در صورت استفاده از نرم افزار تغییر آی پی احراز هویت برای خرید از سایت الزامی می باشد. پشتیبانی از ساعت 9 الی 23
خرید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی اکشن تک نفره با زاویه دید سوم شخص است. این بازی توسط  کمپانی خوش‌نام Respawn Entertainment تولید و به دست Electronic Arts اکران شد

  • کدهای دیجیتال ایکس باکس
  • کامپیوتر
Xbox OneXbox One
نسخه دلوکس - Deluxe Edition - گلوبال

توضیحات بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order یک بازی اکشن تک نفره با زاویه دید سوم شخص است. این بازی توسط  کمپانی خوش‌نام Respawn Entertainment تولید و به دست Electronic Arts اکران شد. با خرید بازی جنگ ستارگان جدای: محفل سرنگون درکنار خلق اثری که پیش از این نمونه‌ آن را ندیده‌اید ، درنهایت محصولی با کیفیت در لیست خود خواهید داشت. استودیو Respawn Entertainment  بازی‌هایی مانند Titanfall series و Apex: Legends را تولید کرده است. داستان بازی استار وارز جدی فالن اوردر میان قسمت سوم و چهارم مجموعه Star Wars صورت می‌گیرد و یک داستان تازه با شخصیت‌های جدید را معرفی میکند که نقش اصلی این بازی کال کستیس می‌باشد. شاگرد جدای جوان که از اعدام ارتش 66 نجات یافته است، همچنان در حال فرار از حکومت است. این بازی قسمت‌هایی را ارائه می‌دهد که هواداران سری استار وارز از آن لذت زیادی می‌برند. مانند نبرد‌های Lightsaber ، جا‌به‌جا کردن اشیا با زور، دنیاهای سرسبز، برگرفته از فیلم‌های این مجموعه و همچنین دنیاهای نوآورانه و جدید! این بازی که قدرت خود را از Unreal Engine 4 می‌گیرد، بسیار چشم نواز است و طراحی شخصیت‌های  بازی استار وارز جدای فالن اوردر با جزئیات باورنکردنی صورت گرفته است.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

کال کستیس در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order  تمامی مشخصاتی که حس اصلی Star Wars را القا می‌کند با کیفیت بسیار عالی رعایت کرده است. بازیکن در نقش کال کستیس، جدای جوان قرار می‌گیرد و به شدت چیره دست و ماهر است. او می‌تواند از این چیره دستی در جهات بسیاری استفاده کند. برای مثال او می‌تواند از درخت‌های دور خود شاخه‌ای احضار کند تا از میان شکاف‌ها رد شود. کال می‌تواند از تمرین‌های جدای خود برای دویدن روی دیوارها و پریدن از دیواری به دیوار دیگر استفاده کند. او همچنین می‌تواند از قدرت خود برای باز کردن راه استفاده کند، برای مثال، با این کار می‌تواند درب ها را بشکند. به عنوان یک جدای , کال از Lightsaber استفاده می‌کند که یک ابزار چند منظوره است و می تواند یک سلاح کاربردی باشد و همچنین برای کارهای دیگر مانند روشن کردن راه پیش رو! در نبرد، کال می‌تواند با یک چرخش Lightsaber سریعا دشمنان خود را زخمی کند. او همچنین  قادر است، با پرت کردن Lightsaber به سمت Stormtroopers از قدرت‌های متفاوتی مانند کند کردن زمان یا به جلو کشیدن دشمنان و از بین بردن آن‌ها استفاده کند. نبردها در بازی استار وارز جدی فالن اوردر به بازیکن امتیازاتی می‌دهند که از آن‌ها می‌شود برای ارتقا دادن مهارت نقش اصلی استفاده کرد. BD-1 همیشه به همراه کال است. BD-1 یک ربات کوچک است که  از آن برای چیزهای زیادی مانند باز کردن درب‌های بسته استفاده کرد.

بازی استار وارز جدی فالن اوردر
بازی استار وارز جدی فالن اوردر

داستان‌ و شخصیت بازی Star Wars Jedi Fallen Order

در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order پس از خیانت صدر اعظم و اعدام ارتش 66، ارتش جدای از پا افتاده است. کسانی که به تنهایی نجات یافته‌اند سرتاسر منظومه پخش شده‌اند. این افراد توسط Sith Lord ,دارت ویدر و بازپرسانش تحت تعقیب هستند. یکی از این افراد فراری شاگرد جوان، کال کستیس است که در سیاره حفاظت از راه دور Brecca مخفی شده است. وقتی او به عنوان یک نیرو حساس شناخته شد, باید از دست ارتشی که به دنبال او می‌گشت فرار می‌کرد البته که، این ارتش شامل خواهر دوم، یکی از بازپرسان ویدر هم می‌شد. او در هنگام فرار او با استاد جدای، کر جودا رو به رو می‌شود. همراه با کر، کال تصمیم به اتمام تمرینات خود گرفت تا بتواند ارتش ازبین رفته را دوباره نیرو بخشد. بازی استار وارز جدی فالن اوردر یکی از مهم‌ترین و خوش‌ساخت‌ترین بازی‌های چند سال اخیر بود.

داستان‌ و شخصیت بازی Star Wars Jedi Fallen Order
داستان‌ و شخصیت بازی Star Wars Jedi Fallen Order

روند توسعه و بازخورد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

اولین پیش نمایش Star Wars Jedi: Fallen Order در مراسم EA 2018 اکران شد و بازخورد شگفت‌آوری از سمت منتقدین و هواداران دریافت کرد. هر دو گروه گرافیک واقع گرایانه که توسط Unreal Engine 4 به اجرا درآمده بود را تحسین کردند. قسمت‌هایی از بازی که از نبرد‌های مسافتی استفاده می‌کرد و حملات دور و نزدیک را شامل می‌شد نیز مورد تحسین قرار گرفت. در E3 سال 2019 ، EA قسمت‌های بیشتری از این بازی در Wookiee planet Kashyyyk ، به نمایش گذاشت و هواداران را معتقد به این موضوع کرد که،   استار وارز جدی فالن اوردر می‌تواند یکی دیگر از قسمت‌های بازی‌ خارق‌العاده دنیای Star Wars باشد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه
سامیار همدانی
در 28 آبان 1399
آدم یاد جنگ ستارگان میفته و البته کیفیتش خیلی خوب بود. از اون خشونت خونریزی و اینا هم کمتر دیده میشه.
stress007
در 27 آبان 1399
برای من که قدیمیه گیم هستم یاد اوایل فیلم جنگ ستارگان افتادم. حس خوبی داشت برام و گرافیکشم عالی بود. دمشون گرم با این بازیشون