توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Dying Light 2 Stay Human
بازی Dying Light 2 Stay Human
5.00 /5

بازی Dying Light 2 Stay Human؛ یک بازی سرشار از هیجان بازی Dying Light 2 Stay Human از جمله جدیدترین بازی‌های جهان است که به شما این امکان را می‌دهد تا تجربه‌ای متفاوت و جذاب را از بازی‌های سبک بقای امروزی داشته باشید. مقرر شده است که این بازی در فوریه سال 2022 عرضه شود.

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Dying Light 2 Stay Human؛ یک بازی سرشار از هیجان

بازی Dying Light 2 Stay Human از جمله جدیدترین بازی‌های جهان است که به شما این امکان را می‌دهد تا تجربه‌ای متفاوت و جذاب را از بازی‌های سبک بقای امروزی داشته باشید. مقرر شده است که این بازی در فوریه سال 2022 عرضه شود. در زمان انتشار نیز کنسول‌های مختلفی از جمله پلی استیشن 4 و 5 و ایکس باکس آن را دریافت خواهند کرد. اگر قصد آشنایی بیشتر با این بازی جذاب را دارید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

داستان بازی Dying Light 2 Stay Human از چه قرار است

آیدن (Aiden) یک بازمانده است که در زمین‌های مملو از زامبی قرار دارد و مانند یک فرد سرگردان پس از آخرالزمان، برای زندگی خود تلاش می‌کند. او به دنبال این است که در این جهان آخر‌الزمانی خواهر یا برادر خود را پیدا کند. این سفر دور و دراز او را به یک شهر گسترده در اروپا هدایت می‌کند که در آن قبیله‌های مختلفی زندگی می‌کنند.

تلاش برای پیداکردن خانواده آیدن باعث می‌شود که او با قبیله‌های مختلف بجنگد. مناطق مختلف شهر همگی مملو از مردگان و همچنین گروهک‌های جانبی است. هرجا که می‌روید انبارهای اسلحه پنهان، اردوگاه راهزنان و ایستگاه‌های قطار برای باز کردن قفل برای سفرهای سریع پیش روی شما قرار دارند و باید با آن‌ها روبه‌رو شوید. برخی از این موارد مانند انبار اسلحه و ایستگاه‌های قطار به نفع شما هستند؛ اما اردوگاه‌های راهزنان باعث می‌شود که همچنان احساس ناامنی را در این باز‌ی داشته باشید. در واقع، سبک این بازی تفاوت چندانی با نسخه اولیه آن در سال 2012 ندارد. از این رو، اگر نسخه اول بازی Dying Light را تجربه کرده باشید، آشنایی با قوانین این بازی کار چندان سختی برای شما نخواهد بود.

بازی Dying Light 2 Stay Human؛ هوش مصنوعی در این بازی غوغا می‌کند

از جمله ویژگی‌های مثبت باز‌ی Dying Light 2 Stay Human می‌توان به این اشاره کرد که هوش مصنوعی در این بازی در اوج خود قرار دارد. تمام زامبی‌ها و هیولاها به همراه گروهک‌های مختلف توسط یک هوش مصنوعی کنترل می‌شوند و این موضوع باعث می‌شود تا شما تجربه جدیدی از تلاش برای بقا را داشته باشید.

هوش مصنوعی تنها قابلیت ویژه باز‌ی Dying Light 2 Stay Human نیست. بلکه کارکتر این بازی می‌تواند از مهارت پارکور خود نیز استفاده کند. به لطف این قابلیت، شما می‌توانید به راحتی از روی پشت بام‌ها پرش داشته باشید و در صورت رعایت اصول پرش هیچگونه آسیبی نبینید.

به طور کلی می‌توان گفت که ماندن روی زمین برای آیدن در بازی دایینگ لایت 2 خطرناک است. چرا که این کار او را در معرض خطرات مختلفی قرار می‌دهد. به همین خاطر، بهتر است که شما در طول بازی تلاش کنید تا با تکیه بر مهارت پارکور خود، از طریق بام خانه‌ها حرکت کنید.

تراژدی‌های کوچک و جذاب در بازی Dying Light 2 Stay Human

ایستادن بر فراز یک بلوک مسکونی، بررسی آسمان‌خراش‌های ویران‌شده، زمین‌های بایر شیمیایی و مراکز خرید ویران‌شده، بررسی چگونگی عبور از مسافت‌ها بدون برخورد با سطح خیابان، سرگرم‌کننده است. در حین دویدن، هوا همیشه مملو از فریاد و صدای شلیک گلوله است که باعث می‌شود احساس کنید شهر پر از تراژدی‌های کوچک است. همچنین پیشرفت در مهارت پارکور نیز باعث می‌شود تا طی‌کردن مراحل برای شما آسان‌تر از قبل شود. تمام این موارد دست به دست هم می‌دهند تا شما تجربه‌ای وصف ناپذیر را از بازی دایینگ لایت 2 داشته باشید.

گرافیکی خیره‌کننده در بازی دایینگ لایت 2

دنیای باز‌ی Dying Light 2 Stay Human با گرافیکی چشم‌گیر و حرفه‌ای ساخته شده است که به شدت جلب توجه می‌کند. شما در این بازی جلوه‌های بصری متنوعی را مشاهده می‌کند که شاید در دفعات اولیه جذابیت بالایی را برای شما داشته باشند. به عنوان مثال، تلوتلوخوردن زامبی‌ها در این بازی بسیار واقع‌گرایانه است و برای لحظاتی شما را می‌ترساند.

خط سیر داستانی جذاب

هر بار که آیدن احساس می‌کند به خواهرش نزدیک‌تر شده اس، یک مانع دیگر سر راه او ظاهر می‌شود. این موانع در برخی اوقات یک معما است و در برخی مواقع نیز گروهکی است که قصد دارد تا با کشتن آیدن به منابع او دست پیدا کند.

در طول بازی شما با صحنه‌های احساسی مختلفی مواجه می‌شوید که از جمله آن‌ها می‌توئان به غم، فقدان خانواده و خیانت اشاره کرد. شما باید در طول بازی به احساسات خود غلبه کرده و روی هدف یعنی پیداکردن خانواده و همینطور بقا تمرکز کنید.

در طول باز‌ی Dying Light 2 Stay Human شما با صحنه‌هایی مواجه خواهید شد که افراد دیگری مانند شما در نقشه حضور دارند و ناگهان توسط زامبی‌ها یا افراد خون‌خوار به قتل می‌رسند. در این موقعیت، باید با نهایت تمرکز اقدام به پیش‌روی کنید تا در مراحل بازی موفق شوید.

در بازی Dying Light 2 Stay Human، بجنگید و بکشید تا زنده بمانید

بازی Dying Light 2 Stay Human از جهات مختلفی می‌تواند در سال 2022 بدرخشد و خود را به عنوان برترین بازی سال معرفی کند. شما در این بازی، در قالب یک کارکتر با نام آیدن هستید که تلاش می‌کند تا با جست‌و‌جو در شهرهای مختلف، خانواده خود را پیدا کند. اما هرچه بیشتر در این بازی پیش می‌روید، متوجه می‌شوید که دشمنان زیادی نیز سر راه او قرار دارند. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.