در صورت استفاده از نرم افزار تغییر آی پی احراز هویت برای خرید از سایت الزامی می باشد. پشتیبانی از ساعت 9 الی 23
خرید بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim یک بازی عالی در دنیایی باز است که توسط شرکت Bethesda Game Studios تولید و اکران شده است

  • کدهای دیجیتال ایکس باکس
  • کامپیوتر
Xbox OneXbox One
نسخه اختصاصی - Special Edition - گلوبال
1,009,000 تومان

توضیحات بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim یک بازی عالی در دنیایی باز است که توسط شرکت Bethesda Game Studios تولید و اکران شده است.  با خرید بازی اسکایریم  ، حالت نقش آفرینی این بازی به شما این اجازه را می‌دهد که هر نقشی که می‌خواهید داشته باشید و شخصیتی بسازید که کاملا شخصیت خودتان را به تصویر می‌کشد. داستان خود را می‌سازید، قهرمانی که همیشه می‌خواستید باشید را می‌آفرینید و پا به ماجراجویی طولانی ولی سرگرم‌کننده می‌گذارید. الدر اسکورولز ۵: اسکایرم همه این‌ها و خیلی چیزهای بیشتری را ارائه خواهد داد. ماجرای شما در یک دهکده ی کوچک در Helgen، هنگامی که به همراه چند فرد بد شانس دیگر به مرگ محکوم شدید، شروع می‌شود. اما چیزی که آن‌ها نمی‌دانند این است که شما آخرین اژدها زاده‌ها هستید، کسانی که قدرت جذب روح اژدهایان کشته شده را دارند.  به لطف همین قدرتتان، شما تمام قدرت و دانش را از آن‌ها می‌گیرید.

The Elder Scrolls V:Skyrim یک بازی عالی در دنیایی باز است.
The Elder Scrolls V:Skyrim یک بازی عالی در دنیایی باز است.

شخصیت بازی  The Elder Scrolls V: Skyrim

شما در بازی The Elder Scrolls V: Skyrim نقش یک پیشگوی قدیمی را دارید. یک پیشگویی که بازگشت خدای ویران گر شمالی، اژدهایی به نام Alduin را خبر می‌دهد. کمی قبل از اجرای حکم شما، Alduin به Helgen حمله می‌کند و آن را با خاک یکسان می‌کند. حال شما آزادید. انتخاب بعدی شما کاملا به خودتان بستگی دارد.  با خبر داشتن از پیشگویی، این را می‌دانید که Alduin دشمن شما است و باید او را شکست دهید. اما هدف بازی شما این نیست. حالت RPG  بازی الدر اسکورولز ۵: اسکایرم به شما اجازه می‌دهد که هر تصمیمی می‌خواهید بگیرید. داستان خود را شکل دهید و به دنیایی بزرگ و آزاد سفر کنید. رازهایی که در بازی الدر اسکورولز ۵: اسکایرم وجود دارد، شما را ساعت‌ها در این بازی غرق می‌کند.

نسخه‌ی ویژه‌ی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

نسخه‌ی ویژه‌ی بازی  The Elder Scrolls V: Skyrim یک نسخه‌ی ارتقا یافته است و  اینکه اول از هرچیز، یک گرافیک جلا داده شده به شما ارائه می‌دهد. این بازی که در سال 2011 تولید شده بود، حالا ظاهری مدرن دارد. کیفیت تصویر بالاتر، جنس جلا داده شده بازی و مدل‌های جدید شما را حیرت‌زده خواهد کرد. مکان‌هایی که قبلا می‌شناختید، حال ظاهری کاملا متفاوت دارند. این شما را شگفت زده می‌کند. در ادامه، نسخه‌ی ویژه‌ی الدر اسکورولز ۵: اسکایرم به شما قابلیت دسترسی به 3 محتوای قابل دانلود را می‌دهد: اژدها زاده، قلب آتشین و محافظ زمینی!

نسخه‌ی ویژه‌ی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim یک نسخه‌ی ارتقا یافته با ظاهری مدرن است.
نسخه‌ی ویژه‌ی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim یک نسخه‌ی ارتقا یافته با ظاهری مدرن است.

بازخورد و روند توسعه بازی The Elder Scrolls V: Skyrim VR

به لطف این سه محتوای قابل دانلود، بازی The Elder Scrolls V: Skyrim دارای محتوای بیشتری از گذشته است. در محتوای اژدها زاده، شما به جزیره ی Solstheim که ممکن است آن را از Morrowind بشناسید، خواهید رفت. شما باید شخصی دیوانه و قدرتمندی به نام Miraaka را شکست دهید. محافظ زمینی اولین محتوای قابل دانلود برای The Elder Scrolls V: Skyrim بود. این داستان روی ارباب خوناشام‌ها، Harkon، تمرکز دارد. او می‌خواهد جلوی نور خورشید را بگیرد و شبی بی‌پایان را بوجود بیاورد. واضح است که باید جلوی او را بگیرید. قلب آتشین از داستان خاصی پیروی نمی‌کند. در عوض به شما قابلیت این را میدهد که خانه و خانواده خود را  در بازی الدر اسکورولز ۵: اسکایرم بسازید.

گیم پلی the elder scrolls V skyrim
گیم پلی the elder scrolls V skyrim

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه