توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی ها
بازی Critical Ops
4.25 /5

شرکت در رقابت‌های تیمی در بازی Critical Ops بازی‌های شوتر توانسته‌اند به خوبی خود را در میان سری بازی‌های محبوب میان گیمرها جا کنند. بازی Critical Ops یکی از این سری بازی‌ها است که شما را به راحتی یاد بازی‌های خاطره‌انگیز کانتر استرایک مخصوصا نسخه 1.6 می‌اندازد. برای آشنایی بیشتر با این بازی با ما

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

شرکت در رقابت‌های تیمی در بازی Critical Ops

بازی‌های شوتر توانسته‌اند به خوبی خود را در میان سری بازی‌های محبوب میان گیمرها جا کنند. بازی Critical Ops یکی از این سری بازی‌ها است که شما را به راحتی یاد بازی‌های خاطره‌انگیز کانتر استرایک مخصوصا نسخه 1.6 می‌اندازد. برای آشنایی بیشتر با این بازی با ما در آی گیم همراه باشید.

در بازی Critical Ops بازیکنان در بخش Death Match قرار می‌گیرند.
در بازی Critical Ops بازیکنان در بخش Death Match قرار می‌گیرند.

چه حالت‌هایی در بازی Critical Ops وجود دارد

در سبک بازی‌های شوتر مانند کانتر استرایک و کریتیکال آپس سبک‌های مختلفی وجود دارند که بیشتر به صورت تیمی هستند. به عنوان مثال، بازیکنان به دو تیم تقسیم می‌شوند که یکی تروریست و دیگری گروه پلیس است. سپس دو تیم باید به مبارزه با یکدیگر مشغول شوند و تیم برنده امتیاز کسب می‌کند.

یکی دیگر از حالت‌های بازی Critical Ops این است که بازیکنان در بخش Death Match قرار می‌گیرند. در این سری بازی‌ها، بازیکنان با همدیگر رقیب هستند و بازیکنانی که بتوانند بیشترین کشتار را داشته باشند، برنده بازی می‌شوند.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بازی Critical Ops امکان تجربه آنلاین است. در این بازی شما می‌توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و افرادی که برنده بازی باشند، می‌توانند به لوت یا پاداش‌های بیشتری دست پیدا کنند.

در بازی Critical Ops به چه امکاناتی دسترسی پیدا می‌کنیم

بازی Critical Ops تقریبا تمام امکانات بازی کانتر استرایک را در اختیار شما قرار می‌دهد. اما در عین حال امکانات بیشتری نیز وجود دارند که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید کارکتر و اسلحه‌های خود را مطابقه با سلیقه خود شخصی‌سازی کنید.

در بازی Critical Ops باری اسلحه خود جاسوییچی یا رنگ و طرح انتخاب کنید.
در بازی Critical Ops باری اسلحه خود جاسوییچی یا رنگ و طرح انتخاب کنید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید در بازی Critical Ops باری اسلحه خود جاسوییچی یا رنگ و طرح انتخاب کنید. این میزان از دسترسی برای شخصی‌سازی، امکانی است که در نسخه‌های قدیمی‌تر بازی‌های کانتر استرایک شاهد آن نبوده‌ایم.

نکته دیگری که درباره بازی کریتیکال آپس وجود دارد این است که در این بازی شما می‌توانید به راحتی جای دکمه‌های بازی را تعیین کنید. برای این کار می‌توانید وارد بخش تنظیات شده و تعیین کنید که کدام دکمه در کجای صفحه‌نمایش شما قرار داشته باشد.

آیا می‌توان ارزهای رایج کریتیکال آپس را خریداری کرد

بله. در بازی کریتیکال آپس ارزهای رایجی مانند پول و سکه وجود دارند که شما با گذراندن هر مرحله یا دست از بازی، آن‌ها را دریافت می‌کنید. حال تصور کنید که شما در این بازی می‌توانید به راحتی با پرداخت وجه واقعی، ارزهای داخل بازی را بدون هیچ زحمتی دریافت کنید. با این کار شما به راحتی به یکی از بازیکنان برتر کریتیکال آپس تبدیل می‌شود.

دانلود کاملا رایگان و آسان بازی Critical Ops از آی گیم

بازی Critical Ops یکی از برترین بازی‌های شوتر اندروید و آی او اس است که به نوعی می‌توان آن را یک کپی اما نه برابر اصل کانتر استرایک دانست. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.

برچسب ها :