به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
بازی Stronghold: Warlords
خرید بازی Stronghold: Warlords
0.00 /5

بازی Stronghold Warlords جدیدترین بازی از سری استرانگهلد بوده که در تاریخ 9 مارس 2021 عرضه شده است

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - گلوبال
363,800 تومان
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Stronghold: Warlords

بازی Stronghold Warlords جدیدترین بازی از سری استرانگهلد بوده که در تاریخ 9 مارس 2021 عرضه شده است. سازنده بازی یعنی استودیوی فایرفلای با انتشار این نسخه سعی بر این داشت تا مجموعه خود را به روزهای اوج بازگرداند. سری استرانگ هولد وارلردز شامل یک کمپین بازی است که در آسیای شرقی بوده و شامل قلمروهای ژاپن، چین، مغولستان و ویتنام است. اگر از علاقمندان به بازی‌های استراتژیک هستید، با خرید بازی Stronghold Warlords می‌توانید جدیدترین اثر در این سبک را تجربه کنید.

همه‌چیز در مورد Stronghold: Warlords
همه‌چیز در مورد Stronghold: Warlords

داستان بازی قلعه: جنگ‌های صلیبی

داستان بازی Stronghold Warlords برخلاف سری‌های قبلی که در دوران قرون وسطی جریان داشت، در آسیای شرقی روایت شده است. برهمین اساس بازیکن با تمدن‌های این منطقه یعنی چین، مغول و ژاپن همراه خواهد شد. نکته جالبی که در این سری وجود دارد این است که گیمر با یک بخش کمپین داستانی بازی روبرو بوده که خود شامل چند روایت مختلف است. این یعنی روایت داستان تنها در یک تمدن خلاصه نشده و بازیکن می‌تواند حضور در تمدن مغولها، ویتنامی‌ها، چینی‌ها و ژاپنی‌ها را تجربه کند. داستان بازی استرانگ هولد وارلردز برای بازیکنانی که قبلا تجربه نسخه‌هایی از استرانگ هولد را داشتند، بسیار آشنا خواهد بود.

داستان بازی قلعه: جنگ‌های صلیبی
داستان بازی قلعه: جنگ‌های صلیبی

گیم پلی بازی استرانگ هولد: وارلردز

گیم پلی بازی Stronghold Warlords با نسخه‌های پیشین مجموعه بسیار شباهت دارد و می‌توان آن را یک نسخه بهبودیافته در نظر گرفت. در این بازی با کمپین‌های مختلفی روبرو خواهید بود که یکی از آنها کمپین اقتصادی نام دارد و به جمع کردن منابع و توسعه قلمرو مربوط است. بخش کمپین بازی از بخش‌های کوتاه بازی بوده و بازیکن می‌تواند خیلی زود، حتی در عرض 1 الی 2 روز آن را به اتمام برساند. هرچند که این بخش بسیار کوتاه است، اما کیفیت بالای آن باعث شده تا یکی از بخش‌های مورد قبول گیمرها واقع شود. از جمله مراحلی که در بخش کمپین بازی خواهید گذراند می‌توان به ساختن سلاح و تجهیزات، دفاع از قلعه خود در برابر دشمنان و حمله به سمت دشمن اشاره کرد. در سری قلعه جنگ‌های صلیبی هم باید کار خود را از ساخت انبار منابع و انبار غذا شروع کنید و به تدریج به ساخت سلاح و آماده‌سازی نیروها بپردازید. از جمله کارهایی که در بازی می‌توانید انجام دهید این است که مناطقی را بر زیر سلطه خود بگیرید و با گرفتن منابع یا نیروهایشان از آنها برای حمله به دشمنان استفاده کنید. گرافیک بازی باتوجه به اینکه بازی در آسیای شرقی جریان دارد، از آن تاثیر زیادی گرفته و بر روی محیط بازی و سبک معماری‌ بناها تاثیرگذار بوده است. با خرید کد دیجیتالی بازی Stronghold Warlords می‌توانید یکی از بهترین بازی‌های ژانر استراتژیک را تجربه کنید.

گیم پلی بازی استرانگ هولد: وارلردز
گیم پلی بازی استرانگ هولد: وارلردز

حالت‌های بازی Stronghold: Warlords

از حالت‌های بازی Stronghold Warlords می‌توان به حالت  Skirmishاشاره کرد؛ بازیکن در این حالت می‌تواند قلعه‌های روی نقشه را انتخاب کرده و به طور کامل آنها را شخصی‌سازی کند. در اینجا امکان دسترسی به تمام آیتم‌ها برای کاربر فراهم بوده و می‌تواند با دست باز بناهای موردنظر خود را بسازد. حالت بعدی، Free Build نام دارد که در آن هم می‌توانید بر روی ساختن قلعه تمرکز کنید و نگرانی از بابت تنش با حکومت‌های دیگر نداشته باشید. در این نسخه ساخت و ساز برای کاربر راحت شده و بازیکن می‌تواند قلعه خود را به راحتی بنا کند و آن را با سلاح‌های مختلف تجهیز کند. اگر دوست دارید تجربه بازی به صورت گروهی با بازیکنان دیگر را داشته باشید می‌توانید حالت چندنفره آن را امتحان کنید. بازیکن می‌توان بازی استرانگهولد وارلردز را در درجات مختلف آسان، نرمال و سخت تجربه کند؛ پیشنهاد ما این است که از درجه نرمال شروع کنید و سپس به درجه سخت‌تر بروید. درجه آسان شیرینی و هیجان بازی را کم خواهد کرد و خیلی زود خواهید دید که نیروهای دشمن را از بین برده‌اید.

حالت‌های متنوع بازی
حالت‌های متنوع بازی

نظرات و نمرات بازی استرانگهولد: وارلردز

بازی Stronghold Warlords جدیدترین سری بازی استرانگهولد بوده که در سال 2021 عرضه شده است. این بازی برای پلتفرم‌های Microsoft Windows و Classic Mac OS در دسترس می‌باشد. در نسخه جدید استرانگ هولد از قرون وسطی به محیط جدیدی در آسیای شرقی وارد شده و با طراحی هنری خوبی مواجه خواهید شد. اگر بازی‌های Warcraft 3 Reforged و Gears Tactics را تجربه کرده باشید، با خرید بازی استرانگهولد وارلردز می‌توانید یکی از بهترین‌های این سبک را تجربه کنید.