توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Disco Elysium
بازی Disco Elysium
0.00 /5

تجربه یک بازی نقش آفرینی اما بدون جنگ در دیسکو الیسیوم بسیاری از گیمرها علاقه دارند تا بازی‌های سبک نقش آفرینی را بدون هیچگونه زد و خوردی تجربه کنند. بازی Disco Elysium از جمله این بازی‌ها است که در آن هیچ مبارزه‌ای صورت نمی‌گیرد و شما در نقش یک کاراگاه هستید. شما به این عنوان

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

تجربه یک بازی نقش آفرینی اما بدون جنگ در دیسکو الیسیوم

بسیاری از گیمرها علاقه دارند تا بازی‌های سبک نقش آفرینی را بدون هیچگونه زد و خوردی تجربه کنند. بازی Disco Elysium از جمله این بازی‌ها است که در آن هیچ مبارزه‌ای صورت نمی‌گیرد و شما در نقش یک کاراگاه هستید. شما به این عنوان باید پرونده قتلی را حل کنید و در طی این راه مشکلاتی گریبان‌گیر شما می‌شوند. اگر قصد دارید تا اطلاعات بیشتری را درباره این بازی کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.

بازی Disco Elysium؛ یک بازی در سبک نقش آفرینی و جذاب

بازی Disco Elysium یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی است که توسط ZA/UM ساخته و منتشر شده است. این بازی در شهری بزرگ اتفاق می‌افتد که پس از دهه‌ها جنگ، همچنان در حال بهبود است و بازیکن نقش یک کارآگاهی را بر عهده می‌گیرد که وظیفه حل یک معمای قتل را بر عهده دارد. در طول تحقیقات، او اتفاقاتی را در مورد گذشته خود و همچنین نیروهای فعلی که سعی در تأثیرگذاری بر شهر دارند را به یاد می‌آورد. بازی Disco Elysium با الهام از بازی‌های نقش آفرینی Infinity Engine و Planescape: Torment ساخته شده است. این بازی دارای سبک هنری متمایزی با کمک نقاشی رنگ روغن و موسیقی گروه Sea Power است.

بازی دیسکو الیسیوم برای مایکروسافت ویندوز در اکتبر 2019 و macOS در آوریل 2020 منتشر شده. نسخه توسعه‌یافته این بازی با عنوان The Final Cut که شامل صداگذاری کامل و محتوای جدید است، در سال 2021 به همراه یک به‌روزرسانی رایگان برای نسخه‌های کامپیوتر و کنسول‌های بازی منتشر شد.

بازی Disco Elysium یک بازی نقش آفرینی غیر سنتی است که در آن هیچ مبارزه‌ای وجود ندارد. در عوض، رویدادها از طریق بررسی مهارت‌ها و گفتگو از طریق سیستمی متشکل از 24 مهارت انجام می‌شوند که جنبه‌های مختلف قهرمان داستان، مانند درک و آستانه درد او را نشان می‌دهد. علاوه بر این، سیستمی به نام کابینه فکری نیز در این بازی وجود دارد که نشان‌دهنده ایدئولوژی‌ها و ویژگی‌های شخصیتی کارکتر است. به این صورت که با خطاهای متعدد، ممکن است محبوبیت شما در میان NPCهای بازی از بین برود.

دیسکو الیسیوم؛ بازی که هوش شما را به چالش می‌کشد

بازی Disco Elysium یک بازی ویدئویی با جهان باز و دیالوگ‌های متعدد است. شما برای اینکه بتوانید در این بازی پیشرفت داشته باشید، بهتر است که به تمام دیالوگ‌ها و مکالمات درون بازی به دقت گوش کنید. در غیر این صورت ممکن است طی‌کردن مراحل برای شما بسیار سخت شود.

نکته جالب درباره کارکتر بازی Disco Elysium این است که این کاراگاه با مشکل فراموشی روبه‌رو شده است و گذشته خود را نمی‌تواند به یاد بیاورد. شما باید به عنوان این کارکتر، با کارکترهای بازی تعامل داشته باشید. در اوایل بازی، شما یک شریک به نام کیم کیتسوراگی پیدا می‌کنید. این فرد خود کارآگاه دیگری است که به عنوان قهرمان داستان عمل می‌کند و ممکن است بتواند در گزینه‌های گفتگوی خاصی مشاوره یا پشتیبانی را به شما ارائه دهد. همچنین این فرد ممکن است بتوانید کارکترهای NPC بازی را تحت تاثیر قرار دهد تا بتوانند اطلاعاتی را به شما ارائه دهند.

چهار مهارت اصلی در بازی Disco Elysium

به طور کلی چهار توانایی اصلی در بازی دیسکو الیسیوم وجود دارد: هوش بازیکن، روان، فیزیک و هوش مصنوعی. البته که به طور کلی و با ترکیب این مهارت‌ها، شما می‌توانید در بازی به 24 مهارت مختلف دسترسی داشته باشید. بازیکن با کمک این مهارت‌ها می‌تواند از طریق امتیازات مهارتی که از بالا رفتن سطح به دست می‌آورد، خود را تقویت کند. به عنوان مثال، انتخاب لباس مناسب روی شخصیت بازیکن تاثیر مستقیم می‌گذارد. به گونه‌ای که با انتخاب لباس درست می‌توانید راحت‌تر با NPCهای بازی ارتباط برقرار کرده و از آن‌ها اطلاعات دریافت کنید.

همچنین شما به عنوان یک کاراگاه باید قادر باشید تا دروغ و راست را از هم تشخیص دهید.چرا که قبول اطلاعات غلط ممکن است باعث شود که شما راه را برای تشخیص پرونده اشتباه بروید. از این رو، پیشنهاد می‌کنیم که تمام رفتارهای شخصیت‌‌ها را در این بازی زیر نظر داشته باشید.

کابینت فکر در بازی Disco Elysium

آیا چیزی مانند Think box یا کابینت فکر به گوش شما خورده است؟ در بازی Disco Elysium، افکار از طریق گفتگو با شخصیت‌های دیگر و همچنین از طریق دیالوگ‌های درونی در ذهن خود شخصیت بازیکن قابل بررسی هستند. سپس بازیکن می‌تواند یک فکر را از طریق دانش خود دنبال کرده تا به سرنخ‌های موجود دست پیدا کند. در نظر داشته باشید که این قابلیت شاید در ابتدای بازی بسیار ساده باشد و نتوانید آنطور که باید از آن استفاده کنید. اما در صورت پیشرفت مراحل متوجه خواهید شد که این قابلیت بسیار مهم است.

پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن تجربه مناسب از بازی Disco Elysium، در طول بازی دائما در تعامل با NPCهای مختلف باشید. این موضوع به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید راحت‌تر به سرنخ‌های مختلف برای پرونده خود دست پیدا کنید.

بازی Disco Elysium؛ تجربه‌ای که نباید آن را از دست داد

بازی Disco Elysium یک بازی جذاب در سبک نقش آفرینی است که دید جدیدی را به بازی‌های در این سبک باز کرده است. در واقع، داستان این بازی از این قرار است که چند سال از یک جنگ گذشته است و اکنون شما یک کاراگاه هستید. به عنوان یک کاراگاه، شما باید بتوانید با کمک شواهدی که در اختیار دارید، پرونده‌های مختلف را حل کنید.