توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی ها
بازی Orwell
5.00 /5

بازی Orwell؛ انقلابی در صنعت گیمینگ بازی Orwell از جمله بازی‌های برتر معمایی جهان است و ساعت‌ها می‌تواند شما را درگیر خود کند. این بازی جذاب به این صورت است که شما اطلاعات زندگی تمام مردم شهر را در اختیار دارید. در ادامه، نوبت به این می‌رسد که فعالیت‌های مشکوک در شهر را بررسی کنید

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Orwell؛ انقلابی در صنعت گیمینگ

بازی Orwell از جمله بازی‌های برتر معمایی جهان است و ساعت‌ها می‌تواند شما را درگیر خود کند. این بازی جذاب به این صورت است که شما اطلاعات زندگی تمام مردم شهر را در اختیار دارید. در ادامه، نوبت به این می‌رسد که فعالیت‌های مشکوک در شهر را بررسی کنید و در صورت نیاز افراد خاطی را دستگیر کنید. چیزی که این بازی با گرافیک فانتزی را جذاب می‌کند این است که در بازی اورول، این شما هستید که باید مانند یک کاراگاه اطلاعات را مانند پازل کنار هم بچینید. اگر قصد دریافت اطلاعات بیشتر درباره این بازی جذاب را دارید، این مطلب را از دست ندهید.

معرفی داستان بازی اورول

در بازی Orwell دولت از شهروندان خود جاسوسی می‌کند. نگران نباشید، این داستان اورول است. اورول  یک ماجراجویی اپیزودیک پنج قسمتی درباره تنش بین حریم خصوصی و امنیت ملی است. جریان بازی اورول در شهر The Nation می‌گذرد و این بازی یک رمان تصویری است که در آن شما بگروهی از فعالان را زیر نظر می‌گیرید و سعی می‌کنید که مشخص کنید چه کسی مسئول یک سری بمب‌گذاری و اقدامات امنیتی در شهر است.

اورول عنوان یک بازی با هدف نظارت بر شهروندان درون شهر بازی است. شما به عنوان یک محقق بازی می‌کنید و وظیفه شما تجزیه و تحلیل ردپای دیجیتالی شهروندانی است که به عنوان یک تهدید برای شهر محسوب می‌شوند.

در ابتدا شما در حال بررسی سوابق عمومی و دولتی هستید. روزنامه‌ها، وب‌سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاعاتی پلیس از جمله منابع شما برای این کار هستند. اما با پیشرفت در این بازی، نفوذ شما نیز عمیق‌تر می‌شود. شما ایمیل‌ها و گزارش‌های چت را می‌خوانید، به تماس‌های تلفنی گوش می‌دهید، و در موارد شدید، کامپیوتر هدف خود را جستجو می‌کنید. همانطور که اطلاعات را مطالعه می‌کنید، سیستم اورول قسمت‌های مربوطه از متن را به عنوان تکه‌های اطلاعات برجسته می‌کند.

نقش محقق در بازی Orwell این است که واقعیت را از داستان جدا کند. شما به معنای واقعی کلمه مغز عملیات هستید و بخش بزرگی از چالش این است که بدانید چه چیزی را باید آپلود کنید. گاهی اوقات این آسان است و تکه‌های داده‌های فراوان یا خصلت‌های زبانی هستند که شما با آپلودکردن آن‌ها به راحتی می‌توان افراد مضمون را شناسایی کنید. اما برخی مواقع، اطلاعات متناقضی در اختیار شما خواهد بود. در این صورت تکلیف چیست؟ اینجاست که معمای بازی Orwell خود را نمایان می‌کند.

بازی اورول و نحوه بازی‌کردن آن

در بازی Orwell شما باید حملات تروریستی را پیش از وقوع شناسایی کنید. همچنین در این بازی اتفاقات دیگری مانند وقوع جرم‌های ناخواسته و همچنین عدم رعایت عدالت در قضاوت نیز ممکن است اتفاق بیوفتد. به همین خاطر، شما به عنوان یک فرد به دنبال عدالت، باید به تمام این مشکل‌ها رسیدگی کنید. در زمان تلاش برای گرفتن حق و حقوق، ممکن است مشکلاتی سر راه شما قرار بگیرند. از جمله این مشکلات نیز می‌توان به این اشاره کرد که مدارک به صورت ضد و نقیض در اختیار شما قرار بگیرند.

یکی از ویژگی‌های بازی Orwell، رابطه بین محقق و تحلیل‌گر است. در ابتدا Symes، تحلیلگر شما، به عنوان یک آموزش عمل می‌کند و شما را در نحوه استفاده از برنامه راهنمایی می‌کند. اما به زودی، او به شما تکیه می‌کند. این یک رابطه نامتقارن است. Symes به اطلاعاتی که می‌خوانید دسترسی ندارد و در حالی که او می‌تواند با شما صحبت کند، شما فقط می‌توانید از طریق داده‌هایی که آپلود می‌کنید با او ارتباط برقرار کنید. وظیفه او نیز این است که بر اساس آن داده‌ها عمل کند.

تصور کنید که کارت اعتباری بانکی یک نفر دزدیده می‌شود. در این صورت شما می‌توانید با آپلود اطالعات در سیستم سیمز، کاری کنید که کارت مورد نظر مسدود شود. لازم به ذکر است که سیمز در عین حال یک رابط کاربری بسیار پویا است و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با آن درست مانند یک کارکتر بازی صحبت کنید.

در نظر داشته باشید که همواره بر کار شما در بازی نظارت می‌شود. در صورتی که به درستی وظایف خود را انجام ندهید، ممکن است که مشکلاتی گریبان‌گیر شما شوند. در نتیجه، شما در بازی امتیاز منفی دریافت می‌کنید. این در حالی است که با موفقیت در پروژه‌های مختلف، امتیاز و لول شما بالاتر می‌رود.

بازی Orwell ذهن شما را به چالش می‌کشد

بازی اورول را می‌توان در لیست برترین بازی‌های معمایی جهان قرار داد. این بازی به شما این امکان را می‌دهد تا وب‌سایت‌ها و روزنامه‌های مختلف شهر را بررسی کرده تا به سرنخ‌های مختفی دست پیدا کنید. سپس با کنارهم گذاشتن این سرنخ‌ها، خواهید توانست که مجرمان را شناسایی کنید. در حین بازی به‌جز حملات تروریستی، ممکن است پرونده‌های ساده‌تری نیز برای شما ایجاد شود و بتوانید خود را با آن‌ها سرگرم کنید. لازم به ذکر است که بازی Orwell در کنار تمام مزایای خود، نیازمند تسلط به زبان انگلیسی است و در غیر این صورت، تجربه ممکن است چندان لذت‌بخش نباشد. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.