توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Anthem
خرید بازی Anthem

توضیحات بازی Anthem هر استودیویی که خاطرات و صحنه های ماندگاری را برای ما به تصویر بکشد، قابل احترام است. استودیو BioWare از آن دسته استودیو هاست که  دوران پر فراز و نشیبی را در این صنعت پشت سر گذاشته است. همانطور که میدانید استودیو BioWare، جزو استودیو هایی هست که هر وقت بازی جدیدی

OriginOrigin
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

توضیحات بازی Anthem

هر استودیویی که خاطرات و صحنه های ماندگاری را برای ما به تصویر بکشد، قابل احترام است. استودیو BioWare از آن دسته استودیو هاست که  دوران پر فراز و نشیبی را در این صنعت پشت سر گذاشته است. همانطور که میدانید استودیو BioWare، جزو استودیو هایی هست که هر وقت بازی جدیدی را عرضه کرده است، آن بازی تبدیل به یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها برای طرفداران آن سبک شده است و البته دلیل این موضوع نیز کیفیت بی نظیر عناوین پیشین این کمپانی نظیر Dragon Age و Mass Effect بوده است. بازی جذاب اکشن تیراندازی از نگاه سوم شخص، Anthem، نیز یکی از این بازی‌های خاطره انگیز است.

کاور بازی Anthem
کاور بازی Anthem

گرافیک بازی

بازی Anthem از نظر طراحی فوق العاده است جلوه های بصری بازی شما را شدیدا به خودش جذب می کند این بازی را از نظر گرافیکی یکی از زیباترین بازی های نسل هشتم دانست. از نورپردازی‌های چشم‌نواز گرفته تا افکت‌های سطح  آب یا پرواز کردن بر روی آب راه، را هموار کرده اند تا به طور مدام به جلوه ها خیره شوید و بیخیال طی کردن مراحل بازی و پیشرفت شوید.

داستان بازی

نسخه پیش رو یک بازی کاملا آنلاین است که از حالت گروهی (چهار نفره) پشتیبانی می‌کند. از این رو بازیکنان قادرند مراحل را با دوستان تجربه کنند و از بازی لذت ببرند. بازی با شروع بسیار مناسبی آغاز می شود تمام اتفاقات گذشته فلسفه زندگی و انسان را پیش میکشد. دارای دنیایی پر از اتفاقات جذاب و حیات وحش، عناصر پویایی مانند آب و هوا، سفر در زیر آب و یک مقیاس بزرگ عمودی برای اکتشاف است. ساختار کلی شیوه بازی Anthem بدین طریق است که در ابتدای بازی شخصیت دلخواهتان را انتخاب می‌کنید و بازی را شروع می کنید. بازیکنان با طی کردن مراحل اصلی بازی که همان مراحل داستانی هستند و همچنین انجام مراحل فرعی می‌توانند XP و آیتم‌های ارزشمندی را کسب کنند.

شخصیت های بازی Anthem
شخصیت های بازی Anthem

خوب است بدانید که هر چقدر که سطح شما افزایش پیدا کند می توانید به آیتم های بهتر و قویتر دست یابید. از طرفی دیگر در دنیای Anthem مراحل دیگری تحت عنوان Stronghold هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که می‌توان آن‌ها را به‌سیاه‌چال‌های بازی‌های مشابه نسبت داد. هنگامی که به‌ مراحل مختلفی در نسخه پیش رو و سناریوی اصلی داستان دست یابید، قادر هستید سه جاولین دیگر Anthem را آزاد کنید و از این طریق به دیگر مراحل دست یابید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه
ehsan
در 27 آبان 1399
بازی تو این سبک بقیشون خوب بود. من رو pc بازی کردم خوشم نیومد. ولی سایتتون خوبه. مرسی