توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی موبایل Vector
بازی موبایل Vector
5.00 /5

بازی موبایل Vector؛ یک بازی خاطره‌انگیز دو بعدی برای موبایل بازی وکتور یکی از بازی‌های جذاب و البته نسبتا قدیمی برای تلفن‌های همراه هوشمند می‌باشد که در سال 2012 عرضه شده است. در بازی وکتور شما شاهد این هستید که می‌توانید به راحتی کنترل بازی را در دست بگیرید. با پیشروی در طول بازی، موانعی

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی موبایل Vector؛ یک بازی خاطره‌انگیز دو بعدی برای موبایل

بازی وکتور یکی از بازی‌های جذاب و البته نسبتا قدیمی برای تلفن‌های همراه هوشمند می‌باشد که در سال 2012 عرضه شده است. در بازی وکتور شما شاهد این هستید که می‌توانید به راحتی کنترل بازی را در دست بگیرید. با پیشروی در طول بازی، موانعی پیش روی شما قرار می‌گیرند که باید در لحظه برای عبور از آن‌ها تصمیم بگیرید. در این مطلب، قصد داریم تا بازی موبایل Vector را برای شما بررسی کنیم.

بازی موبایل Vector ؛ تجربه‌ای دوست‌داشتنی از یک بازی دو بعدی

بسیاری از بازی‌ها با این سناریو هستند که شهر در تصرف ظلم و ستم است و شما برای به‌دست‌آوردن آزادی باید از دست مسئولان شهر فرار کنید. در بازی وکتور شما به عنوان یک مرد در شهر Orwellian dystopia بازی می‌کنید. کاراکتر بازی دیگر تمایل به خدمات‌رسانی به اربابان خود را ندارد. او کنترل ذهنش را در دست می‌گیرد، از آسمان‌خراش‌ها می‌پرد و با سرعت در پشت بام‌ها به سمت افق دور می‌رود.

وکتور یک بازی بر بنای تلاش برای آزادی است که حرکات کاراکتر آن با ورزش پارکور آمیخته شده است. چرخیدن روی لبه دیوارها، چرخش در هوا، چرخش روی میزهای اداری از جمله حرکات این ورزش هستند که وکتور در طول بازی آن‌ها را انجام می‌دهد. شخصیت‌های بازی وکتور دارای چهره مشخصی نیستند و شما تنها سایه‌هایی را در حال تعقیب و گریز مشاهده می‌کنید.

در نظر داشته باشید که در بازی موبایل Vector این امکان برای شما وجود دارد تا کاراکتر بازی را شخصی‌سازی کنید. شخصی‌سازی کاراکتر در این بازی نیز به این صورت است که شما می‌توانید لباس تن کاراکتر خود کرده یا کلاه آن را عوض کنید. همچنین در برخی سطوح قابلیت خریداری کفش و شلوار نیز وجود دارد.

گرافیک و گیم‌پلی بازی موبایل Vector

شاید گرافیک بازی وکتور چندان بالا نباشد، اما شما در طول بازی با گیم‌پلی روانی مواجه هستید. در نظر داشته باشید که در طول بازی وکتور جلوه‌های بصری متنوعی سر راه شما قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، در حین پریدن از روی ساختمان‌ها و برخورد با پنجره‌ها، مشاهده می‌کنید که خرده شیشه‌ها پراکنده می‌شوند. همچنین در برخی مواقع نیز مشاهده می‌کنید پرنده‌ها در راستای دویدن شما به سمت افق در حال حرکت هستند. تمام این موارد باعث می‌شوند که لذت تجربه شما از این بازی چندین برابر شود.

دقت در بازی وکتور حرف اول را می‌زند

در بازی وکتور باید نهایت دقت را به خرج دهید. هر حرکت خطای شما در طول بازی ممکن است به کاراکتر آسیب جدی وارد کند. به عنوان مثال، اگر کمی با تاخیر برای پرش از روی موانع اقدام کنید، ممکن است دست یا پای کاراکتر به مانع برخورد کند و سرعت آن کم شود. همین کم شدن سرعت در برخی مواقع باعث می‌شود که کاراکتر شما دستگیر شود.

زمانی که فرد دنبال‌کننده به شما نزدیک می‌شود، متوجه می‌شوید که دوربین روی کاراکتر زوم می‌کند و در دست شکارچی نیز شوکر وجود دارد که روشن می‌شود. در صورت نزدیک بیش از حد، شوکر به بدن کاراکتر برخور می‌کند و او دستگیر می‌شود. در پایان هر مرحله و پس از دورشدن به اندازه از فرد دنبال‌کننده متوجه می‌شوید که او از شدت عصبانیت در حالی کوبیدن به در و دیوار است.

هرستاره نشان‌دهنده توانایی شما در هرمرحله است

در بازی موبایل Vector شما بر اساس عملکرد خود در هر مرحله امتیاز کسب می‌کنید. این امتیازها بر اساس ستاره‌هایی هستند که در صورت بهترین عملکرد در بازی 3 عدد از آن‌ها اعطا می‌شوند. لازم به ذکر است که تنها در صورت تمام‌کردن مرحله و عدم توجه به شیوه تمام کردن آن‌ها، شما تنها یک ستاره را دریافت خواهید کرد.

موضوع دیگری که باید در طول بازی موبایل Vector به آن توجه داشته باشید، این است که برای بازکردن مراحل بعدی در هر بازی نیاز به داشتن میزان مشخصی ستاره دارید. در صورتی که تعداد ستاره‌های شما به اندازه کافی زیاد نباشند، مرحله مورد نظر آنلاک نمی‌شود و مجبور می‌شوید که دوباره مراحل قبلی را تکرار کنید. از این رو، پیشنهاد می‌کنیم که در طول بازی تلاش کنید حداکثر تعداد ستاره را دریافت کنید. این کار نیز با توجه به جزییات حرکت وکتور در طول بازی انجام می‌شود.

بازی وکتور؛ تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از یک بازی دو بعدی

بازی موبایل Vector به شما این امکان را می‌دهد تا با تجربیات ورزش پارکور به رقابت در زمینه‌های مختلف بپردازید. در این بازی دو بعدی خبری از گرافیک خیره‌کننده نیست و تلاش شده است که یک گیم‌پلی روان به شما ارائه شود. همچنین در بازی وکتور شما این امکان را دارید تا کاراکترهای خود را شخصی‌سازی کنید. در کنار گیم‌پلی جذاب و روان، شما می‌توانید این بازی را با حجمی نسبتا پایین دانلود کنید. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.

برچسب ها :