توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Overwatch

Overwatch یک بازی شوتر از زاویه دید اول شخص است که در سال 2016 اکران شده است. نسخه پیش رو قابلیت بازی به صورت مولتی پلیر را دارد

Battle.netBattle.net
نسخه لجندری - Legendary Edition - گلوبال
2,384,900 تومان
Battle.netBattle.net
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

توضیحات بازی Overwatch

Overwatch یک بازی شوتر و اکشن از زاویه دید اول شخص است که در سال 2016 اکران شده است. نسخه پیش رو قابلیت بازی به صورت مولتی پلیر را دارد. اگر به بازی‌های مولتی پلیر علاقه دارید خرید بازی اورواچ  انتخاب مناسبی است. بازی اور واچ  توسط Blizzard Entertainment تولید و منتشر شد. امتیازات درون بازی اورواچ بر طبق چندین فاکتور مانند برد/باخت و یا استفاده تاثیرگذار از شخصیت‌ها محاسبه می‌شود. این جایزه‌ها معمولا مدال‌های طلا، نقره و یا برنز هستند. رسیدن به مرحله‌های تجربی به بازیکن جعبه‌های غارت که شامل اشیائی مانند نمادهای پیروزی، لباس، خط های صدا و واحدهای پول درون بازی می‌شود. این اجسام سه مرحله نادر بودن دارند: معمولی، حماسی و افسانه ای! جعبه‌های غارت همچنین با معاملات خرد نیز قابل خرید هستند در این بازی بازیکنان کنترل چند شخصیت به نام Heroes را به دست می‌گیرند و ماموریت‌های متعددی را به صورت تیمی را به اتمام می‌رسانند. در خرید بازی اورواچ لحظه‌ای شک نکنید و سه ماه تابستان پیش رو را با تجربه این بازی برای خودتان یک لذت غیرقابل وصف خلق کنید.

بازی overwatch
بازی overwatch

شیوه‌ی بازی Overwatch

نقطه قوت اصلی Overwatch در نوع بازی آن است. بازی یک بازی تیمی از نقطه نگاه اول شخص است که در آن بازیکنان به گروه‌های 6 نفره تقسیم می‌شوند و در حالت‌های مختلف با هم رقابت می‌کنند. بازی اور واچ  برای ما گیمر‌های ایرانی، سرورهای عالی بازی است. به جرات می‌توان گفت که حتی با معمولی‌ترین اینترنتی که تصور کنید هم می‌توان بازی  Overwatch را بدون کمی تاخیر یا مشکل تجربه کرد و شخصا در چند روزی که بازی تجربه کردم، شاهد هیچ قطعی یا مشکل مشابه نبودم و سیستم پیدا کردن نبرد بازی هم بسیار سریع و عالی عمل می‌کند. بازیکنان بازی اورواچ می‌توانند از میان قهرمانان  30 Hero انتخاب کنند که هرکدام با قابلیت منحصر به فرد خود به بازیکن در نبرد کمک می‌کند. Hero ها در بازی Overwatch  به سه دسته تقسیم می‌شوند.

شخصیت اصلی بازی اورواچ
شخصیت اصلی بازی اورواچ

Hero های بازی Overwatch

نابودگران در بازی Overwatch : این شخصیت‌ها با تحرک بالا و توانایی‌شان در آسیب بالایی که به دشمن وارد می‌کنند، شناخته می‌شوند، اما آنان همچنین خود در معرض آسیب از طرف رقبای خود هستند. این گونه‌ها شامل شخصیت‌هایی می‌شوند که آرایش نظامی زمین نبرد، مانند تله برجک را به وجود می‌آورند. این کار Firepower را به قدرت‌های بازیکن می‌افزاید و به ایجاد امنیت در نقاط مشخص شده کمک می‌کند و همچنین نقاط خفه کننده بوجود می‌آورد. این شخصیت‌های نابودگر در بازی اورواچ شامل Tracer، McCree، Soldier 75، Reaper، Hanzo، Genji، Mei و Widowmaker می‌شوند. تانک‌ها در بازی اورواچ : اینگونه شخصیت‌های بازی Overwatch بیشتر از هر دسته از شخصیت‌های بازی در مقابل آسیب‌های وارد شده مقاوم هستند. تانک‌ها بهترین گزینه برای منحرف کردن حمله دشمن و کمک کردن به هم تیمی‌هایشان برای جلو بردن ماموریت هستند. تانک‌ها با سپر انرژی از خود و هم گروهی‌شان مراقبت می‌کنند که شامل بعضی از شخصیت‌های تانک شامل D.Va، Reinhardt، Roadhog و Winston می‌شوند. پشتیبانان در بازی اورواچ این شخصیت‌ها قابلیت چند برابر کردن قابلیت هریک از اعضای تیم و تضعیف کردن تیم مقابل را دارند.

گیم پلی بازی Overwatch
گیم پلی بازی Overwatch

بازخوردها و روند توسعه بازی Overwatch

بازی Overwatch تحسین قابل توجهی از سوی بازیکنان و منتقدین دریافت کرد و به یک موفقیت تجاری برای کمپانی Blizzard تبدیل شد. بازیکنان از قوانین جدید بازی، حالت‌های تاثیر گذار و داستان‌های جالب شخصیت‌ها استقبال کردند. شهرت بازی اورواچ منتهی به پیدایش دنیایی فراتر از بازی شد. فیلم‌های کوتاه و کتاب‌های مصور برگرفته از این بازی تولید شده است. موفقیت این بازی همچنین سبب پیدایش eSports Overwatch League که یکی از لیگ‌های بازی اینترنتی بود که با سرعت زیادی تولید شد. اگر بازی‌های رقابتی را دوست دارید، چرا بازی اورواچ را تجربه نمی‌کنید؟

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه