توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Battlefield 4

بازی Battlefield 4 ک بازی اکشن تیر اندازی از زاویه دید اول شخص می‌باشد که توسط شرکت DICE تولید و بدست Electronic Arts منتشر شد

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
OriginOrigin
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

توضیحات بازی Battlefield 4

بازی Battlefield 4 یک بازی اکشن تیر اندازی از زاویه دید اول شخص می‌باشد که توسط شرکت DICE تولید و بدست Electronic Arts منتشر شد. این بازی قدرت خود را از موتور Frostbite 3 می‌گیرد. صدای مهیب تفنگ‌های 4 کالیبری، فریاد دستورهای فرمانده گروه‌تان، و ترس از فروریختن ساختمان زیر پای‌تان، این‌ها تجربیاتی هستند که در بازی بتلفیلد 4 در انتظار شماست. در جنگی که سراسر دنیا را گرفته مشارکت کنید و از پیروزی هم پیمانانتان اطمینان حاصل کنید.

شخصیت اصلی بازی بتلفیلد ۴
شخصیت اصلی بازی بتلفیلد ۴

شیوه‌ی بازی Battlefield 4

نقشه‌های آماری را فراموش کنید. نقشه‌های Battlefield 4 رویدادهای مخربی را نشان می‌دهند. چه به صورت خود به خودی اتفاق بیفتند و چه توسط بازیکن رقم زده شوند، روند بازی را تغییر می‌دهند. حال می‌خواهد آسمان خراشی در شهر فرو بریزد، شهر را سیل ببرد، بارندگی موسمی بوجود بیاید و کشتی‌های بزرگ را به جزایر کوچک بکوبد، در هر صورت، روند بازی بتلفیلد 4 دچار تغییر می‌شود. وقتی که هرکدام از آن‌ها رخ دهد، باید آماده عمل طبق شرایط بوجود آمده باشید، در غیر این صورت، دشمن سو استفاده می‌کند.

بازی ویدیویی battlefield 4
بازی ویدیویی battlefield 4

وجود کمپین انفرادی جذاب در Battlefield 4

داستان بازی Battlefield 4 در سال 2020 آغاز می‌شود، جایی که جنگی بزرگ میان تمام ملت‌های دنیا در حال وقوع است. نقش شما Sgt. Daniel “Reck” Recker است که عضو سابق گروه ملوانی هسته‌ای آمریکا به نام Tombstone می‌باشد. شما باید یک دریاسالار بیش از حد بلندپرواز را از بوجود آوردن کودتا متوقف کنید، اما این فقط شروع ماجرا است. برای جلو بردن بازی بتلفیلد 4 باید به زمزمه کردن هم تیمی‌های خود گوش دهید و با هم نقشه ازبین بردن دشمن را بکشید. در هر صورت، گروه شما همیشه هوای شما را دارند.

گیم پلی battlefield 4
گیم پلی battlefield 4

نسخه ی کامپیوتری بازی Battlefield 4

نسخه ی کامپیوتری Battlefield 4 به کار گروهی نیز اهمیت می‌دهد  و کمک کردن به هم تیمی هایتان به شما قابلیت ارتقا سمت می‌دهد که به حالت گسترده‌ای روی نبردهایتان تاثیر دارد. رهبران گروه می‌توانند با فرمانده‌ای که از روند جنگ مطلع است هماهنگ شوند. حالت گروهی بازی بتلفیلد 4، مانند تعداد محدودی از دیگر بازی‌ها، با احترام به زنجیره ی فرماندهی و اهدا کردن تلاش‌های جنگی، به شما پاداش می‌دهد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه