توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی کالاف دیوتی وارزون کامپیوتر
بازی کالاف دیوتی وارزون کامپیوتر

بازی کالاف دیوتی وارزون، رویکردی بسیار متفاوت نسبت به سایر بازی‌های ‌بتل رویال دارد.

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش
آنچه در این مطلب می خوانید

بازی کالاف دیوتی وارزون؛ یک بازی شوتر با قابلیت‌های ‌گوناگون

بازی کالاف دیوتی وارزون، رویکردی بسیار متفاوت نسبت به سایر بازی‌های ‌بتل رویال دارد. این بازی توانسته است با استفاده از ایده‌های ‌نوآورانه در گیم پلی، تجربه‌ای هیجان‌انگیز را برای طرفداران بازی بتل رویال رقم بزند. اینفینیتی وارد با ساخت بازی کالاف دیوتی وارزون، با قدرت به عرصه بازی‌های ‌ویدیویی بازگشت. وجود سلاح‌های ‌مختلف، قابلیت کیل استریک و گیم‌پلی جذاب باعث شد تا این بازی به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ‌سبک شوتر تبدیل شود. در این مطلب قابلیت‌های ‌بازی کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر را بررسی می‌‌‌کنیم.

بازی کالاف دیوتی وارزون، رویکردی بسیار متفاوت نسبت به سایر بازی‌های ‌بتل رویال دارد.
بازی کالاف دیوتی وارزون، رویکردی بسیار متفاوت نسبت به سایر بازی‌های ‌بتل رویال دارد.

جهان بازی کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر

در بازی کالاف دیوتی وارزون مانند نسخه Blackout این بازی، نقشه بتل رویال Warzone’s Verdansk چندین مکان آشنا از بازی‌های ‌گذشته کالاف دیوتی را در مقیاس بزرگ‌تر با هم ترکیب می‌‌‌کند. نقشه وردانسک بسیار گسترده است، ولی با این وجود عملکرد بازی کالاف دیوتی وارزون، برای فضایی به این بزرگی با ظرفیت 150 بازیکن موفقیت‌آمیز است. چرا که به‌ندرت افت فریم پیدا می‌‌‌کند و گیمرها مشکلی در اتصال به بازی تجربه نمی‌‌‌کنند. شما باید برای یافتن سلاح‌ها و منابع پولی برای خرید قابلیت‌هایی مانند killstreaks، زره و سلاح‌ها تلاش زیادی بکنید.

loadout drop به شما این امکان را می‌‌‌دهد که سلاح‌ها و ابزارهای Modern Warfare را در آغاز بازی کالاف دیوتی وارزون تجهیز کنید. درصورتی‌که هر سه بازیکن در یک تیم باشند، 6000 دلار مورد نیاز برای خرید یک drop را می‌‌‌توانید در همان دقایق اولیه راند به دست آورید. تنوع سلاح‌های ‌stellar که قابلیت‌ ‌دیگر این بازی‌ ‌بتل رویال است، نبردهای نامتقارن هیچان انگیزی را برای شما رقم می‌زند.

حالت‌های ‌مختلف بازی کالاف دیوتی وارزون برای کامپیوتر

در بازی کالاف دیوتی وارزون، در حالت پلاندر امکان پینگ سلاح و بازیکنان فراهم شده است و اعضای هر تیم می‌‌‌توانند با یکدیگر بهتر ارتباط برقرار کنند. در واقع این ویژگی، به جزو جدایی‌ناپذیر بازی‌های ‌سبک بتل رویال تبدیل شده است. همچنین، حالت Gulag یکی دیگر از ویژگی‌های ‌منحصربه‌فرد بازی کالاف دیوتی وارزون است که در آن شما می‌‌‌توانید از شانس مجدد بازگشت به بازی برخوردار شوید. در ادامه حالت‌های ‌مختلف این بازی مهیج را شرح می‌‌‌دهیم.

 • حالت پلاندر

در حالت پلاندر، شما باید با از میان برداشتن دشمنان و جمع‌آوری پول بازی، درنهایت با هلیکوپتر، پول خود را از میدان نبرد خارج کنید. تیمی که بتواند یک میلیون دلار جمع‌آوری کند، پیروز نبرد خواهد بود. از نکات جالب‌توجه این است که شما می‌‌‌توانید از روی نقشه، افرادی که بیشترین پول را دارند شناسایی کنید و به آن‌ها حمله کنید.

 • حالت Gulag

یکی دیگر از ویژگی‌های ‌منحصربه‌فرد بازی کالاف دیوتی وارزون این است که شما این امکان را دارید که حتی بعد از کشته شدن، وارد یک نبرد تن‌به‌تن شوید. این حالت به حالت گان فایت بازی مدرن وارفر شباهت دارد و در این بازی Gulag نام دارد. وظیفه شما در این حالت از بازی این است که حریف خود را از میان بردارید. با بازگشت به میدان نبرد، شما هیچ سلاحی ندارید و باید آن‌ها را از اول جمع‌آوری کنید.

هم در بخش انفرادی و هم چندنفره حالت Gulag در دسترس گیمرها قرار دارد و هر گیمری که بتواند حریف خود را از پا درآورد، می‌‌‌تواند از شانس مجدد بازگشت به بازی بهره‌مند شود و با انگیزه‌ای بیشتر به بازی خود ادامه دهد. سرعت گیم پلی بازی کالاف دیوتی وارزون در حالت Gulag نیز مناسب است. در حالت تیم‌های ‌سه نفره، اگر حتی یکی از گیمرها موفق به بازگشت به بازی شود، می‌‌‌تواند با جمع‌آوری 4500 دلار، هم‌تیمی‌های ‌خود را نیز به میدان نبرد بازگرداند.

کالاف دیوتی وارزون، به‌عنوان شاخه‌ای از مدرن وارفر، تمامی سلاح‌ها بسیار پیشرفته هستند.
کالاف دیوتی وارزون، به‌عنوان شاخه‌ای از مدرن وارفر، تمامی سلاح‌ها بسیار پیشرفته هستند.

با آیتم‌های ‌مختلف بازی کالاف دیوتی وارزون، جان خود را حفظ کنید

در میان بازی‌های ‌سبک بتل رویال، بازی کالاف دیوتی وارزون از ریتم سریع‌تری نسبت به دیگر بازی‌های ‌این سبک برخوردار است. این بازی دارای نقشه‌ای گسترده است که در آن جزئیات به‌خوبی رعایت شده است. بازی کالاف دیوتی وارزون تمام سلایق گیمرها از جمله اسنایپ و سبک‌های ‌تهاجمی را پوشش می‌‌‌دهد. 150 بازیکن به‌طور هم‌زمان می‌توان در قالب تیم‌های ‌انفرادی یا سه نفر به نبرد با رقبا بپردازند.

در این بازی هم مانند دیگر بازی‌های ‌سبک بتل رویال باید با دستیابی به آیتم‌های ‌مختلف، جان خود را نجات دهید. زره (Armor) نقش مهمی در حفظ جان گیمر دارد. ازاین‌رو، همیشه باید حواستان باشد که با برداشتن Armor ها، از آن در مواقع اضطراری استفاده کنید و زره خود را ترمیم کنید. همچنین شما می‌‌‌توانید برای استفاده از آیتم‌های ‌مختلف بازی، سری به فروشگاه بازی بزنید و انواع آیتم‌ها را با استفاده از پول بازی کالاف دیوتی، از این فروشگاه خریداری کنید.

سلاح‌های ‌عالی زرادخانه بازی کالاف دیوتی

در بازی کالاف دیوتی وارزون، به‌عنوان شاخه‌ای از بازی مدرن وارفر، تمامی سلاح‌ها در زرادخانه بسیار عالی هستند. پس، این سلاح‌های ‌وسوسه‌برانگیز را از دست ندهید. همچنین، لوت باکس‌ها از بخش‌های ‌مهم بازی به شمار می‌‌‌روند که انواع آیتم‌ها را در اختیار شما قرار می‌‌‌دهند. در بازی کالاف دیوتی وارزون، انواع سلاح‌ها و تجهیزات به‌خوبی در نقاط مختلف نقشه پخش شده‌اند و از این لحاظ تمام بازیکنان درگیر در بازی دارای شرایط برابری هستند. تنوع سلاح‌های ‌بازی کالاف دیوتی وارزون در به‌روزرسانی‌های ‌اخیر افزایش پیدا کرده است و توانسته است رضایت گیمرها را به خود جلب کند.

پردازنده مورد نیاز بازی کالاف دیوتی وارزون

برای اجرای بازی وارزون پی سی مطمئن شوید که حداقل یک Intel Core i3 نسل چهارم و یا یک AMD FX-6300 در اختیار دارید. از طرفی یکی از موارد مهمی که تیم توسعه‌دهندگان بازی برای اجرای بهتر وارزون پی سی به کاربران توصیه می‌کنند استفاده از یک intel Core نسل دومی یا همان AMD Ryzen R5 1600X است.

پردازنده گرافیکی که به آن نیاز دارید

به منظور اجرای بازی کالاف دیوتی وارزون برای پی سی به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل از یکی از کارت‌های گرافیکی یعنی NVIDIA GeForce GTX 670، GeForce GTX 1650 و یا AMD Radeon HD 7950  استفاده کنید. در صورتی که می‌خواهید بازی را استریم کنید، قطعا به یک کارت گرافیک قدرتمند مانند AMD Radeon RX نیاز دارید.

حداقل به چند گیگابایت رم احتیاج داریم

بازی کالاف وارزون پی سی حداقل به 8 گیگابایت رم نیاز دارد. این در حالی است که تیم توسعه‌دهندگان بازی در منابع رسمی به این موضوع اشاره کرده‌اند که رم 12 گیگابایتی از نظر FPS و تنظیمات گرافیکی می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

بازی کالاف وارزون پی سی حداقل به 8 گیگابایت رم نیاز دارد.
بازی کالاف وارزون پی سی حداقل به 8 گیگابایت رم نیاز دارد.

بازی کالاف دیوتی وارزون؛ از مهیج‌ترین بازی‌های ‌بتل رویال برای کامپیوتر

از ویژگی‌های ‌مهم بازی کالاف دیوتی وارزون، گیم پلی جذاب این بازی است که گیمرها می‌‌‌توانند با مهارتی که دارند، در میدان‌های ‌نبرد به پیروزی برسند. همچنین، گرافیک و صداگذاری بازی نیز در نوع خود کم‌نظیر است و چیزی از نسخه مدرن بازی کالاف دیوتی وارفر کم ندارد. یکی از حالت‌های ‌منحصربه‌فرد بازی کالاف دیوتی وارزون، حالت Gulag است که شما با نبرد با تن‌به‌تن با رقبا و از میان برداشتن آن‌ها می‌‌‌توانید از امکان شانس مجدد بازگشت به بازی برخوردار شوید. جالب است بدانید اخیرا کمپانی سازنده با خبر انتشار نسخه موبایل بازی کالاف دیوتی وارزون جامعه گیمرها را خوشحال ساخته است.

برچسب ها :

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

آیا نسخه کامپیوتری کالاف دیوتی وارزون را می‌توان با سایر پلتفرم‌ها بازی کرد؟

بازی کالاف دیوتی وارزون در پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن، رایانه‌های شخصی و تلفن‌های هوشمند قابل اجرا است. این بازی دارای حالت کراس پلتفرم است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا با دیگر پلتفرم‌ها به رقابت بپردازند. اما باید توجه داشت که این قابلیت از نسخه‌های موبایلی پشتیبانی نمی‌کند. به طور واضح‌تر باید گفت که نسخه‌های موبایلی کالاف دیوتی وارزون در مقابل نسخه‌های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه‌های شخصی دارای سرورهای جداگانه‌ای هستند که ارتباطی میان آن‌ها ایجاد نمی‌کند.

آیا اجرای کالاف دیوتی وارزون در کامپیوتر بهتر از سایر پلتفرم‌ها است؟

کنسول‌ های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 کیفیتی فوق‌العاده‌ای را از بازی کالاف دیوتی وارزون ارائه می‌دهند که امکان دسترسی به آن در رایانه‌ها با سطح پایین و حتی متوسط وجود ندارد. اما در صورت برخورداری از شرایط مناسب برای این که کالاف دیوتی وارزون را در بهترین حالت ممکن تجربه کنید، باید از یک سیستم کامپیوتری استفاده کنید که در آن کارت گرافیک GeForce RTX 144+ FPS نصب شده است. کامپیوترها با این کارت گرافیک یا مشابه آن می‌توانند، وضوح و نرخ فریم بسیار بالاتری را از کنسول‌ها ارائه دهند و کالاف دیوتی وارزون را بسیار بهتر و سریع‌تر اجرا کنند.

نظرات کاربران درباره کالاف دیوتی وارزون در پلتفرم رایانه‌های شخصی چیست؟

کاربران در فروشگاه استیم به طور میانگین نمره 5 از 10 را به بازی کالاف دیوتی وارزون اختصاص داده‌اند. اگر نظرات را بخوانید متوجه خواهید شد که آپدیت‌های پر تکرار با حجم‌های نسبتا زیاد این بازی، باعث نارضایتی برخی از کاربران شده است. از سوی دیگر بیشتر کاربرانی که حجم آپدیت‌ها برایشان مهم نبوده، نظرات مثبتی درباره گیم پلی، سیستم نشانه‌گیری دقیق، محیط بازی، توجه به جزئیات و گرافیک رضایت‌بخش کالاف دیوتی وارزون ثبت کرده‌اند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.75 /5
افزودن دیدگاه
0937***8527
در 21 شهریور 1401
فیلم بازی کالاف دیوتی وارزون هم بذارین فروش اکانت کالاف دیوتی وارزون دارین در ایگیم؟
  پاسخ آی گیم
  سلام خیر خرید و فروش اکانت نداریم
سی پی وارزون موبایل
در 20 شهریور 1401
سی پی وارزون موبایل قیمتش چنده
  پاسخ آی گیم
  دوست عزیز کالاف دیوتی وارزون هنوز منتشر نشده.
داش نجیب
در 16 مرداد 1401
عالی
ابراهام
در 18 خرداد 1401
اکتیویژن داشت سری بازی کالاف دیوتی رو خراب میکرد که با این بازی تونست حسابی بترکونه همه عاشق بازی شدن گرافیک خوب و خفن بعد مردن وقتی میری تو بخش گولاک خیلی هیجان انگیزش کرده
  پاسخ آی گیم
  بله همه منتظر ارائه هستیم