توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Transport Fever 2
خرید بازی Transport Fever 2

بازی Transport Fever 2 یک استاندارد طلایی برای بازی‌های شبیه‌سازی حمل و نقل است که توسط کمپانی  urban games تولید شده است

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال

توضیحات بازی Transport Fever 2

بازی Transport Fever 2 یک استاندارد طلایی برای بازی‌های شبیه‌ سازی حمل و نقل است که توسط کمپانی  urban games تولید شده است. با خرید بازی ترنسپورت فیور 2 از راه‌های زمینی، آبی و هوایی مسافرت کنید و دنیایی جدید را کشف کنید. باشد که پیشرفت و رونق راه خود را بیابند! زیربنای حمل و نقل دنیا را تامین کنید و با ساختن سرویس‌های نقلیه خصوصی صاحب ثروت شوید. شاهد حرکت قطارهای خود روی ریل‌ها، شتاب کامیون‌ها در جاده، شکافتن اقیانوس با کشتی‌ها و پرواز هواپیماهای‌تان در آسمان‌ها باشید. مردم را به مقصدشان برسانید و دلیل رونق شهرها باشید. مواد خام و کالا به کارخانه‌ها برسانید و چرخ اقتصاد را بچرخانید. بزرگترین چالش منتقی از سال 1850 تا به حال را در بازی ترنسپورت فیور 2 تجربه کنید و امپراتوری بی نظیری در جهان، در حوزه ی حمل و نقل بسازید.

بازی Transport Fever 2 یک استاندارد طلایی برای بازی‌های شبیه‌ سازی حمل و نقل است.
بازی Transport Fever 2 یک استاندارد طلایی برای بازی‌های شبیه‌ سازی حمل و نقل است.

امکانات بازی Transport Fever 2

بازی Transport Fever 2 محدوده‌ای باز و خلاقانه‌ از امکانات متفاوتی را ارائه می‌دهد، در حالی که حالت کمپین تاریخچه‌ی حمل و نقل کل قاره را از ابتدا می‌نویسد. Transport Fever 2 گزینه‌هایی از میان 200 ماشین اروپایی، امریکایی و اسیایی به شما می‌دهد که با بیشترین جزییات طراحی شده‌اند. با وجود ویرایشگر نقشه درون بازی شما می‌توانید چشم اندازهای مراتع مختلف را بازسازی کنید. در آخر، شبیه‌ساز واقع گرایانه حمل و نقل و اقتصاد، به همراه پشتیبانی همه‌جانبه حالت‌های بازی ترنسپورت فیور 2 تجربه این بازی را به یک تجربه‌ی فراموش نشدنی تبدیل می‌کند.

تاریخچه حمل و نقل را  با بازی Transport Fever 2 بنویسید!

در بازی Transport Fever 2 سه کمپین تاریخی، در دوره‌های مختلف زمانی در سه قاره ی متفاوت، شما را با هدف‌های متفاوت به چالش می‌کشند. فقط کسانی که علاقه زیادی به حمل و نقل دارند می‌توانند این سه ماموریت را به پایان برسانند. صدا گذاری‌ها و صحنه‌های بازی، داستان را گیراتر می‌کنند و به هیجان تجربی این بازی می‌افزایند. حتی حالت آزاد بازی شما را با باز کردن قفل دستاوردهای جدید به چالش می‌کشد. در ترانسپورت فیور 2 دنیایی بزرگ در انتظار قطارها، ماشین‌های جاده ای , هواپیما و کشتی‌های گیمرها است. تعامل بصری ابزار زیرساخت و سیستم ساخت و ساز مقیاسی ایستگاه، ساختن و گسترش دادن امپراتوری را برای شما آسان کرده و همچنین به لطف وجود دامنه گسترده از گزینه‌های پیکربندی، هریک از بازی‌های آزاد چالشی جدید پیش روی شما می‌گذارد که هرکدام برای موفقیت نیازمند نوع جدیدی از استراتژی در بازی ترنسپورت فیور 2 می‌باشد.

مطابقت شرکت شما در بازی Transport Fever 2 با نیازهای اقتصادی و شهرها امری حیاتی است.
مطابقت شرکت شما در بازی Transport Fever 2 با نیازهای اقتصادی و شهرها امری حیاتی است.

دنیای بازی Transport Fever 2

مطابقت شرکت شما در بازی Transport Fever 2 با نیازهای اقتصادی و شهرها امری حیاتی است. پل‌ها، تونل‌ها، دور برگردان‌ها، نشانه‌های ریل قطار، خیابان‌های یک طرفه، چراغ خطر‌ها و ایستگاه های اتوبوس فقط تعدادی از امکاناتی هستند که به بهبود زیربنا کمک میکنند. حتی نیاز های ایستگاه های قطار و فرودگاه‌ها نیز می توانند به وسیله ماکت‌ها آشکار شوند. بازی ترنسپورت فیور 2 شما را در دنیایی پر از وسایط نقلیه عمومی قرار می‌دهد و باید با درک نیاز مردم شهر، یک سیستم فوق‌العاده طراحی کنید. ممکن است نیاز به‌قطار شهری داشته باشید و باید به خوبی به نیاز مردم پاسخ دهید وگرنه تمام شهر به هرج‌ومرج کشیده می‌شود.

روند توسعه و بازخورد بازی Transport Fever 2

به لطف دنیای پر جزئیات بازی Transport Fever 2 شما می‌توانید چشم انداز قطار مجازی مورد نظر خود را بسازید. ویرایشگر نقشه به شما قابلیت تولید دنیاهای متفاوتی را می‌دهد. زمین‌های موجود در بازی قابلیت تنظیم و طراحی دارند و به لطف پشتیبانی گسترده حالت‌های بازی، ابداعات جدید مرتب در حال تولید هستند. نورپردازی‌های با کیفیت یکی از دلایل چشم‌نواز بودن محیط‌های بازی استاین قابلیت بر روی Steam Workshop مجانی بوده و به راحتی با بازی ترنسپورت فیور 2 ادغام می‌شود.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
کامران نورپخش
در 28 آبان 1399
گرافیکش و واقعی بودنش عالی بود اما سبک بازیش سوسول بازیه