توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Halo: The Master Chief Collection

Halo the master chief collection از آن دسته بازی‌هایی است که طرفداران بازی‌های سبک شوتر باید در لیست بازی‌های خود داشته‌ باشند.

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
- گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

توضیحات بازی Halo the master chief collection

Halo the master chief collection  از آن دسته بازی‌هایی است که طرفداران بازی‌های سبک شوتر و اکشن باید در لیست بازی‌های خود داشته‌ باشند. با خرید بازی  هالو د مستر چیف کالکشن می‌توانید به بازی‌های Halo nightfall  و Halo 5 Guardians Multiplayer Beta نیز دسترسی پیدا کنید. این بازی اقتباسی از چهار قسمت قدیمی سری بازی‌های Halo games  می‌باشد. نسخه پیش ‌رو توسط کمپانی ۳۴۳ اینداستریز تولید شده است که شامل Halo Combat Evolved, Halo 2 Anniversary, campaigns   و نقشه‌های بازی‌های گروهی Halo 2 vista, Halo 3  و Halo 4  می‌باشد. در بازی هالو د مستر چیف کالکشن  قدم به دنیای بی‌نظیری می‌گذارید که  پر از داستان‌های جذاب، دشمنان سرسخت و زمین‌های جنگ است. هر زمانی که اراده کنید، می‌توانید هر ماموریتی را  که بخواهید انتخاب کنید، مجبور نیستید ابتدا قفل‌های ماموریت‌ها را باز کنید. لیست ماموریت‌های بازی را در کلکسیون مستر چیف ببینید.

 بازی Halo: The Master Chief Collection
بازی Halo: The Master Chief Collection

از میان کمپین های هر 4 بازی موجود در Halo: The Master Chief Collection انتخاب کنید! 

ویدیوهای اضافه شده به بازی Halo the master chief collection را مشاهده کنید. محتوای ویدیوها امکان دسترسی به Halo nightfall live-action TV series را به شما می‌دهد. همچنین فیلم‌های بازی‌های دیگر و ویدیوهای نهایی قابل قفل گشایی نیز در این بازی موجود هستند. تمام این ویدیوها در کانال‌های نرم‌افزاری مختلف Halo collection به اشتراک گذاشته می‌شوند. تولید کنندگان همچنین قسمت‌هایی از آهنگ متن بازی هالو د مستر چیف کالکشن را انتخاب کرده و در منو کاربری قرار داده‌اند. بازی  هالو د مستر چیف کالکشن حالت گروهی رقابتی و سختی دارد که می‌تواند به صورت آنلاین و عمومی بازی شود. شما هم می‌توانید از روی نقشه‌ها هر 4 بازی Halo که شامل بازی‌های Halo: Combat Evolved Anniversary، Halo 2، Halo 3 و  Halo 4 می شوند، و همچنین 6 نقشه بهبود یافته Halo 2 را در 10 لیست نبرد فعال کنید و سپس بازی کنید. برخی از لیست‌ها روی یک بازی بخصوص تمرکز دارند و برخی دیگر بازی‌های دیگر را ترکیب می‌کنند. شیوه‌ی بازی  Halo  به این صورت است که باید بازی را جمع کنید و در مقابل دشمنان خطرناک بجنگید. هر کدام از دشمنان شخصیت مخصوص  به خود را دارند که این  عمل جنگیدن را بسیار جالب‌تر میکند.

کاور بازی Halo The Master Chief Collection
کاور بازی Halo The Master Chief Collection

در بازی Halo: The Master Chief Collection یک تجربه ی فوق‌العاده گروهی داشته باشید

Halo the master chief collection حالت گروهی  و رقابتی دارد که می‌تواند به صورت آنلاین و یا پابلیک بازی شود. شما هم می‌توانید از روی نقشه‌های هر 4 بازی و هم 6 نقشه بهبود یافته بازی کنید. این نقشه‌ها را در 10 لیست نبرد فعال کنید. بعضی لیست‌ها روی یک بازی بخصوص تمرکز دارد و بعضی دیگر بازی‌های دیگر را ترکیب میکند. شیوه‌ی بازی به این صورت است که باید سربازانی که در بازی هستند را جمع کنید و در مقابل دشمنان خطرناک بجنگید. هر کدام از دشمنان شخصیت مخصوص خود را دارند که این  عمل جنگیدن را بسیار جالب‌تر میکند. حالت گروهی آنلاین Xbox One را امتحان کنید و به استقبال دنیای فوق‌العاده و معرکه  بازی هالو د مستر چیف کالکشن بروید.

سالگرد بازی Halo 2
سالگرد بازی Halo 2

سالگرد Halo 2

ستاره اصلی مجموعه‌ی مستر چیف، بازی Halo 2 Anniversary می‌باشد. این بازی که اکران آن به اولین نسخه ی Xbox بازمی‌گردد، حال به صورت HD بازسازی شده است.  شما می‌توانید این داستان فوق‌العاده را در حالتی کاملا بهبود یافته تجربه کنید. این بازی ادامه‌ی بازی نسخه‌ی پیشین است که به شما اجازه می‌دهد هم به عنوان نقش اصلی بازی، مستر چیف و همچنین شخصیت داور که یکی از نخبگان صومعه هست بازی کنید. در بازی Halo the master chief collection می‌توانید از تفنگ‌های مختلف و قابلیت پنهان شدن داور استفاده کنید. همزمان از دو اسلحه با هم استفاده کنید و دشمن خود را در نبردی حماسی از پا درآورید. جلوه های بصری جدید، صدا ها، و صحنه های سینمایی این بازی را تجربه کنید. شما نیز قادر هستید صفحات خود را با دیپر بازیکنان به اشتراک بگذارید و هم به صورت آنلاین به صورت کلاسیک بازی کنید. با دوستان خود برای ساعت های زیادی همراه شوید. Halo 2 Anniversary داستانی جالب از نبرد میان انسان ها و اعضای صومعه میگوید.

بازی هیلو: مجموعه مستر چیف
بازی هیلو: مجموعه مستر چیف

روند توسعه و بازخورد بازی

شما می‌توانید نسخه‌های Halo 3 و Halo 4 را با  1080p کیفیت تصویر و 60 فریم بر ثانیه بازی کنید. Halo the master chief collection نسخه هایی اصلاح شده و بهبود یافته را به تصویر می‌کشد. از جلوه های بصری و طراحی صداها با صدای هیجان انگیز شلیک، لذت ببرید. بازی Halo 3 حالت دو گانه قسمت‌های قبلی خود را حفظ میکند و سلاح هایی با دو دسته و مهمات جدید معرفی میکند. Halo 4 داستان مستر چیف و کورتانا را در حال گشتن در دنیای بیگانه‌ها به نمایش می‌گذارد. بازی هالو د مستر چیف کالکشن با چالش‌های جدید خود بازیکن را با دشمنانی به نام Prometheans مواجه می‌کند بنابراین خود را برای نبردی سخت آماده کنید.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه