توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی ها
بازی Inside
1.00 /5

بازی Inside؛ تلاش برای بقا در برترین بازی 2016 در سال 2016 تقریبا هیچکس تصور نمی‌کرد که یک بازی دو بعدی بتواند جنجالی در دنیای گیمینگ به پا کند و در همان سال نیز به عنوان برترین بازی جهان شناخته شود. بازی Inside یک بازی است که بر خلاف بسیاری از بازی‌های دیگر در آن

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Inside؛ تلاش برای بقا در برترین بازی 2016

در سال 2016 تقریبا هیچکس تصور نمی‌کرد که یک بازی دو بعدی بتواند جنجالی در دنیای گیمینگ به پا کند و در همان سال نیز به عنوان برترین بازی جهان شناخته شود. بازی Inside یک بازی است که بر خلاف بسیاری از بازی‌های دیگر در آن خبری از داستان و دیالوگ نیست و تنها هدف شما حل معما و تلاش برای بقا است. اگر قصد آشنایی با این بازی جذاب را دارید، این مطلب را از دست ندهید.

داستان بازی Inside از چه قرار است؟

در بازی جدید سازنده Limbo Play dead یعنی بازی Inside، شما شاهد لحظات تکان‌دهنده و غمگین بسیاری هستید. در نظر داشته باشید که در بازی اینساید دیگر خبری از آرامش نیست. تمام شهر به دنبال شما هستند و باید با چنگ و دندان برای بقا تلاش کنید. از مانع‌های دو بعدی به بپرید، در صورت امکان سینه‌خیز از موانع رد شوید یا اینکه با جابه‌جا‌کردن وسایل مختلف، مسیر را برای پیشرفت هموار کنید.

یک کودک در جنگلی سایه دار توسط مردان نقابدار دنبال می‌شود. پایش را به شاخه‌ای می‌زند و می‌افتد و یکی از چهره‌ها به سمت او پرتاب می‌شود، او را به زمین می‌چسباند و خفه اش می‌کند. در لحظه‌ای دیگر، کودک به چراغ‌های جلوی کامیون برخورد می‌کند و مردی نقاب‌دار او را با تفنگ تیراندازی می‌کند. در ادامه، او توسط دسته‌ای از سگ‌های شکاری تعقیب می‌شود که با هر تصمیم اشتباه شما ممکن است کارکتر جان خود را از دست دهد.

اینساید؛ بدوید تا زنده بمانید

مانند Limbo، شما در بازی اینساید در یک فضای دو بعدی گیر کرده‌اید. شما نمی‌دانید پسر کیست یا چرا توسط این مردان تعقیب می‌شود، اما چشم‌انداز بازی از شما می‌خواهد که به سمت راست بروید و تا زمانی که مراحل به پایان برسند به سمت راست حرکت کنید. این بازی، یک سفر پنج ساعته است که معماهای زیادی در آن وجود دارند و برای تمام کردن بازی باید از پس آن‌ها بربیایید.

نکته جالب درباره بازی Inside این است که برخلاف بسیاری از بازی‌های دیگر جهان در آن خبری از خط سیر داستانی و دیالوگ نیست. شما در این بازی فقط باید روی فرار و بقا تمرکز کنید. اما از سمت منتقدان مختلف، گمانه‌زنی‌هایی درباره داستان این بازی وجود دارد که هیچکدام به صورت رسمی تایید نشده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم شما هم وارد این موضوع نشوید و تنها از لذت تلاش برای بقا در اینساید لذت ببرید.

طراحی مینیمالیسم بازی اینساید

بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدیویی از طراحی‌های رنگارنگ خوششان نمی‌آید و به دنبال این هستند که یک بازی را تجربه کنند که فضایی تاریک داشته باشد. همچنین اگر از شلوغی‌های محیطی خوشتان نمی‌آید، احتمالا می‌توان گفت که بازی اینساید بهترین گزینه برای شما است.

البته داشتن فضای تاریک در بازی Inside به این معنا نیست که محیط این بازی شما را جذب نخواهد کرد. بلکه نورپردازی در این بازی بسیار جذاب است و همچنین ممکن است ناگهان نورافکن‌هایی در بازی روشن شوند که این موضوع می‌تواند جذابیت آن را چندین برابر کند. لازم به ذکر است که روشن‌شدن نورافکن در این بازی به این معنی است که باید با تمام توان پا به فرار بگذارید.

کارکتری خستگی ناپذیر در اینساید

از جمله ویژگی‌های بازی اینساید این است که کارکتر این بازی که حتی نام آن را هم نمی‌دانیم، به شدت خستگی ناپذیر است و شما تقریبا در هیچ‌کجای بازی این موضوع را مشاهده نمی‌کند که او سرعتش کم شود یا بایستد.

کنترلرهای ساده کارکر اینساید

در بازی Inside تنها دو دکمه به جز چپ و راست وجود دارد. اولین دکمه مربوط به پرش است که با کمک آن می‌توانید از روی موانع عبور کنید. اما کلید بعدی بیشتر برای مواقعی کاربرد دارد که قصد دارید تا معمایی را حل کنید. البته در برخی مواقع نیز برای حل معماهای مختلف نیاز دارید تا از چند کلید به صورت ترکیبی استفاده کنید.

حل معما؛ کلید پیشرفت در بازی Inside

در بازی اینساید شما دائما با معماهای مختلفی روبه‌رو می‌شوید. همچنین برای حل برخی از آن‌ها نیز ممکن است که نیاز داشته باشید تا زمان بیشتری را صرف کنید. البته که برخی معماها نیز دارای زمان برای حل هستند و تمام روز را نمی‌توانید به آن‌ها اختصاص دهید. در ابتدای بازی معماها بسیار ساده هستند و با ترکیب چند کلید ساده می‌توانید از پس آن‌ها بربیایید. اما زمانی که در این بازی پیشرفت می‌کنید، مشکلات دیگری گریبان‌گیر شما خواهند شد. از این رو، باید تلاش کنید که با ابزار قابل استفاده در محیط بازی مسئله را حل کنید. برای حل معماها در بازی Inside کمک‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرند. از جمله این کمک‌ها نیز می‌توان به این اشاره کرد که شما با افراد روبات‌مانندی روبه‌رو می‌شوید که با کمک یک کلاه می‌توانید آن‌ها را کنترل کنید. این موضوع باعث می‌شود که حل مسائل مختلف بسیار برای شما آسان شود.

تجربه حل معما در بازی جذاب و دو بعدی Inside

بازی لیمبو اینساید از جمله بازی‌هایی است که حتی با گرافیک ابتدایی نیز شما را محو خود می‌کند. این بازی درباره یک کودک است که باید از افراد شرور فرار کند. در میان راه، معماهایی در سر راه او قرار خواهند گرفت که شما باید با کمک هوش خود آن‌ها را حل کنید. بدون شک شما نیز از تجربه این بازی هیجان‌انگیز لذت خواهید برد. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.