شد. در این مطلب این بازی پرطرفدار را به‌طور کامل بررسی می‌کنیم.

بازی سوپر ماریو یا قارچ‌خور از بازی‌های بسیار محبوب در بین تمام گیمرهای دنیا است.
بازی سوپر ماریو یا قارچ‌خور از بازی‌های بسیار محبوب در بین تمام گیمرهای دنیا است.

بررسی بازی موبایل Lep’s World 2؛ بازی موفق موبایلی

بازی سوپر ماریو یا قارچ‌خور از بازی‌های بسیار محبوب در بین تمام گیمرهای دنیا است. باتوجه به محبوبیت این بازی، شرکت‌های بازی‌سازی زیادی طی سال‌های اخیر سعی داشته‌اند تا یک بازی شبیه به سوپر ماریو بسازند. بیشتر این بازی‌ها فقط در ظاهر به سوپر ماریو شباهت داشته و از جذابیت‌های گیم‌پلی سوپر ماریو در آن‌ها اثری نبود. به همین علت بود که کمپانی Nerbyte GmbH تصمیم گرفت تا با انتشار بازیLeps World، یک بازی باکیفیت و مشابه با سوپر ماریو بازار بازی‌های موبایلی را متحول کند. کمپانی Nerbyte GmbH بعد از گذشت مدتی و موفقیت زیاد بازی Leps World، بازی موبایل Lep’s World 2 2 را نیز به بازار عرضه کرد.

بازی موبایل Lep’s World 2 حتی از نسخه اول خود نیز موفق‌تر بود و با طراحی مراحل جذاب و گیم‌پلی خوب توانست طرفداران زیادی در بین گیمرهای موبایل پیدا کند. یکی از جذابیت‌های این بازی، داشتن داستان و روایت آن است که باعث می‌شود گیمر بتواند با کاراکتر بازی ارتباط بهتری برقرار کند.

گیم‌پلی بازی Lep’s World 2؛ سرگرم‌کننده و جذاب

مهم‌ترین مولفه در بازی‌های موبایل، گیم‌پلی آن‌ها است؛ چرا که گیمرها از این بازی‌ها انتظار گرافیک و دیزاین خاصی ندارند و فقط آن‌ها را برای یک گیم‌پلی سرگرم‌کننده تجربه می‌کنند. گیم‌پلی بازی Lep’s World 2 بسیار جذاب است؛ چرا که طراحان بازی با الگوگرفتن از بازی محبوب سوپرماریو، المان‌های جذابی مانند پرش برای دریافت امتیاز و جایزه را در بازی قرار دادند. البته باید اشاره کرد که مبارزه در بازی Lep’s World 2 2 با بازی‌های سوپر ماریو متفاوت است و کاراکتر به‌جای پرش روی سر دشمنان، به آن‌ها میوه کاج پرتاب می‌کند.

تقریبا در طول بازی شما هیچ مشکلی با گیم پلی نخواهید داشت و بازی سعی کرده تا جایی که می‌شود از پیچیده‌کردن گیم پلی دوری کند. کنترل کاراکتر بازی Lep’s World 2 بسیار آسان است و گیمر می‌تواند با کلید‌های لمسی تعبیه‌شده در صفحه موبایل، کاراکتر خود را کنترل کند.

مراحل بازی با پیشرفت در مسیر بازی سخت‌تر شده و دشمنان جدیدتری به بازی اضافه می‌شوند. در هر مرحله شما سه گیاه شبدر دارید که بعد از هربار مردن یکی از آن‌ها کم می‌شود. همچنین مراحل بازی را باید در زمان مشخصی طی کنید و این نکته تاثیر زیادی در هیجان و ریتم تند بازی داشته است. بازی Lep’s World 2 در مراحل ابتدایی بسیار ساده به‌نظر می‌رسد اما با پیشرفت مراحل، بازی بسیار چالشی می‌شود.

گرافیک بازی دنیای لپ 2؛ ساده و خوش‌رنگ

گرافیک بازی موبایل Lep’s World 2 بسیار ساده است اما سازندگان با قراردادن المان‌های کارتونی و رنگ‌های جذاب در طراحی محیط بازی، توانستند تنوع خوبی در گرافیک و ظاهر بصری آن ایجاد کنند. همچنین طراحی کاراکترهای منفی نیز بسیار متنوع و جذاب است.

داستان بازی موبایلLep’s World 2؛ خانواده خود را نجات دهید!

یکی از مولفه‌هایی که بازی Lep’s World 2 را بسیار جذاب می‌کند، داستان این بازی است. بیشتر بازی‌های موبا‌یلی فقط برای سرگرمی ساخته شده و هیچ پس‌زمینه داستانی خاصی ندارند اما در باز‌ی Lep’s World 2 شما به عنوان یک لپرکان ایرلندی باید خانواده خود را از دست یک جادوگر خبیث نجات دهید. داستان بازی بسیار کوتاه و به شکل ورقه‌ای روایت می‌شود اما همین روایت کوتاه هم می‌تواند در ارتباط گیمر با بازی تفاوت زیادی ایجاد کند.

طراحی مراحل؛ بهترین ویژگی بازی دنیای لپ 2

در بازی‌هایی با سبک سوپر ماریو، طراحی مراحل اهمیت زیادی دارد؛ چرا که گیمر باید در مراحل مختلف بازی به چالش کشیده شود. همچنین طراحی مراحل نباید به شکلی باشد که بعد از مدتی بازی برای گیمر خسته‌کننده شود. Lep’s World 2 توانسته در این زمینه بسیار خوب عمل کند.

بازی موبایل Lep’s World 2 در چه پلتفرم‌هایی در دسترس است

بازی مو‌بایل Lep’s World 2 در پلتفرم‌های IOS و اندروید برای کاربران مو‌بایل در دسترس است. همچنین شما می‌توانید این بازی را از استورهای ایرانی نیز دانلود کنید. این بازی توانسته در فروشگاه‌های مختلف نمرات بسیار خوبی را به‌دست آورد.

بازی مو‌بایل Lep’s World 2 در پلتفرم‌های IOS و اندروید برای کاربران مو‌بایل در دسترس است.
بازی مو‌بایل Lep’s World 2 در پلتفرم‌های IOS و اندروید برای کاربران مو‌بایل در دسترس است.

بازی موبایلLep’s World 2 ؛ یک فرانچایزی که موفق شد!

وقتی کمپانی Nerbyte GmbH بازی Lep’s World 2 را برای اولین بار منتشر کرد، تصور نمی‌کرد که این بازی تبدیل به یک فرانچایز محبوب شود. تا به امروز در فروشگاه گوگل‌پلی بازی Lep’s World 2 توانسته از مرز 100 میلیون بار دانلود بگذرد. همچنین کمپانی Nerbyte GmbH به‌تازگی نسخه سوم این بازی را نیز منتشر کرده است. بازی Lep’s World 2 یک بازی سرگرم‌کننده و کامل است که افراد در رده‌های سنی مختلف می‌توانند از تجربه آن لذت ببرند. این بازی در فروشگاه گوگل‌پلی نمره 4.5 از 5 و در فروشگاه اپ‌استور نمره 4.8 از 5 را دریافت کرده است.

برچسب ها :