توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی combat master
خرید بازی combat master
3.86 /5

کمبت مستر؛ یکی از کم حجم‌ترین و برترین بازی‌های شوتر اندروید بازی‌های شوتر توانسته‌اند در سال‌های اخیر گیمرهای بسیاری را به سمت خود جلب کنند. بازی کمبت مستر یکی از بازی‌های برتر در این زمینه است که در کنار گرافیک بالای خود، حجم زیادی را از هم از دستگاه شما اشغال نمی‌کند. برای

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

کمبت مستر؛ یکی از کم حجم‌ترین و برترین بازی‌های شوتر اندروید

بازی‌های شوتر توانسته‌اند در سال‌های اخیر گیمرهای بسیاری را به سمت خود جلب کنند. بازی کمبت مستر یکی از بازی‌های برتر در این زمینه است که در کنار گرافیک بالای خود، حجم زیادی را از هم از دستگاه شما اشغال نمی‌کند. برای خرید بازی و آشنایی با بازی combat master به آی گیم مراجعه کنید.

خرید بازی combat master
خرید بازی combat master

روال بازی‌های FPS و بازی کمبت مستر چگونه است

بازی‌هایی مانند کمبت مستر از زاویه اول شخص هستند و به شما حس یک جوخه واقعی را می‌دهند. بازی کمبت مستر از جهات مختلفی شباهتی بسیار به بازی کال آف دیوتی دارد و از این رو بسیاری از این بازی انتقاد می‌کنند. البته در نظر داشته باشید که در دنیای بازی‌های موبایل شباهت امری عادی است.

اگر قصد خرید بازی combat master را دارید، باید به شما این را بگوییم که در آی گیم نیازی به پرداخت هزینه برای دانلود این بازی نیست و به راحتی تنها با کلیک روی صفحه بازی‌های رایگان می‌توانید این بازی را دانلود کرده و نهایت لذت را از آن ببرید.

چه امکاناتی در بازی کمبت مستر در اختیار گیمر قرار داده می‌شوند

در بازی‌های بتل رویال و FPS مانند Combat Master اسلحه‌های مختلفی به بازیکنان اعطا می‌شوند که به واسطه آن‌ها می‌توانید بر دشمنان خود غلبه کنید. البته باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که بازی کمبت مستر یک بازی گروهیی است و شما مانند باید با تیم خود به جنگ تیم رقیب بروید.

در بازی Combat Master اسلحه‌های مختلفی به بازیکنان اعطا می‌شود.
در بازی Combat Master اسلحه‌های مختلفی به بازیکنان اعطا می‌شود.

در عین حال برای کسانی که سبک تیمی را دوست ندارند یا از آن خسته شده‌اند، بخشی به نام  death match وجود دارد که بازیکنان به صورت فرعی وارد آن می‌شوند. در نظر داشته باشید که این بخش هر بازیکنی که بیشترین کشتن را داشته باشد، برنده خواهد شد و امتیاز بیشتری نسبت به بازیکنان دیگر دریافت خواهد کرد.

با خرید امکانات کمبت مستر، سبک خود را در تیراندازی ایجاد کنید

بازی کمبت مستر یکی از برترین بازی‌های اندروید است که برای پیشرفت سریع‌تر در آن می‌توانید ارزهای رایجی مانند پول و سکه را برای دریافت امکانات بیشتر خریداری کنید. در نظر داشته باشید که به دلیل تحریم‌ها این امکان به صورت مستقیم وجود ندارد و از این رو ما در آی گیم به شما امکان خرید را به صورت واسطه‌ای می‌دهیم.

بازی کمبت مستر یکی از برترین بازی‌های اندروید است.
بازی کمبت مستر یکی از برترین بازی‌های اندروید است.

بازی combat master

بازی کمبت مستر یکی از برترین بازی‌های شوتر و FPS اندروید است که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به دو صورت انفرادی و تیمی به رقابت با بازیکنان دیگر بپردازید.

برچسب ها :