به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
خرید بازی Anno 1800

بازی Anno 1800 به سبک استراتژی ، شبیه سازی  توسط Blue Byte، بخشی از گروه Ubisoft، تولید شده است، بازیکن را مستقیما به زمان پیدایش پیشرفت های علمی و تولید صنعتی می‌برد

UplayUplay
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا
573,400 تومان
آنچه در این مطلب می خوانید

توضیحات بازی Anno 1800

بازی Anno 1800 به سبک استراتژی، شبیه سازی  توسط Blue Byte، بخشی از گروه Ubisoft، تولید شده است، بازیکن را مستقیما به زمان پیدایش پیشرفت های علمی و تولید صنعتی می‌برد تا ببینید که چگونه می‌توانید در میان انقلاب صنعتی معروف موفق شوید. بیست سال بعد از انتشار اولین نسخه‌ی این سری یعنی  Anno 1602 ، دنیای این بازی به اصالت خود باز می‌گردد. بازی Anno 1800 که برای اکران همه هواداران را منتظر گذاشته بود، تمرکز بیشتری بر روی زمان مدرن دارد. بازی مدرن آنو همه‌ی هواداران را سرشار از شادی کرد.

فضای بازی آنو سال 1800
فضای بازی آنو سال 1800

گیم پلی بازی Anno 1800

در اول باید گفت که بازی  Anno 1800 تمامی ویژگی‌های قوی و خوب بازی انو 1800 را حفظ کرده است. در وهله دوم، بازی Anno 1800 در حدود 10 سال برای بازگشت به عصر معاصر صبر کرده است. پس از اول با چندین روستایی و فضایی ناچیز شروع کنید و آرام آرام شهر خود را به شهری بزرگ و پرجمعیت تبدیل کنید. از شهروندان خود نگهداری کنید، خواسته های گوناگون‌شان را برآورده کنید و آن‌ها را ترغیب کنید که بهتر کار کنند. هرچه بیشتر ذخیره جمع آوری کنید دستتان برای به روز رسانی و ارتقای بازی خود بازتر است. راه‌های منطقی و کارآمد طرح ریزی کنید، مکانهای جدید کشف کنید و ارتش، اقتصاد و یا دیپلماسی رقیب را در بازی آنو کنار بزنید.

انو سال 1800
انو سال 1800

داستان بازی Anno 1800

بازی Anno 1800 هفتمین قسمت از مجموعه بازی‌های آنو به‌شمار می‌رود که با استفاده از یک محیط تاریخی به دنبال دو عنوان آخر، ۲۰۷۰ بعد از میلاد و ۲۲۰۵ بعد از میلاد باز می‌گردد، که وقایع آن در جریان انقلاب صنعتی در سدهٔ ۱۹ میلادی اتفاق می‌افتد. به دنبال نسخه پیشین، این بازی به سری بازی‌های سنتی شهرسازی و مکانیسم مبارزهٔ اقیانوسی بازمی‌گردد، اما جنبه‌های جدیدی از گیم پلی را نیز نشان می‌دهد، مانند گردشگری، بلوپرینت و تأثیرات صنعتی‌سازی نمودن بر ساکنان جزیره.نیروی کار خوب و سهمیه حقوق مناسب، استفاده درست از ویژگی های جغرافیایی و زیر بنایی محکم، کلید های رسیدن به موفقیت هستند. هرچند، باید قسمت دیپلماتیک بازی را فراموش کنید. به وجود آوردن روابط دوستانه و داشتن هم پیمان همچنین عملیات نظامی به پیشرفت اقتصادی شما در بازی آنو کمک می‌کند.

گیمپلی بازی Anno 1800
گیمپلی بازی Anno 1800

حقایق جالب بازی  Anno 1800

بازی Anno 1800 با همکاری قابل توجه هوادارانی که مقدار زیادی از زمان خود را وقف آن کردند ساخته شد. به لطف وجود پلتفرم Anno Union علاقه مندان این بازی شانس این را داشتند که نظرات، ایده ها و تحسین‌های خود را برای محصولی بهتر به اشتراک بگذارند. جزئیات به دقت طراحی شده به بازیکن این اجازه را می‌دهد که چرخه تولیدات را از نزدیک ببیند، برای مثال می‌تواند نظاره‌گر کار اهنگران باشد. بازی آنو بیست سال بعد از اولین نسخه از این سری به بازار ها آمد و عنوان این بازی سنت عنوان های قدیمی این سری که جمع اعداد آن ها 9 میشد را حفظ کرد. 1602، 1503، 1701، 1404، 2070، 2205.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
تیرداد زنگنه
در 28 آبان 1399
اینا رو یه گیم پلی ازشون بذارین که ببینیم چیه، آدم گول عکسا و متنی که نوشتین رو میخوره. من که اصلا از این سبک بازی خوشم نیومد. حیف پول