توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn
خرید بازی Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn
5.00 /5

بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn نسخه جدیدی از مجموعه Final Fantasy بوده که در سال 2013 به دنیای بازی‌ها وارد شد

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn

بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn نسخه جدیدی از مجموعه Final Fantasy بوده که در سال 2013 به دنیای بازی‌ها وارد شد. این نسخه با سیستم مبارزه‌ای و داستان جدیدی همراه بوده و بهترین اثر در سبک نقش‌آفرینی آنلاین شناخته شده است. بازی FFXIV همچون بازی‌های هم سبک خود مثل Assassin’s Creed: Odyssey و Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 با بسته‌های الحاقی جدیدی همراه بوده و هربار از این طریق، محتواهای جدید در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. سازنده بازی شرکت Square Enix است؛ قابل ذکر است بازی ریلم ریبرن چهاردهمین نسخه از بازی فاینال فانتزی می‌باشد. با خرید بازی Final Fantasy XIV Online می‌توانید خود را برای یک بازی مهیج و جذاب در کنار دوستانتان آماده کنید.

بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn نسخه جدیدی از مجموعه Final Fantasy است.
بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn نسخه جدیدی از مجموعه Final Fantasy است.

داستان بازی فاینال فانتزی: ریلم ریبرن

داستان بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn حول محور کاراکتری است که به جنگجوی افسانه‌ای تبدیل می‌شود. این شخص مسئولیت حضور در جنگ‌های بزرگ را برعهده داشته و وارد نبردهای سخت کیهانی می‌شود. داستان بازی فاینال فانتزی ریلم ریبرن به دنیایی توام از افراد خبیث و متحد پرداخته که در مناطق مختلفی از سیاهای به چاله تا مناطق بکر باهم در حال تعاملند.

گیم پلی بازی A Realm Reborn

گیم پلی بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn در لول‌های مختلفی تعریف شده که به تدریج بر سختی آن اضافه می‌شود. بازیکن در این سری از بازی، با ویژگی‌های جدیدی روبرو خواهد بود که از جمله آن می‌توان به قابلیت پرواز کردن در آسمان اشاره کرد. طراح این سری از بازی فاینال فانتزی، Nobuaki Komoto نام دارد. بازی جدید، به عنوان دومین اثر MMORPG مجموعه (بعد از Final Fantasy XI) شناخته شده است؛ Massively Multiplayer Online Role Playing Game که اختصارا MMORPG گفته می‌شود، به معنای بازی نقش‌آفرینی برخط چندنفره گسترده است. این بازی‌ها تلفیقی از بازی‌های سبک نقش آفرینی و برخط چندنفره هستند و بازیکنانشان می‌توانند به صورت آنلاین باهم در ارتباط باشند. بازی دنیای وارکرافت نمونه‌ی معروفی از این سبک بازی‌ها می‌باشد. بازی فاینال فانتزی 14 آنلاین: ریلم ریبورن پر از نبرد و باس فایت‌های سخت بوده و کاربر را با چالش‌های زیادی روبرو می‌کند. پس با خرید کد دیجیتالی بازی FFXIV A Realm Reborn خود را برای یک نبرد شگفت‌انگیز آماده کنید.

گیم پلی بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn در لول‌های مختلفی تعریف شده است.
گیم پلی بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn در لول‌های مختلفی تعریف شده است.

حالت‌های بازی فاینال فانتزی 14 آنلاین: ریلم ریبورن

بازی Final Fantasy XIV Online A Realm Reborn برای افرادی که دوست دارند به صورت گروهی و چندنفره به اجرای بازی بپردازند، گزینه مناسبی است. گیمر در این بازی می‌تواند از افرادی که در حال تجربه بازی FFXIV هستند دعوت کرده تا به صورت دو نفره (یا بیشتر) بازی را اجرا کنند. بازی به صورت گروهی، لذت و هیجان بازی را بیشتر خواهد کرد. کاراکتر بازی قابل شخصی‌سازی بوده و کاربر می‌تواند از میان نژادهای موجود، مورد دلخواه خود را انتخاب کند. با انتخاب هرکدام از آنها به ظاهر متفاوتی دست پیدا خواهید کرد. البته در طول بازی آیتم‌هایی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که امکان تعویض نژاد، جنسیت و موارد دیگری از کاراکتر را به شما خواهد داد. بازی فاینال فانتزی 14 آنلاین: ریلم ریبورن از کاراکترهای مختلفی برخوردار است و بازیکنان با تمام سلایق می‌توانند بهترین مورد را برای بازی انتخاب کنند. موسیقی به کار رفته در بازی از نکات قال توجه آن بوده و بر روند بازی گیمر بسیار تاثیرگذار است. از سازندگان موسیقی بازی می‌توان به Masayoshi Soken, Nobuo Uematsu, Naoshi Mizuta و Tsuyoshi Sekito اشاره کرد.

نظرات و نمرات بازی Final Fantasy XIV Online

بازی Final Fantasy XIV Online از جمله بازی‌های پرمخاطب بوده که تعداد کاربران آن روز بروز در حال افزایش است. طوریکه گفته شده تعداد کاربران  Final Fantasy XIVدر حال حاضر به بیش از 16 میلیون حساب می‌رسد. اگر در خرید این بازی شک دارید، می‌توانید نسخه دموی آن که رایگان است را امتحان کنید و در صورت رضایت آن را خریداری کنید. بازی برای پلتفرم‌ ماکروسافت ویندوز در دسترس بوده و کاربران می‌توانند آن را به راحتی بر روی پی سی خود اجرا کنند. با خرید بازی فاینال فانتزی 14 آنلاین: ریلم ریبورن برای ساعتها در کنار دوستانتان سرگرم بازی شوید و هیجان آن را دوچندان کنید.