توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Uncharted Legacy of Thieves Collection
بازی Uncharted Legacy of Thieves Collection
5.00 /5

بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection؛ یک کالکشن بی‌نظیر کمپانی ناتی‌داگ در سال 2022 تصمیم گرفت دو نسخه از بازی‌های اخیر فرانچایز آنچارتد را برای کنسول PS5 و کامپیوترهای شخصی تحت عنوان بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection منتشر کند. در این کالکشن دو بازی Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection؛ یک کالکشن بی‌نظیر

کمپانی ناتی‌داگ در سال 2022 تصمیم گرفت دو نسخه از بازی‌های اخیر فرانچایز آنچارتد را برای کنسول PS5 و کامپیوترهای شخصی تحت عنوان بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection منتشر کند. در این کالکشن دو بازی Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy با افزایش مشخصات گرافیکی و بهبودهای جزئی، قرار گرفته‌ است. این بازی را می‌توان اولین بازی کمپانی ناتی‌داگ برای کنسول PS5 نامید. در این مطلب با این کالکشن و بهبودهای گرافیکی و گیم‌پلی دو بازی داخل آن آشنا می‌شویم.

آشنایی با محتوای بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection

فرانچایز آنچارتد یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین فرانچایزهای انحصاری سونی برای کنسول پلی‌استیشن است. سری بازی‌های آنچارتد همیشه در بین گیمرهای پلی‌استیشن به عنوان یک فرانچایز باکیفیت شناخته شده است. در سال 2022 بود که کمپانی ناتی‌داگ که سازنده فرانچایز آنچارتد است، تصمیم گرفت برای علاقه‌مندان به این فرانچایز، دو نسخه آخر بازی آنچارتد را برروی کنسول جدید سونی و پلتفرم کامپیوترهای شخصی منتشر کند. این دو بازی در یک مجموعه تحت عنوان Uncharted  Legacy of Thieves Collection در سال 2022 منتشر شدند.

در بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection، دو نسخه آخر آنچارتد که از ساخت آن‌ها شش و هفت سال می‌گذرد، دچار بهبودهای زیادی در زمینه گرافیک شدند تا بتوانند با بازی‌های امروزی رقابت کنند. همچنین باتوجه به قیمت این کالکشن، سازندگان با این بهبودها ارزش خرید آن را افزایش دادند.

یکی از جذابیت‌های اصلی بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection، انتشار آن برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی است. باتوجه به این که فرانچایز آنچارتد انحصاری کنسول‌های سونی می‌باشد، انتشار دو نسخه آخر آن برای گیمرهای کامپیوترهای شخصی خبر بسیار خوبی بود؛ چرا که سری بازی‌های آنچارتد در بین گیمرهای کامپیوترهای شخصی هم طرفداران زیادی دارد.

بررسی بازی Uncharted 4: A Thief’s End

از آن‌جایی که بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection  یک کالکشن است، برای بررسی آن باید دو بازی قرار داده شده در این کالکشن را بررسی کرد. در سال 2016 و سال‌های اولیه عرضه کنسول پلی‌استیشن 4 به بازار، کمپانی ناتی‌داگ بازی آنچارتد 4 را برای این کنسول عرضه کرد. کیفیت و جذابیت آنچارتد 4 به حدی بود که توانست به سرعت به یکی از ترندترین بازی های سال 2016 تبدیل شود. بسیاری از گیمرها برای تجربه این بازی، کنسول PS4 را خریداری کردند. این بازی در زمینه‌های مختلف توانست تحولی بزرگ در بازی‌های نسل هشتم ایجاد کند.

گرافیک، گیم‌پلی، گان‌پلی و داستان این بازی از عواملی بودند که باعث شدند آنچارتد 4 به یکی از ماندگارترین بازی‌های تاریخ تبدیل شود. خوشبختانه این بازی توانست راه بازی‌های نسل قبل آنچارتد را به خوبی ادامه دهد و باعث شد که فرانچایز آنچارتد همچنان یکی از بهترین فرانچایزهای صنعت گیم باقی بماند. در ادامه این بازی را در زمینه‌های مختلف بررسی می‌کنیم.

گیم‌پلی بازی آنچارتد 4؛ تجربه هیجان خالص

گیم‌پلی خوب همیشه یکی از مولفه‌های اصلی سری بازی‌های آنچارتد بوده است. در آنچارتد 4 نیز ناتی‌داگ توانست گیم‌پلی بازی را به شکلی طراحی کند که هیجان و استرس ناشی از پشت سر گذاشتن مراحل بازی به خوبی به بازیکن منتقل شود. سرعت یکی از مهم‌ترین المان‌های گیم‌پلی بازی آنچارتد 4 است که باعث می‌شود بازیکن در مراحل مختلف، هیجان بسیار زیادی را تجربه کند. به همین علت است که فرانچایز آنچارتد یکی از محبوب‌ترین فرانچایزهای صنعت گیم به‌شمار می‌آید.

مبارزات و گان‌پلی بازی آنچارتد 4؛ بی‌نقص و نوآورانه

سری بازی‌های آنچارتد علاوه‌بر داستان و گیم‌پلی جذاب، همیشه سیستم مبارزات و تیراندازی خوبی نیز داشتند. در آنچارتد 4، گان‌پلی و سیستم مبارزات بسیار خوب طراحی شده است تا بازیکنان بتوانند به راحتی دشمنان خود را از بین ببرند. تنوع اسلحه‌ها نیز در این بازی بسیار مناسب است و شما می‌توانید برای هر موقعیت از یک سلاح مخصوص استفاده کنید. همچنین امکان گذراندن مراحل با مخفی‌کاری نیز وجود دارد.

گرافیک و داستان بازی آنچارتد 4؛ چشم‌نواز و درگیرکننده

گرافیک بازی آنچارتد 4 به قدری خوب بود که در سال 2016 به عنوان یک شگفتی از آن یاد می‌شد. خبر خوب این است که باوجود گرافیک خوب نسخه چهارم آنچارتد، در بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection گرافیک این بازی باز هم بهبود پیدا می‌کند. داستان بازی آنچارتد 4 هم با معمایی که در طول بازی در ذهن بازیکن ایجاد می‌کند، یکی از درگیرکننده‌ترین داستان‌های این فرانچایز است.

بررسی بازی Uncharted: The Lost Legacy

بازی Uncharted: The Lost Legacy در اصل یک نسخه اسپین آف از نسخه چهارم بازی آنچارتد بود که در سال 2017 برای کنسول پلی‌استیشن چهار منتشر شد. این بازی در المان‌های مختلف مانند گیم‌پلی، گرافیک و سیستم مبارزات کاملا با نسخه چهارم یکسان بود. تفاوت اصلی این بازی با نسخه چهارم، داستان این بازی است که در یک فضای متفاوت روایت می‌شود. در این بازی خبری از ناتان دریک نیست و شما در نقش یک کاراکتر زن در کشور هند، باید مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

قیمت بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection

باز‌ی Uncharted  Legacy of Thieves Collection در کنسول‌ PS5 و پلتفرم PC با قیمت 50 دلار موجود است. این قیمت شاید برای کسانی که این بازی را قبلا تجربه کرده و الان می‌خواهند در کنسول جدید سونی با کیفیت بالاتر و نرخ فریم بهتر تجربه کنند، کمی گران باشد. برای گیمرهای پلتفرم PC قیمت بازی بسیار مناسب است و آن‌ها می‌توانند فقط با 50 دلار دو بازی جذاب انحصاری پلی‌استیشن را تجربه کنند.

بازی Uncharted  Legacy of Thieves Collection؛ هیجان با گرافیک بالا

با‌زی‌های فرانچایز آنچارتد همیشه یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌ها در کنسول‌های سونی بوده‌اند. در سال 2022 سونی تصمیم گرفت تا دو نسخه آخر این فرانچایز را برای کنسول PS5  و PC نیز منتشر کند. با‌زی Uncharted  Legacy of Thieves Collection یک کالکشن جذاب است که شما می‌توانید دو با‌زی منتشرشده در سال‌های 2016 و 2017 را با جزئیات و گرافیک بازی‌های 2022 تجربه کنید. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.