توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی WRC 8 FIA World Rally Championship

WRC 8 FIA World Rally Championship از سری بازی‌های ماشینی و مسابقه‌ای می‌باشد که در سال ۲۰۱۹ بوسیله ی  Bigben Interactive طراحی و سپس برای pc به انتشار رسیده است

SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
155,900 تومان
Epic GamesEpic Games
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

توضیحات بازی (WRC 8 FIA (World Rally Championship

(WRC 8 FIA (World Rally Championship از سری بازی‌های ماشینی و مسابقه‌ای می‌باشد که در سال ۲۰۱۹ بوسیله ی  Bigben Interactive طراحی و سپس برای pc به انتشار رسیده است. بازی‌های مسابقه ای و اتومبیلرانی در طی چند سال اخیر دارای محبوبیت بی همتایی در دنیای بازی‌های مسابقه‌ای و ورزشی شده اند. خوب است بدانید که نسخه پیش رو علاوه بر محیط‌های گرافیکی جذاب و بسیار متفاوت، آب و هوای پویا مختص چهار فصل را نیز به نمایش میکشد.

سامانه آب و هوایی پویا شامل: طوفان‌های سنگین، باران و برف برای بازی WRC 8 دقیقا همتاسازی شده است تا که بتواند تاثیر فرنچایز را برای طرفداران خود از قبل بیشتر کند، پیست‌های مسابقه ای که در آنها رقابت می‌کنید با جزئیات درست مثل پیست‌های ماشین سواری دنیای واقعی طراحی شده اند.

فضای بازی WRC fia world rally championship
فضای بازی WRC fia world rally championship

در بازی WRC 8 کنترل اتومبیل‌ها نیز با توجه به شرایط آب و هوایی و منطقه‌هایی که در آن مسابقه انجام می‌شود تغییر می‌کند. این بازی دارای ۵۲ تیم، ۱۴ کشور و بیش از ۱۰۰ استیج  می‌باشد که شما باید اتومبیل‌های خود را به طور مجزا و اختصاصی برای هر یک از پیست‌های مسابقه‌ای ارتقا دهید بدین معنا که ماشین بدست تیمی از مهندسان، طراحان حرفه‌ای و تکنسین‌ها سپرده می‌شود تا فعالیت‌هایی از جمله تقویت و اصلاح موتورز صورت گیرد تا در مسیرهای دشوار و طولانی این مسابقات بتوانید پیروز شوید. رانندگان اتومبیل‌ها، راهنمای راننده‌ها و مسئولان فنی مربوط به خودرو باید کاملا با یکدیگر هماهنگ باشند تا که بتوانند در دشوارترین شرایط آب و هوایی نیز مقام نخست را بدست بیاورند.

بازی WRC 8 به شما امکان می‌دهد تا در یک سری از رویدادهای پیاده‌روی در مسیرهای مستقر در کشورهای مختلف در سراسر جهان از جمله سوئد، مکزیک و آلمان شرکت کنید. این نسخه بر ارائه بازی شبیه به واقعیت متمرکز شده است و این امکان را فراهم می آورد که همچون رانندگان حقیقی رانندگی کنید. اجرای بازی به تنهایی و همچنین در حالت های چند نفره مختلف از جمله چند نفره محلی در صفحه اسپلیت امکان پذیر است.

شیوه‌ی بازی WRC 8

WRC 8 به شما امکان بازی در حالت‌های مختلفی را میدهد. برخی از مرحله‌ها به صورت تک نفره، و بعضی دیگر از مرحله‌ها به حالت گروهی بازی می‌شوند. مرحله اصلی بازی به صورت حرفه ای است.  به نحوی که به شما قابلیت این را میدهد که نه تنها مهارت‌های رانندگی خود را در یک سری از مراحل خاص اثبات کنید بلکه می‌توانید تمام افراد خود را مدیریت کرده و با دقت بیشتری برای رویدادهای زمان آینده آماده شوید.

به عنوان مثال، شما می‌توانید اعضای جدید خدمه مانند مکانیک و عوامل را استخدام کنید تا  بتوانید پارامترهای خاصی را تقویت کرده و شانس خود را برای موفقیت در فصل‌های بازی افزایش دهید. عوامل می‌توانند درآمد بالاتری داشته باشند، سرعت تعمیر بالاتر یا حتی قابلیت اطمینان خودرو را بهبود بخشند. از این گذشته، بازی WRC 8 با تکمیل کردن مسابقات به شما امتیازاتی می‌دهد که باعث افزایش امتیاز راننده نیز میشود.

گیم پلی بازی WRC fia world rally championship
گیم پلی بازی WRC fia world rally championship

مرحله جدید بازی WRC 8 مهارت‌های مفید جدیدی را به نمایش درمی آورد که می‌تواند به طور مستقیم عملکرد و قابلیت خودرو را بهبود ببخشد و همچنین ممکن است تیم و خدمه شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. در نظر گرفتن شرایط پویای آب و هوا، بخش مهمی از بازی به حساب می‌آید، زیرا باران و برف جزو جلوه‌های بصری شگفت آور محسوب می‌شوند. آب و هوا همچنین مستقیماً بر روی عملکرد خودرو تاثیر می‌گذارند و بعد دیگری از واقع گرایی را به بازی اضافه می‌کند. این امر شما رابه اطمینان حاصل کردن از امادگی ماشین خود برای مسابقه ی بعدی وا می‌دارد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه