توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Borderlands 3
خرید بازی Borderlands 3

توضیحات بازی Borderlands 3 Borderlands 3 یک بازی اکشن به سبک تیراندازی-غارتگری اورجینال است. این بازی که توسط Gearbox software تولید شده، بازگشته و بسته هایی مملو از تفنگ ها، و ماجراهایی جالب با خود به همراه آورده است.به عنوان یکی از چهار VAULT HUNTER به دنیا های جدید هجوم بیاورید و با دشمنان جدید

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
Epic GamesEpic Games
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال

توضیحات بازی Borderlands 3

Borderlands 3 یک بازی اکشن به سبک تیراندازی-غارتگری اورجینال است. این بازی که توسط Gearbox software تولید شده، بازگشته و بسته هایی مملو از تفنگ ها، و ماجراهایی جالب با خود به همراه آورده است.به عنوان یکی از چهار VAULT HUNTER به دنیا های جدید هجوم بیاورید و با دشمنان جدید رو به رو شوید. VAULT HUNTER شخصیت های اصلی خفن این بازی هستند که هر کدام با قابلیت های منحصر به فرد خود، به دنبال گنج می‌گردند. به همراه با دوستان خود و یا به تنهایی به نبرد با دشمنانی دیوانه بروید، امتیاز کسب کنید ، غنیمت جنگی بیابید و خانه خود را از دست کثیف ترین فرقه های کهکشان نجات دهید.

کاور بازی Borderlands 3
کاور بازی Borderlands 3

دوقلو های متعصب Calypso را از متحد کردن گره راهزنان بازدارید و قدرت اصلی کهکشان را ازان خود کنید. فقط شما به عنوان یک Vault Hunter هیجان طلب، با داشتن منابع و هم پیمانان خود میتوانید آنها را نابود کنید.

 

صاحب VAULT HUNTER شمایید پس شما شیوه ی بازی را تعین میکنید 

به یکی از چهار Vault Hunter شگفت انگیز تبدیل شوید که هر کدلم قابلیت ها, سبک های مختلف بازی، مهارت های عمیق، و گزینه های شخصی سازی بیشمار مختص به خود را دارند. همه ی Vault Hunter ها به تنهایی قابلیت بوجود آوردن آشوب های هیجان انگیز را دارند، اما وقتی دور هم جمع میشوند، غیر قابل شکست میشوند.

شخصیت های بازی Borderland 3
شخصیت های بازی Borderland 3

به دام بیندازید، اسلحه خود را آماده کنید، غارت کنید

با تعداد زیادی از تفنگ ها و دستگاه های پیشرفته، هر جنگ فرصتی برای کسب کردن امتیاز و زره جدید است. سلاح های گرم با تیر های که خود دارای محافظ پرتاب هستند؟ میتوانید آنها را در این بازی پیدا کنید، تفنگ هایی که آتش پرتاب می کند؟ این هم همینطور، تفنگ هایی که خود پا در می آورند و در حال دشنام دادن دشمن را دنبال میکنند؟؟ بله! حتی این را هم دارد.

 

سرزمین های مرزی جدید

دنیا های جدید، فراتر از پاندورا، را کشف کنید که هر کدام فضا های جدید برای کشف کردن و دشمنان جدید برای نابود کردن ارائه میدهند را کشف کنید.  از میان بیابان های دشمن عبور کنید، برای رساندن خود به شهر هایی که در جنگ نابود شده بجنگید، از مرداب های کشنده گذر کنید و بسیاری از ماجرا های دیگر.

حالت گروهی بازی Borderlands 3
حالت گروهی بازی Borderlands 3

یک بازی اکشن گروهی سریع و بی همتا

با هر کسی هر زمانی که میخواهید به صورت آنلاین و یا صفحه شراکتی، بدون در نظر گرفتن مرحله و پیشرفت یکدیگر، بازی کنید. به عنوان یک تیم دشمنان را از بین ببرید اما موقع دریافت امتیاز, شما تنها هستید! هیچکس حتی کوچکترین غنیمت جنگی را ازدست نمیدهد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.25 /5
افزودن دیدگاه
sirvan
در 27 آبان 1399
گرافیکش به بازیای نسل قبل میخوره، تو ویدئو ها گیم پلی هم بذارید