به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
خرید بازی The Crew 2

The Crew 2 که نسخه‌ی ادامه یافته بازی منحصر به فرد مسابقه‌ای سال 2014 می‌باشد، شما را به جاده‌ها، آسمان‌ها، و دریاها میبرد

  • کدهای دیجیتال ایکس باکس
  • کامپیوتر
Xbox OneXbox One
نسخه استاندارد - Standard Edition - آمریکا
405,200 تومان
Xbox OneXbox One
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا
500,900 تومان
Xbox OneXbox One
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال

توضیحات بازی The Crew 2

بازی The Crew 2 ورزشی که نسخه‌ی ادامه یافته بازی منحصر به فرد مسابقه‌ ماشین سال 2014 می‌باشد، شما را به جاده‌ها، آسمان‌ها، و دریاها میبرد. این بازی که از هر نظر نسبت به نسخه قبلی خود برتری دارد، به شما دسترسی به تعداد زیادی از هر نوع ماشین که فکرش را بکنید و برای اولین بار هواپیما و کشتی را میدهد. آیای برای این که ثابت کنید روی زمین، هوا و آب پر سرعت ترین هستید آماده اید؟ کمپانی Ivory Tower این ادعای شما را به چالش میکشد.

گیم پلی بازی the crew 2
گیم پلی بازی the crew 2

دنیایی بزرگ و آزاد در بازی The Crew 2

بازی The Crew 2 به شما اجازه میدهد تا بدون این که از صندلی خود جدا شوید، آرزوی خود را برای گشتن آمریکا را به واقعیت تبدیل کنید. نقشه‌ی این بازی به صورت خلاقانه‌ای یک نقشه کوچک شده از تمام قاره‌ی امریکا را به تصویر میکشد که شهرهایی مانند نیویورک، میامی، و لس آنجلس و تمام مراتع میانی آنها مانند جنگل‌ها کوه‌ها و Grand Canyon را به نمایش میگذارد. به راحتی به تمام این مناطق با هر وسیله ای که دوست دارید سفر کنید. حتی میتوانید از گزینه‌های مسافرتی سریع استفاده کنید و سریعا هر جایی که میخواهید، از شهر و مکان‌های دیدنی گرفته تا جایی دور افتاده که به هر دلیلی مشتاق سفر به آن بودید، ظاهر شوید.

وسیله‌های نقلیه زمینی، هوایی و آبی The Crew 2

بازی The Crew 2 پیشنهادها بهتری از نسخه قدیمی خود دارد. در این نسخه از بازی نمایشگاه ماشین‌های قابل کنترل به ماشین‌ها وموتورها ختم نمی‌شود. The Crew 2 لیست انتخاب برای بازیکن را وسیع تر کرده و گزینه هواپیما و کشتی را نیز در اختیارتان میگذارد. نکته خوب بازی این است که در حین سفر می‌توانید وسیله نقلیه خود را تغییر دهید. هر زمان که از رانندگی در جاده خسته شدید، به راحتی ماشین را به هواپیما تغییر داده و در آسمانها پرواز کنید. همچنین می‌توانید از آسمان خود را به روی عرشه کشتی بیاندازید و بدون از دست دادن سرعت، بر روی آب به سفر خود ادامه دهید. احتمالات ممکن، فراتر از تصور شماست.

هواپیما های بازی the crew 2
هواپیماهای بازی the crew 2

بازی The Crew 2 مسابقات متنوعی در اختبارتان میگذارد

مسابقات The Crew 2 به مسابقه فقط با یک نوع ماشین محدود نمی‌شوند. بیشتر آنها  مسابقات سه‌گانه هستند که فقط کسی که کاملا به هر سه تسلط داشته باشد میتواند برنده مسابقه باشد. همان قابلیت تکان دادن ماشین که در گردش ازاد دارید میتواند قسمتی از چالشی باشد که باید برای بهترین راننده/خلبان/ملوان تمام دوره‌ها شدن با آن روبرو شوید. هر تغییر در رویدادها به شما جوایزی از قبیل نقل و انتقال میدهد که گشت و گذار در کل دنیا را به پای شما می‌ریزد.

قایق جدید بازی the crew 2
قایق جدید بازی the crew 2

طبقه بندی‌های مختلف مسابقه

بازی The Crew 2چندین HQ جداگانه مسابقه سرعت را به نمایش گذاشته است که شما می‌توانید با آنها اعتبار خیابانی بدست بیاورید و راه خود را به صدر جدول امتیازات باز کنید. این نقطه جاییست برای مسابقه خیابانی top-tier. اگر سرعت گرفتن در خیابان برای شما خسته کننده است، به گودال مسابقه ای بروید و مسابقه سرعت حرفه ای را تجربه کنید. کسانی که عاشق فشار آوردن به ماشین خود هستند مطمئنا از مسابقات Offroad لذت خواهند برد. همچنین مزرعه‌ها برای کسانی که به Freestyle علاقه دارند بهترین جاست.

ویژگی‌های اصلی The Crew 2

بازیThe Crew 2 علیرغم نسخه ی قبلی خود، نه فقط زمین، بلکه آسمان، دریاها و رودخانه‌های نقشه ای وسیع که تمام ملت‌های آمریکا را نشان میدهد را در بر میگیرد. ماشین‌ها را برانید، خلبان شوید، دریاها را بشکافید و ثابت کنید که شما از همه سریع ترید و مکان مسابقه برای شما بی معناست.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه