به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
کلش آف کلنز
کلش آف کلنز

کلش آف کلنز؛ بازی استراتژیک و البته اکشن است که گیمر ها را برای دستیابی به گنجها مختلف و ساخت تاج و تخت خود ترقیب می‌کند.

80 جم
29,900 تومان
500 جم کلش اف کلنز
153,000 تومان
1200 جم کلش اف کلنز
307,000 تومان
2500 جم کلش اف کلنز
616,000 تومان
6500 جم کلش اف کلنز
1,450,000 تومان
14000 جم کلش اف کلنز
2,990,000 تومان

کلش آف کلنز؛ بازی اکشن پر از گنج و رنگ

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی‌های مجازی که مورد توجه گیمرها قرار می‌گیرد، این است که این بازی‌ها یک دنیای موازی با دنیای ما خلق می‌کنند. دنیای که هم با دنیای واقعی در ارتباط است و هم استقلال نسبی دارد. برای مثال در بازی کلش اف کلنز هم مانند دنیای واقعی برای خرید امکانات و ابزارها و حل سریع مشکلات باید پول بپردازید؛ اما پول یا ارز رایج این بازی، دلار و تومان نیست؛ بلکه جم یا سکه و دیگر انواع دارایی است. در این مطلب با کارایی جم‌ها در بازی و روش‌های به‌دست آوردن یا خرید جم کلش آف کلنز آشنا می‌شویم.

تاریخچه کلش آف کلنز

کلش اف کلنز (Clash of Clans) در رده محبوب‌ترین بازی‌های استراتژیک در پلتفرم‌های موبایل تحت سیستم‌ عامل‌های اندروید و IOS است. این بازی توسط شرکت محبوب و فنلاندی سوپرسل (Supercell) طراحی و ارائه شده است. کلش اف کلنز نخستین‌بار در سال 2013 میلادی منتشر شد. این بازی به صورت رایگان قابل دانلود است اما برای برخورداری کامل از امکانات درون بازی و پیشبرد سریع‌تر آن می‌توانید از خرید جم کلش آف کلنز یا دیگر بسته های درون بازی، در فروشگاه‌هایی مانند آی گیم استفاده کنید.

نقش جم‌ها در بازی کلش اف کلنز

کلش اف کلنز در دسته‌بندی بازی‌های استراتژیک و اکشن قرار می‌گیرد. بنابراین شما با پیشرفت در بازی، وقتی به اهداف خاصی دست پیدا می‌کنید، جم‌ها یا همان جواهرات یا سنگ‌های قیمتی به دستاوردهای شما تعلق می‌گیرد. همچنین دستاوردهای دشوارتر برای شما جواهرات بیشتری به ارمغان می‌آورد.

بعد از نصب کلش آف کلنز روی سیستم عامل موبایل شما، 500 جم به شما تعلق می‌گیرد. 250 جم را برای دریافت آموزش‌ها از دست خواهید داد و دارایی جم شما از این پس، 250 جم باقی‌مانده، جم‌هایی که در بازی به دست می‌آورید و جم‌هایی است که می‌توانید از فروشگاه داخل بازی با روش خرید درون‌برنامه‌ای یا از فروشگاه‌های اینترنتی مانند آی گیم خریداری کنید.

ترفندهای جالب بازی کلش اف کلنز

برای بهتر بازی کردن این بازی‌ برخی ترفندهای جالب وجود دارد که در اینجا آن را بیان می‌کنیم:

 • همیشه در هنگام حمله به کلن کسل دشمن هم توجه داشته باشید
 • در هنگام خرج کردن جواهرات خود دقت به خرج دهید و همه آن را خرج نکنید
 • دهکده خود را با یک نظم خاص طراحی و چینش کنید
 • ارتقاء معدن‌ها مهمتر از ارتقاء دیوار است پس حتما به این نکته توجه داشته باشید
 • هنگامی که سپر دفاعی شما فعال است از حمله و اتک خودداری کنید
 • بهتر است به قبیله‌های دیگر طرح دوستی بریزید و با هم شریک شوید
 • به ارتقاء ابزارهای دفاعی و ارتقاء نیروهای خود نیز توجه لازم را داشته باشید

مزایای خرید جم کلش آف کلنز

خرید جم کلش اف کلنز بهترین راه برای دسترسی به بیشترین امکانات در کمترین زمان در این بازی است. از جم‌ها می‌توانید برای خرید سپرها (Shields) با مدت‌زمان‌های مختلف یا گارد دهکده دو ساعته استفاده کنید که پایگاه شما را در برابر حملات محافظت می‌کند.

از سنگ‌های قیمتی می توان برای خرید اقلام جادویی از معامله‌گر نیز استفاده کرد. در Builder Base ، جم‌ها را می‌توان برای به‌دست آوردن فوری مجموعه پاداش‌های بعدی استفاده کرد. کاربردهای دیگر جم‌های خریداری شده را با هم مرور می‌کنیم:

 • تقویت حملات با تقویت ارتش و سلاح‌ها
 • ارتقا ساختمان تولید اکسیر
 • استفاده در بخش سازندگان (Builders)
 • به‌پایان رساندن سریع‌تر ساخت‌وساز، تحقیق و آموزش
 • ارائه کمک‌های مالی (Donations)
 • خرید منابع (Purchase Resources)
 • خرید اقلام جادویی (Magic Items)
 • خرید اسلات‌های جنگی اضافی (Extra War Slots)
 • انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای (In-AppPurchase)
 • صرفه‌‎جویی در وقت
 • برای به‌کار انداختن برخی از طلسم‌ها
 • دستیابی به پیروزی سریع‌تر

روش‌های دریافت رایگان و خرید جم کلش آف کلنز

کلش آف کلنز یک بازی آنلاین چند نفره است. در این بازی، بازیکنان، اجتماعاتی به نام قبیله تشکیل می‌دهند، نیروها را آموزش می‌دهند و برای کسب منابع به قبایل دیگر حمله می‌کنند. همانطور که گفته شد، جم‌ها یکی از ارزهای رایج در این بازی هستند و از آن‌ها می‌توانید برای ساخت برخی از مهم‌ترین ساختمان‌های بازی استفاده کنید. سرعت بخشیدن به تولید و تقویت نیروها برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر از دیگر کاربردهای جم‌ها است که باعث می‌شود، همه گیمرها برای دستیابی به آن‌ها تلاش کنند. در ادامه راه‌های رایگان و غیر رایگان دستیابی به جم‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

مزایای خرید جم کلش آف کلنز
مزایای خرید جم کلش آف کلنز

رفع موانع

هنگامی که مانعی را از سر راه برمی‌دارید، در هر نقطه از 0 تا 6 جم یا جواهر به شما اعطا می‌شود. شما برای پاکسازی موانع از روستای خود نیز پاداش کسب می‌کنید. بعد از رفع 5 مانع، 5 جواهر دریافت خواهید کرد. وقتی 50 مانع را بردارید، 10 جواهر و با حذف 500 مانع، 20 جواهر در بازی Clash of Clans دریافت خواهید کرد.

تکمیل دستاوردها

در بازی کلش آف کلنز وقتی به اهداف خاصی دست پیدا می‌کنید، پاداش‌هایی به شما تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید این کار را با ارتقا ساختمان‌ها، پیروزی در جنگ‌ها و جمع‌آوری طلا انجام دهید. تکمیل این دستاوردها برای شما پاداش‌هایی از جمله سنگ‌های قیمتی به همراه دارد. هر دستاورد دارای سه سطح است و برای هر سطح پاداش افزایش می‌یابد. با تکمیل تمام دستاوردهای بازی، می‌توانید تا 8637 جواهر یا جم به‌دست آورید.

مدیریت معدن جواهر خود

در زمان باز شدن قفل ساختمان‌ساز در سطح 4 تاون هال (Town Hall)، یک معدن جواهر وجود دارد که شروع به خراب شدن می‌کند ، اما امکان تعمیر آن در سطح سوم Builder Base وجود دارد. ارتقا این معدن، تولید جم‌ها را در Clash of Clans افزایش می‌دهد. البته فقط تا 4.8 جواهر در روز تولید می‌کند ، اما این به مرور زمان افزایش می‌یابد.

معدن جواهر بازی کلش آو کلنز
معدن جواهر بازی کلش آو کلنز

روش‌های رایگان دیگر

جعبه جواهری را که گاه و بیگاه در روستای شما ظاهر می‌شود باز کنید. همچنین مراقب هرگونه رویداد جاری باشید که به شما جواهرات پاداش می‌دهد. با پاکسازی درختان و صخره‌ها نیز در روستای خود می‌توانید جواهرات پنهان را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که برخی از درختان دوباره رشد می‌کنند، بنابراین به بررسی ادامه دهید!

خرید جم کلش آف کلنز از فروشگاه‌های اینترنتی

امروزه در برخی از فروشگاه‌های اینترنتی مانند فروشگاه آی گیم می‌توانید از روش خرید اینترنتی بسته‌های جم بازی کلش آف کلنز برای پیشبرد سریع‌تر اهداف بازی استفاده کنید. این روش یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌ها برای دریافت جم است.

خرید جم کلش آف کلنز از فروشگاه داخلی نرم‌افزار

هر از گاهی در بخش فروشگاه از نرم‌افزار ممکن است با پیشنهادات فروش جم‌ها از طریق روش خرید درون‌برنامه‌ای روبه‌رو شوید. برای این کار باید اکانت اپل یا گوگل پلی خود را شارژ کنید که این کار با خرید گیفت کارت‌ها از فروشگاه اینترنتی آی گیم ممکن است.

خرید جم کلش آف کلنز
خرید جم کلش آف کلنز

خرید آسان و ایمن جم کلش آف کلنز از فروشگاه آی گیم

فروشگاه اینترنتی آی گیم، فروشگاهی آنلاین برای تهیه تمام اقلام مورد نیاز گیمرها از انواع گیفت‌کارت‌ها مانند: گیفت‌کارت‌ کنسول‌های بازی، آی‌پی اپل آمریکا، نرم‌افزارهای بازی و جم بازی‌های محبوبی چون کلش آف کلنز و کلش رویال است. ما در این فروشگاه بستری ایمن را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با خیالی آسوده، اقلام مورد نیاز خود را از جمله انواع بسته‌های جم کلش آف کلنز انتخاب کنید؛ مراحل خرید را طی کنید؛ و در کمترین زمان محصول خود را دریافت کنید. شما می توانید دیگر آیتم های بازی کلش اف کلنز همچون؛ جم کلش آف کلنز، بلیط طلایی، آفر ویژه، پادشاه قهرمان  و کارگر کلش آف کلنز را در سایت آی گیم با کمترین قیمت مشاهده کنید.

برچسب ها :

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

کدام کشور بازی کلش اف کلنز را ساخته است؟

کلش آف کلنز یک بازی ویدیویی استراتژیک رایگان برای موبایل در سال ۲۰۱۲ است که توسط سازنده بازی فنلاندی سوپرسل ساخته و منتشر شده است.

آیا می توانیم کلش اف کلنز را روی کامپیوتر بازی کنیم؟

در حالی که هیچ نسخه رسمی مک یا رایانه شخصی از کلش آف کلنز وجود ندارد، می توانید از شبیه ساز اندروید برای اجرای بازی های موبایل بر روی رایانه شخصی خود استفاده کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.68 /5
افزودن دیدگاه
جم کلش اف کلنز رایگان
در 2 مهر 1401
جم کلش میزنین؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر بله حتما جم کلش میزنیم دوست عزیز
kamyar
در 29 شهریور 1401
کلش آف کلنز واقعی از کجا دانلود کنم؟ خرید پک های کلش اف کلنز انجام میدین؟ فروش بازی کلش اف کلنز بیشتره یا کالاف در سایتتون؟
  پاسخ آی گیم
  از پلی استور میتونین دانلود کنید. بله انجام میدیم کالاف دیوتی
aida
در 26 شهریور 1401
قیمت بازی کلش اف کلنز رایگانه؟ کلش ساخت کدام کشور است ؟ بازی های شبیه کلش اف کلنز دوتا بگین بهم با همون گرافیک بازی های شبیه به کلش اف کلنز که میگین پولی نباشه خرید درون برنامه ای کلش اف کلنز اگر انجام بدین کارمزد داره؟
  پاسخ آی گیم
  بله کلش اف کلنز رایگان هست فنلاند بازی های شرکت سوپرسل اکثرا در ژانر استراتژی هستند که توصیه میکنیم بازی های دیگه این شرکت رو هم چک کنید. قیمت های محصولات مختلف کلش اف کلنز رو روی سایت میتونید مشاهده کنید.
saman
در 23 شهریور 1401
بازی کلش آف کلنز مشابه اش چه بازی است ؟ با همون گرافیک کلش اف کلنز ؟ سازنده بازی کلش اف کلنز کدام کشور است
  پاسخ آی گیم
  بازی های شرکت سوپرسل اکثرا در ژانر استراتژی هستند و کلش رویال هی دی بوم بیچ میتونن مشابه خوبی باشند. شرکت سوپرسل مربوط به کشور فنلاند هست.
جم کلش اف کلنز رایگان
در 20 شهریور 1401
جم کلش اف کلنز واقعی دارین؟ جم رایگان کلش اف کلنز تضمینی وجود داره ؟
  پاسخ آی گیم
  بله جم کلش اف کلنز موجوده خیر
رضا
در 25 تیر 1401
کلش اف کلنز ارز بازیش چیه؟ خرید درون بازی که داره چیه؟ گردونه هم داره؟
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز پول بازی کلش اف کلنز جم است خرید درون بازی شامل افر و ایتم های کلش اف کلنز هست
gem
در 4 تیر 1401
افر های گرون و مخصوص رو انجام میدید؟
  پاسخ آی گیم
  بله دوست عزیز
Saharnaz
در 10 خرداد 1401
با سلام برای خرید درون بازی بازی کلش بهترین روش چیه؟ گیفت کارت گوگلی پلی؟؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به محدودیت های گیفت کارت گوگل پلی بهتره که خرید درون بازی تون رو به تیم پشتیبانی ای گیم بسپارید تا براتون انجام بشه
Hadi
در 6 اردیبهشت 1401
سلام یه بسته سازنده تو بازی هست اونو میخام خریداری کنم چیکار باید کرد
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. اگر بسته ای رو روی سایت پیدا نکردید میتونید به پشتیبانی سایت برای خرید پیام بدید.
ROYALE
در 11 دی 1400
خرید درون بازی کلش و فری فایر هم انجام میدین؟
  پاسخ آی گیم
  بله عزیز خیلی راحت میتونید از داخل سایت ما خرید انجام بدید.