توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
کلش آف کلنز کلش آف کلنز
کلش آف کلنز

کلش آف کلنز؛ بازی استراتژیک و البته اکشن است که گیمر ها را برای دستیابی به گنجها مختلف و ساخت تاج و تخت خود ترقیب می‌کند.

۸۰ جم کلش اف کلنز
40,000 تومان
500 جم کلش اف کلنز
200,000 تومان
1200 جم کلش اف کلنز
400,000 تومان
2500 جم کلش اف کلنز
800,000 تومان
6500 جم کلش اف کلنز
2,000,000 تومان
14000 جم کلش اف کلنز
4,000,000 تومان

کلش اف کلنز؛ بازی اکشن پر از گنج

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ های بازی‌ های مجازی که مورد توجه گیمرها قرار می‌گیرد، این است که این بازی‌ها یک دنیای موازی با دنیای ما خلق می‌کنند. دنیای که هم با دنیای واقعی در ارتباط است و هم استقلال نسبی دارد. برای مثال در بازی کلش اف کلنز هم مانند دنیای واقعی برای خرید امکانات و ابزارها و حل سریع مشکلات باید پول بپردازید؛ اما پول یا ارز رایج این بازی، دلار و تومان نیست؛ بلکه جم یا سکه و دیگر انواع دارایی است. در این مطلب با کارایی جم‌ها در بازی، خرید درون برنامه ای کلش اف کلنز، روش‌های به‌دست آوردن یا خرید جم کلش آف کلنز ، تاریخچه کلش اف کلنز و اینکه کلش ساخت کدام کشور است آشنا می‌شویم.

نسخه جدید کلش اف کلنز
نسخه جدید کلش اف کلنز

تاریخچه کلش اف کلنز

کلش او کلنز (Clash of Clans) در رده محبوب‌ترین بازی‌ های استراتژیک در پلتفرم‌های موبایل تحت سیستم‌ عامل‌های اندروید و IOS است. این بازی توسط شرکت محبوب و فنلاندی سوپرسل (Supercell) طراحی و ارائه شده است. کلش او کلنز نخستین‌بار در سال 2013 میلادی منتشر شد. این بازی به صورت رایگان قابل دانلود است اما برای برخورداری کامل از امکانات درون بازی و پیشبرد سریع‌تر آن می‌توانید از خرید جم کلش آف کلنز یا دیگر بسته های درون بازی، همچون؛ بلیط طلایی کلش اف کلنز، پادشاه قهرمان کلش آف کلنز، کارگر کلش آف کلنز، آفر ویژه کلش آف کلنز و…  استفاده کنید.

نقش جم‌ها در بازی کلش اف کلنز

کلش اف کلنز در دسته‌بندی بازی‌های استراتژیک و اکشن کمپانی معروف سوپرسل قرار می‌گیرد. بنابراین شما با پیشرفت در بازی، وقتی به اهداف خاصی دست پیدا می‌کنید، جم‌ها یا همان جواهرات یا سنگ‌های قیمتی به دستاوردهای شما تعلق می‌گیرد. همچنین دستاوردهای دشوارتر برای شما جواهرات بیشتری به ارمغان می‌آورد.

بعد از نصب کلش آف کلنز روی سیستم عامل موبایل شما، 500 جم به شما تعلق می‌گیرد. 250 جم را برای دریافت آموزش‌ها از دست خواهید داد و دارایی جم شما از این پس، 250 جم باقی‌مانده، جم‌هایی که در بازی به دست می‌آورید و جم‌هایی است که می‌توانید از فروشگاه داخل بازی کلش با روش خرید درون‌برنامه‌ ای یا از فروشگاه‌ اینترنتی آی گیم خریداری کنید.

ترفند های کلش اف کلنز

برای بهتر بازی کردن کلش او کلنز  برخی از ترفند های کلش اف کلنز در اینجا بیان می‌کنیم:

 • همیشه در هنگام حمله به کلن کسل دشمن هم توجه داشته باشید
 • در هنگام خرج کردن جواهرات خود دقت به خرج دهید و همه آن را خرج نکنید
 • دهکده خود را با یک نظم خاص طراحی و چینش کنید
 • ارتقاء معدن‌ها مهمتر از ارتقاء دیوار است پس حتما به این نکته توجه داشته باشید
 • هنگامی که سپر دفاعی شما فعال است از حمله و اتک خودداری کنید
 • بهتر است به قبیله‌های دیگر طرح دوستی بریزید و با هم شریک شوید
 • به ارتقاء ابزارهای دفاعی و ارتقاء نیروهای خود نیز توجه لازم را داشته باشید

 

 

مزایای خرید جم کلش آف کلنز

خرید جم کلش او کلنز بهترین راه برای دسترسی به بیشترین امکانات در کمترین زمان در این بازی است. از جم‌ها می‌توانید برای خرید سپرها (Shields) با مدت‌زمان‌های مختلف یا گارد دهکده دو ساعته استفاده کنید که پایگاه شما را در برابر حملات محافظت می‌کند.

از سنگ‌های قیمتی می توان برای خرید اقلام جادویی از معامله‌گر نیز استفاده کرد. در Builder Base ، جم‌ها را می‌توان برای به‌دست آوردن فوری مجموعه پاداش‌های بعدی استفاده کرد. کاربردهای دیگر جم‌های خریداری شده را با هم مرور می‌کنیم:

 • تقویت حملات با تقویت ارتش و سلاح‌ها
 • ارتقا ساختمان تولید اکسیر
 • استفاده در بخش سازندگان (Builders)
 • به‌پایان رساندن سریع‌تر ساخت‌وساز، تحقیق و آموزش
 • ارائه کمک‌های مالی (Donations)
 • خرید منابع (Purchase Resources)
 • خرید اقلام جادویی (Magic Items)
 • خرید اسلات‌های جنگی اضافی (Extra War Slots)
 • انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای (In-AppPurchase)
 • صرفه‌‎جویی در وقت
 • برای به‌کار انداختن برخی از طلسم‌ها
 • دستیابی به پیروزی سریع‌تر

روش‌های دریافت 5000 جم رایگان کلش اف کلنز و خرید جم کلش آف کلنز

کلش آف کلنز یک بازی آنلاین چند نفره است. در این بازی، بازیکنان، اجتماعاتی به نام قبیله تشکیل می‌دهند، نیروها را آموزش می‌دهند و برای کسب منابع به قبایل دیگر حمله می‌کنند. همانطور که گفته شد، جم‌ کلش اف کلنز یکی از ارزهای رایج در این بازی هستند و از آن‌ها می‌توانید برای ساخت برخی از مهم‌ترین ساختمان‌های بازی استفاده کنید. سرعت بخشیدن به تولید و تقویت نیروها برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر از دیگر کاربردهای جم‌ها است که باعث می‌شود، همه گیمرها برای دستیابی به آن‌ها تلاش کنند.

در ادامه، اموزش بی نهایت شدن الماس در بازی کلش اف کلنز، جم رایگان کلش اف کلنز بدون هک، تبدیل سکه به جم در کلش اف کلنز، خرید جم در کلش اف کلنز، کلش اف کلنز برای کامپیوتر، دانلود کلش اف کلنز برای ایفون، کلش اف کلنز برای کامپیوتر بدون شبیه ساز و دانلود کلش اف کلنز برای ایفون را با هم مرور می‌کنیم.

رفع موانع در کلش اف کلنز

هنگامی که موانع کلش اف کلنز را از سر راه برمی‌دارید، در هر نقطه از 0 تا 6 جم یا جواهر به شما اعطا می‌شود. شما برای پاکسازی موانع از روستای خود نیز پاداش کسب می‌کنید. بعد از رفع 5 مانع، 5 جواهر دریافت خواهید کرد. وقتی 50 مانع را بردارید، 10 جواهر و با حذف 500 مانع، 20 جواهر در بازی کلش آو کلنز Clash of Clans دریافت خواهید کرد.

تبدیل سکه به جم در کلش اف کلنز
تبدیل سکه به جم در کلش اف کلنز

تکمیل دستاوردها در بازی کلش اف کلنز

در بازی کلش اف کلنز وقتی به اهداف خاصی دست پیدا می‌کنید، پاداش‌هایی به شما تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید این کار را با ارتقا ساختمان‌ها، پیروزی در جنگ‌ها و جمع‌آوری طلا انجام دهید. تکمیل این دستاوردها برای شما پاداش‌هایی از جمله سنگ‌های قیمتی به همراه دارد. هر دستاورد دارای سه سطح است و برای هر سطح پاداش افزایش می‌یابد. با تکمیل تمام دستاوردهای بازی کلش آف کلنز، می‌توانید تا 8637 جواهر یا جم به‌دست آورید.

مدیریت معدن جواهر خود در بازی کلش اف کلنز

در زمان باز شدن قفل ساختمان‌ساز در سطح 4 تاون هال (Town Hall) بازی کلش آف کلنز، یک معدن جواهر وجود دارد که شروع به خراب شدن می‌کند ، اما امکان تعمیر آن در سطح سوم Builder Base وجود دارد. ارتقا این معدن، تولید جم‌ها را در کلش آو کلنز (Clash of Clans) افزایش می‌دهد. البته فقط تا 4.8 جواهر در روز تولید می‌کند ، اما این به مرور زمان افزایش می‌یابد.

روش‌های دیگر برای دریافت جم رایگان کلش اف کلنز

جعبه جواهری جم رایگان کلش اف کلنز را که گاه و بیگاه در روستای شما ظاهر می‌شود باز کنید. همچنین مراقب هرگونه رویداد جاری باشید که به شما جواهرات پاداش می‌دهد. با پاکسازی درختان و صخره‌ها نیز در روستای خود می‌توانید جواهرات پنهان را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که برخی از درختان دوباره رشد می‌کنند، بنابراین به بررسی ادامه دهید!

خرید جم کلش آف کلنز و خرید محصولات کلش اف کلنز از آی گیم

در فروشگاه‌ اینترنتی آی گیم می‌توانید از روش خرید اینترنتی بسته‌های جم بازی کلش آف کلنز برای پیشبرد سریع‌تر اهداف بازی استفاده کنید. سایت ای گیم سایت خرید کلش اف کلنز است. این روش یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌ها برای دریافت جم کلش آو کلنز است.

خرید درون برنامه ای کلش اف کلنز

هر از گاهی در بخش فروشگاه از نرم‌افزار ممکن است با پیشنهادات فروش جم‌ها از طریق روش خرید درون برنامه ای کلش اف کلنز روبه‌رو شوید. برای این کار باید اکانت اپل یا گوگل پلی خود را با گیفت کارت گوگل پلی شارژ کنید که این کار با خرید گیفت کارت‌ ها از فروشگاه اینترنتی آی گیم ممکن است.

جم رایگان کلش اف کلنز
جم رایگان کلش اف کلنز

دانلود کلش اف کلنز برای ایفون

بازی کلش آف کلنز اولین بار در سال 2012 و برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه شد. کمی بعد، کاربران iOS هم توانستند این بازی را دانلود کنند. برای دانلود این بازی می‌توانید از طریق اپ استور اقدام کنید و نیازی به پرداخت هیچ پولی نیست. جهت آشنایی با روش دانلود کلش آف کلنز برای آیفون کلیک کنید.

برای دانلود کلش اف کلنز برای ایفون در دستگاه‌های ا‌پل با سیستم عا‌مل iOS باید وارد اپ استور شوید و نام این بازی را جست‌وجو کنید. در ادامه، با کلیک روی گزینه Install، بازی برای شما نصب خواهد شد. در نهایت، می‌توانید با کلیک روی نام آن وارد بازی شوید.

در صورتی که در این بازی نیاز به منابع بیشتر داشتید، می‌توانید در لحظه آن‌ها را از فروشگاه این بازی خریداری کنید. البته برای این منظور، باید حساب کاربری کلش آف کلنز شما به اکانت اپل آیدی متصل شود. در صورت نیاز هم می‌توانید این خرید را از فروشگاه‌های واسطه انجام دهید. اما برای خرید مستقیم از اپ استور، باید حساب کاربری خود را شارژ کرده باشید. برای این منظور، استفاده از گیفت کارت جهت خرید جم گزینه مناسبی خواهد بود.

شما می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به استفاده از هیچ‌گونه نرم‌افزار تغییر آی پی، بازی کلش آف کلنز را برای گوشی آیفون خود نصب کنید. توجه داشته باشید که این بازی به صورت رایگان در اپ استور عرضه شده است و برای دانلود کلش اف کلنز برای ایفون نیازی به نرم‌افزار تغییر آی پی ندارید.

نصب کلش آف کلنز برای کامپیوتر بدون شبیه ساز

بازی کلش آف کلنز یکی از بهترین بازی‌های سبک استراتژی می‌باشد که تا به حال برای اندروید و iOS عرضه شده است. همیشه سوالاتی درباره نصب کلش آف کلنز برای کامپیوتر بدون شبیه ساز مطرح می‌شود. اما باید بگوییم این بازی را در کامپیوتر فقط می‌توان با کمک شبیه‌سازها اجرا کرد. در این مطلب به شما بهترین شبیه‌سازها را معرفی خواهیم کرد.

بهترین شبیه سا‌ز برای نصب کلش آ‌ف کلنز‌ روی کامپیوتر

برای اجرای بازی کلش آف کلنز در کامپیوتر می‌توانید به سراغ شبیه‌سازهای اندرویدی بروید. برای این منظور، برنامه‌هایی مانند AndyOS، Blue Stacks و LD Player وجود دارند که به صورت کاملا رایگان عرضه شده‌اند. نصب تمام این شبیه‌سازها تقریبا با هم یکسان است و بعد از نصب، باید فایل اندروید کلش آف کلنز را هم دانلود کنید. در ادامه، می‌توانید با انتخاب فایل بازی و نصب آن، این بازی را در کامپیوتر خود اجرا کنید. برای بازگردانی اکانت خود هم می‌توانید در شبیه‌ساز، وارد حساب کاربری گوگل شوید که می‌توان برای این کار از طریق تنظیمات شبیه‌ساز اقدام کرد.

بعد از اینکه از طریق تنظیمات گوگل شبیه‌ساز وارد حساب کاربری خود شدید، نوبت به ورود به بازی کلش آف کلنز می‌رسد. بعد از ورود به این بازی می‌توانید در بخش تنظیمات، روی بخش Google Login کلیک کنید تا وارد اکانت کلش آف کلنز گوگل خود شوید. البته برای انجام این کار، باید حتما Google Play Games را به صورت نصب شده داشته باشید. در غیر این صورت، اکانت برای شما بازیابی نخواهد شد.

نصب کلش آ‌ف کلنز‌ برای کامپیو‌تر بدون شبیه ساز ممکن نیست

در حال حاضر کلش آف کلنز برای کامپیوتر به صورت رسمی عرضه نشده است و باید برای تجربه آن به سراغ شبیه‌سازها بروید. شبیه‌سازهای LD Player، BlueStacks و Andy OS از جمله برترین شبیه‌سازها برای تجربه کلش آف کلنز روی کامپیوتر هستند.

حل مشکل خرید جم کلش اف کلنز در اندروید و آیفون در چند ثانیه

اگر قصد خرید جم بازی کلش آف کلنز را دارید، می‌توانید به سراغ فروشگاه اصلی این بازی بروید. اما به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، نمی‌توان به درستی این خرید را انجام داد. با این حال، در حال حاضر می‌توان با راهکارهایی در اندروید و آیفون این مشکل را رفع کرد. برای حل مشکل خرید جم کلش اف کلنز در اندروید و آیفون با ما همراه باشید.

ر‌فع مشکل خر‌ید جم کلش ا‌ف کلنز د‌ر مو‌بایل

برای حل مشکل خر‌ید جم کلش ا‌ف کلنز د‌ر اندرو‌ید و آیفون باید در دستگاه‌های اندرویدی، ابتدا وارد تنظیمات بازی از طریق تنظیمات موبایل شوید و روی گزینه Force Stop کلیک کنید. در ادامه، باید با نرم‌افزار تغییر آی پی وارد بازی شوید تا بتوانید از خدمات فروشگاه آن استفاده کنید. در دستگاه‌های آیفون، تنها کافی است وارد بخش تنظیمات، General، Restrictions و بخش In-App Purchases شوید. با روشن کردن این گزینه، مشکل خرید جم برای شما رفع خواهد شد.

در صورتی که در دستگاه‌های با سیستم عامل iOS همچنان با مشکل خرید جم مواجه بودید، می‌توانید از نرم‌افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید. با انجام این کار، به احتمال 99 درصد مشکل پیش آمده برای شما رفع خواهد شد. در دستگاه‌های اندرویدی هم اگر با فورس استاپ یا توقف اجباری مشکلتان رفع نشد، می‌توانید بازی را Clear Cache کنید. همچنین می‌توانید این کار را برای برنامه Play Store هم انجام دهید. با انجام این کار احتمالا مشکلتان رفع می‌شود.

ر‌فع مشکل خر‌ید جم کلش ا‌ف کلنز د‌ر اندروید و آ‌یفون

برای حل مشکل خرید جم کلش اف کلنز در موبایل در دستگاه‌های آیفون نیاز به استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی پی ندارید. اما برای دستگاه‌های اندرویدی باید حتما از این برنامه استفاده کنید. در غیر این صورت، مشکل شما رفع نخواهد شد.

خرید جم کلش آف کلنز ارزان از فروشگاه آی گیم

فروشگاه اینترنتی آی گیم، فروشگاهی آنلاین برای تهیه تمام اقلام مورد نیاز گیمرها از انواع گیفت‌کارت‌ ها مانند: گیفت‌ کارت‌ کنسول‌های بازی، آی‌پی اپل آمریکا، نرم‌افزارهای بازی و جم بازی‌های محبوبی چون کلش آو کلنز و کلش رویال است. ما در این فروشگاه بستری ایمن را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با خیالی آسوده، اقلام مورد نیاز خود را از جمله انواع؛ بسته‌های جم کلش آف کلنز انتخاب کنید؛ مراحل خرید را طی کنید؛ و در کمترین زمان محصول خود را دریافت کنید. شما می توانید دیگر آیتم های بازی کلش آف کلنز همچون؛ جم کلش آف کلنز، خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز، آفر ویژه، پادشاه قهرمان، خرید منظره کلش اف کلنز، مپ کلش اف کلنز، خرید اکانت کلش اف کلنز و کارگر کلش آف کلنز را در سایت آی گیم با کمترین قیمت مشاهده کنید.

برچسب ها :

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

کلش ساخت کدام کشور است ؟

کلش آف کلنز یک بازی ویدیویی استراتژیک رایگان برای موبایل در سال ۲۰۱۲ است که توسط سازنده بازی فنلاندی سوپرسل ساخته و منتشر شده است.

آیا می توانیم کلش اف کلنز را روی کامپیوتر بازی کنیم؟

در حالی که هیچ نسخه رسمی مک یا رایانه شخصی از کلش آف کلنز وجود ندارد، می توانید از شبیه ساز اندروید برای اجرای بازی های موبایل بر روی رایانه شخصی خود استفاده کنید.

آیا خرید جم بازی کلش آف کلنز ضروری است؟

پاسخ به سوال کاملا به هدف شما از اجرای بازی کلش آف کلنز بستگی دارد. بسیاری از پلیرهای کلش آف کلنز افراد مبتدی هستند که فقط می‌خواهند لحظاتی از روز خود را به بازی بپردازند و در کنار دوستان خود اوقات خوشی را بسازند. این دسته از افراد نیازی به خرید جم کلش آف کلنز ندارند و همان جم‌های رایگان بازی برایشان کافی است. اما عده‌اتی دیگر از پلیرهای کلش آف کلنز افراد حرفه‌ای هستند که به‌صورت رقابتی بازی می‌کنند. این دسته از پلیرها به چیزی بیش از جم‌های رایگان بازی احتیاج دارند و برای پیشرفت سریع و پیشی‌گرفتن از رقیب‌هایشان لازم است مقدار قابل توجهی جم خریداری کنند.

بهترین روش برای خرج کردن جم بازی کلش آف کلنز چیست؟

روش‌های زیادی از جمله بوست کردن منابع، خرید اکسیر، خرید طلا، خرید دارک اکسیر، تکمیل فرایند ارتقا و خرید پوسته‌های مختلف برای خرج کردن جم‌های کلش آف کلنز وجود دارد که شما بسته به نیازتان یکی از آن‌ها را خریداری می‌کنید. اما در این میان بسته‌های تخفیفی (offer) وجود دارند که با جم‌ها قابل خریداری هستند و منابع زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند و بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.

آیا انتشار بازی کلش آف کلنز در سال‌های آینده متوقف خواهد شد؟

در پاسخ به این سوال باید به طور قاطعانه بگوییم خیر. کلش آف کلنز نزدیک به یک دهه است که به‌عنوان یکی از برترین بازی‌های موبایلی شناخته می‌شود و طرفداران بسیاری از سراسر دارد، بنابراین سوپرسل این بازی را همچنان پابرجا نگه می‌دارد و با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف جذابیت آن را برای گیمرها حفظ می‌کند. از سوی دیگر باید بدانید که هرساله کلش آف کلنز سود بسیار زیادی را برای سوپرسل کسب می‌کند؛ بنابراین در چنین شرایطی هرگز پیش‌بینی نمی‌شود که انتشار این بازی در چند سال آینده متوقف شود.

خرید جم بازی کلش آف کلنز چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه کلش آف کلنز تعداد مختلفی از جم‌ها را خریداری کنند. البته کاربران ایرانی برای خرید جم باید یا از نرم‌افزار تغییر IP یا از خدمات سایت آی‌گیم استفاده کنند.

کلش آف کلنز در چه سالی و توسط کدام کمپانی عرضه شد؟

تاریخچه کلش آف کلنز به سال 2013 بازمی‌گردد که توسط کمپانی فنلاندی سوپرسل عرضه و روانه فروشگاه‌های آنلاین نرم‌افزارها و بازی‌ها، همچون گوگل‌پلی و اپ‌استور شد.

آیا شخصیت‌های کلش آف کلنز در واقعیت وجود دارند؟

منظور از شخصیت‌های کلش آف کلنز واقعی، افرادی در شبکه‎‌های اجتماعی هستند که یا از نظر چهره و هیکل و یا از نظر لباس پوشیدن، شباهت خود را با شخصیت‌های این بازی به نمایش می‌گذارند.

چگونه می‌توان خرید درون برنامه‌ای کلش آف کلنز را از ایران انجام داد؟

شما می‌توانید خریدهای درون برنامه بازی آنلاین کلش آف کلنز را از طریق خدمات فروشگاه اینترنتی آی‌گیم انجام دهید.

آیا در بازی کلش آف کلنز امکان به‌دست آوردن جم وجود دارد؟

با دانلود بازی کلش آف کلنز از گوگل‌پلی و انجام ماموریت‌های مختلف آن، پیروزی در جنگ‌ها و ارتقای ساختمان‌ها، می‌توانید به‌صورت رایگان جم به‌دست بیاورید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.79 /5
افزودن دیدگاه
0993191****
در 15 بهمن 1401
این سایت فوقولادست
  پاسخ آی گیم
  تشکر
0901995****
در 14 بهمن 1401
خیلی خیلی عالی
  پاسخ آی گیم
  تشکر
محمود رادمنش
در 12 بهمن 1401
یکی از بهترین فروشگاه کلش اف کلنز ای گیم هست دمتون گرم درباره شخصیت های کلش اف کلنز در واقعیت بنویسید شما از دانلود برنامه تغییر منظره کلش اف کلنز خبر دارید ؟ تبدیل سکه به جم در کلش اف کلنز چطوره؟
  پاسخ آی گیم
  ممنونم لطف دارید چشم خیر امکان پذیر نیست
0910702****
در 2 بهمن 1401
بازی فوق العاده است
  پاسخ آی گیم
  بله همینطوره
سعید
در 1 بهمن 1401
آموزش بازی کلش آف کلنز برای افراد مبتدی بذارین شخصیت های کلش اف کلنز در واقعیت وجود دارد؟ کد جم رایگان کلش اف کلنز رو دارین؟
  پاسخ آی گیم
  سلام خود بازی موقع شروع اموزش میده اما چشم خیر
alireza
در 1 بهمن 1401
کلش اف کلنز ویکی پدیا خوندم دربار کلش اف کلنز هک شده نگفته بود دانلود کلش اف کلنز برای ایفون میشه لینک داره جایی ؟ کلش اف کلنز برای کامپیوتر بدون شبیه ساز چی؟ من دنبال دانلود نسخه جدید کلش اف کلنز هستم یا کلش اف کلنز برای کامپیوتر
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر برای ایفون باید از اپ استور دانلود کنید بدون شبیه ساز امکان پذیر نیست روی کامپیوتر نسخه جدید رو از گوگل پلی یا اپ استور میتونید دانلود کنید این بازی نسخه کامپیوتر نداره
علی رهنورد
در 27 دی 1401
برای خرید جم کلش اف کلنز باید چیکار کنم؟ بار اوله از ایگیم خرید میکنم جم فری فایر با ایدی هم میزنین
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر از سایت میتونید با سوپرسل ایدی سفارش بدید بله انجام میدیم
pedri
در 27 دی 1401
ترفندهای کلش اف کلنز رایگان رو بذارین زودتر بازی های شبیه کلش اف کلنز رو بیشتر معرفی کنید دانلود بازی کلش اف کلنز از گوگل پلی امکان پذیره یا کلش فیلتره؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر چشم حتما دانلودش از گوگل پلی امکان پذیر هست و بازی هم فیلتر نیست
mmdreza
در 27 دی 1401
5000 جم رایگان کلش اف کلنز هم میده بازی؟ جم رایگان کلش اف کلنز تضمینی وجود داره؟ خرید درون برنامه ای کلش اف کلنز لحظه ای انجام میدین؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر خیر خیر بله
محمد
در 27 دی 1401
بازی کلش اف کلنز فقط جم دارد؟ خرید درون بازی کلش اف کلنز چیا هست؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر افر های مختلفی درون بازی هست که مایل به خرید هرکدوم باشید ما درخدمتتون هستیم بلیط طلایی و افر های بیلدر و افر های ویژه و ...
شایان
در 1 آبان 1401
خرید از فروشگاه کلش اف کلنز با جم کلش هس؟ ترفند های کلش بذارین بازی کلش ساخت کدام کشور است ؟
  پاسخ آی گیم
  بعضی افر ها با حم و بعضی ایتم ها با پول قابل خرید هستند. ساخت کشور فنلاند هست.
جم کلش اف کلنز رایگان
در 2 مهر 1401
جم کلش میزنین؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر بله حتما جم کلش میزنیم دوست عزیز
kamyar
در 29 شهریور 1401
کلش آف کلنز واقعی از کجا دانلود کنم؟ خرید پک های کلش اف کلنز انجام میدین؟ فروش بازی کلش اف کلنز بیشتره یا کالاف در سایتتون؟
  پاسخ آی گیم
  از پلی استور میتونین دانلود کنید. بله انجام میدیم کالاف دیوتی
aida
در 26 شهریور 1401
قیمت بازی کلش اف کلنز رایگانه؟ کلش ساخت کدام کشور است ؟ بازی های شبیه کلش اف کلنز دوتا بگین بهم با همون گرافیک بازی های شبیه به کلش اف کلنز که میگین پولی نباشه خرید درون برنامه ای کلش اف کلنز اگر انجام بدین کارمزد داره؟
  پاسخ آی گیم
  بله کلش اف کلنز رایگان هست فنلاند بازی های شرکت سوپرسل اکثرا در ژانر استراتژی هستند که توصیه میکنیم بازی های دیگه این شرکت رو هم چک کنید. قیمت های محصولات مختلف کلش اف کلنز رو روی سایت میتونید مشاهده کنید.
saman
در 23 شهریور 1401
بازی کلش آف کلنز مشابه اش چه بازی است ؟ با همون گرافیک کلش اف کلنز ؟ سازنده بازی کلش اف کلنز کدام کشور است
  پاسخ آی گیم
  بازی های شرکت سوپرسل اکثرا در ژانر استراتژی هستند و کلش رویال هی دی بوم بیچ میتونن مشابه خوبی باشند. شرکت سوپرسل مربوط به کشور فنلاند هست.
جم کلش اف کلنز رایگان
در 20 شهریور 1401
جم کلش اف کلنز واقعی دارین؟ جم رایگان کلش اف کلنز تضمینی وجود داره ؟
  پاسخ آی گیم
  بله جم کلش اف کلنز موجوده خیر
رضا
در 25 تیر 1401
کلش اف کلنز ارز بازیش چیه؟ خرید درون بازی که داره چیه؟ گردونه هم داره؟
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز پول بازی کلش اف کلنز جم است خرید درون بازی شامل افر و ایتم های کلش اف کلنز هست
gem
در 4 تیر 1401
افر های گرون و مخصوص رو انجام میدید؟
  پاسخ آی گیم
  بله دوست عزیز
Saharnaz
در 10 خرداد 1401
با سلام برای خرید درون بازی بازی کلش بهترین روش چیه؟ گیفت کارت گوگلی پلی؟؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به محدودیت های گیفت کارت گوگل پلی بهتره که خرید درون بازی تون رو به تیم پشتیبانی ای گیم بسپارید تا براتون انجام بشه
Hadi
در 6 اردیبهشت 1401
سلام یه بسته سازنده تو بازی هست اونو میخام خریداری کنم چیکار باید کرد
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. اگر بسته ای رو روی سایت پیدا نکردید میتونید به پشتیبانی سایت برای خرید پیام بدید.