به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
بازی Pokemon Go
بازی Pokemon Go
5.00 /5

بازی Pokemon Go؛ یک جذاب رکوردشکن بازی Pokemon Go یک بازی واقعیت افزوده (AR) به شمار می‌رود و با وجود مدت کمی که توانست در همان ابتدای عرضه توجه کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. این بازی توانست به سرعت تمامی رکوردها را بشکند و مال خود کند. پوکمون گو به سرعت تبدیل به

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

بازی Pokemon Go؛ یک جذاب رکوردشکن

بازی Pokemon Go یک بازی واقعیت افزوده (AR) به شمار می‌رود و با وجود مدت کمی که توانست در همان ابتدای عرضه توجه کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند. این بازی توانست به سرعت تمامی رکوردها را بشکند و مال خود کند. پوکمون گو به سرعت تبدیل به محبوب‌ترین بازی گوشی‌های هوشمند شد و ترند اول ایالات متحده آمریکا را در زمینه بازی‌ های موبایلی تصاحب کرد. این بازی توسط شرکت Niantic ارائه شده و یکی از ویژگی‌های اصلی آن داشتن یک گیم پلی منحصر به فرد است. Pokemon Go در ابتدا برای نینتندو عرضه شد و در ادامه نسخه‌های اندروید و آی او اس نیز در اختیار کاربران قرار گرفت.

بازی Pokemon Go یک بازی واقعیت افزوده (AR) به شمار می‌رود.
بازی Pokemon Go یک بازی واقعیت افزوده (AR) به شمار می‌رود.

پوکمون گو چیست؟

بازی Pokemon Go در حقیقت یک بازی با فضا و اهداف جدید است که با استفاده از واقعیت افزوده فضایی نو را برای سرگرمی گیمرها فراهم کرده است. برای انجام این بازی باید دسترسی به دوربین، سنسورها و همچنین GPS گوشی خود را بدهید و به اینترنت متصل باشید. با استفاده از دوربین و جی پی اس، این بازی مکانی که واقعا در آن قرار دارید را مپ اصلی قرار می‌دهد و بازی را در این مکان آغاز می‌کند. شما باید گشتن در در دنیای واقعی پوکمون را پیدا کنید. این بازی با استفاده از فناوری واقعیت افزوده توانسته تا این زندگی روزمره را با فضای بازی ترکیب کند.

گیم‌پلی پوکمون گو

هدف اصلی در پوکمون گو، پیدا کردن پوکمون‌ها و جمع‌آوری آن‌ها برای ساخت ارتش و مبارزه با دیگران است. برای پیدا کردن چند پوکمون اول ممکن است تا لازم باشد مسیرهای طولانی را بپیمایید اما بعد از آن پیدا کردن پوکمون‌ها کار راحتتری می‌شود و شما می‌توانید در حال انجام کارهای روزانه خود پوکمون‌ها را نیز پیدا و جمع کنید. دقت کنید که پوکمون‌ها برای تمام گیمیرهای این بازی نمایش داده می‌شوند و ممکن است تا پوکمونی که در نظر دارید در اختیار کاربری قرار بگیرد که زودتر از شما به محل مورد نظر رسیده است.

هدف اصلی در پوکمون گو،جمع‌آوری پوکمون‌ها برای مبارزه با دیگران است.
هدف اصلی در پوکمون گو،جمع‌آوری پوکمون‌ها برای مبارزه با دیگران است.

بازی به شما اعلام می‌کند که در نزدیکی شما یک پوکمون قرارا دارد و شما باید خودتان آن رادنبال کنید و موفق به پیدا کردن آن شوید. دوری یا نزدیکی پوکمون به شما توسط یک ردپا نشان داده می‌شود که تعداد ردپاها میزان دوری و نزدیکی را به شما نشان می‌دهد. سه ردپا دورترین حالت را نشان می‌دهد و یک ردپا برای نزدیک‌ترین حالت در نظر گرفته شده است.

برچسب ها :