توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Outriders
خرید بازی Outriders
5.00 /5

بازی Outriders یک بازی ویدئویی سوم شخص در ژانر اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی است.

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

نقد و بررسی بازی  Outriders

بازی Outriders یک بازی ویدئویی سوم شخص در ژانر اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی است. این بازی توسط شرکت People Can Fly ساخته و به وسیله Square Enix’s European منتشر شده است. بازی اوت رایدرز در تاریخ 1 آپریل 2021 برای پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، گوگل استدیا، ایکس باکس سری X و S منتشر شد. بازی یک اثر علمی تخیلی بوده و به نابودی زمین اشاره دارد. اگر دوست دارید تازه‌ترین اثر سازنده بازی Gears of War و یک بازی جدید مشابه با Devil May Cry 5 را امتحان کنید، همین حالا برای خرید بازی Outriders اقدام کنید.

بررسی بازی Outriders
بررسی بازی Outriders

داستان بازی اوت رایدرز

داستان بازی Outriders همانطور که اشاره شد به نابودی زمین و نسل بشریت اشاره دارد. بازیکن در نقش یک اوت رایدرز به همراه انسان‌های باقی مانده، به سیاره‌ای به نام Enoch می‌رود تا از این بحران رهایی یابد. اما در آنجا دیری نمی‌پاید که یک طوفان سهمگین به نام The Anomaley آنجا را در برگرفته و دوباره خطر انقراض نسل بشر شروع می‌شود. داستان بازی اوت رایدرز هرچند که جزو داستان‌های کلیشه‌ای است، اما به طور خوبی روایت شده و مخاطب را برای ادامه بازی ترغیب می‌کند. تنها نکته‌ای که می‌توان بر بازی وارد کرد این است که اگر دیالوگ‌ها و کات سین‌ها به صورت خوبی روایت می‌شدند، داستان بازی به جذابیت بیشتری می‌رسید. با این حال نمی‌توان بخش داستانی بازی را در جذب بازیکن انکار کرد.

داستان بازی اوت رایدرز
داستان بازی اوت رایدرز

گیم پلی بازی اوت رایدرز

گیم پلی بازی Outriders از بخش‌های مهم بوده که باعث جذب زیاد بازیکن نسبت به اجرای بازی می‌شود. همانطور که گفتیم بازیکن وظیفه نجات سیاره زمین و انسان‌ها را از نابودی دارد. علاوه بر ماموریت اصلی، مراحل فرعی هم وجود دارد که بازیکن می‌تواند برای ساعتها خود را با آنها سرگرم کند. با پیشروی در بازی و افزایش سطح، قابلیت‌هایی برای بازیکن آزاد خواهد شد. هرکدام از این قابلیت‌ها تاثیر زیادی بر گیم پلی اوت رایدرز خواهند گذاشت. در این بازی نیز همچون بازی‌های مشابه مثل Gears of War ، نیاز به سنگرگیری و نقش آفرینی است. اما ویژگی که در اینجا وجود دارد این است که بازیکن می‌تواند با ترکیب قدرت‌های خود، استفاده از سلاح‌ها و شیوه حمله به دشمنان میزان سنگرگیری را کاهش دهد. سلاح‌های موجود در بازی تنوع بسیار زیادی دارند و کاربر می‌تواند آنها را باهم ترکیب کند تا قدرت بیشتری داشته باشد. استفاده همزمان از دو سلاح (اصلی و ثانویه)، امکان تجربه ترکیب‌های مختلف را به کاربر خواهد داد. تمام این موارد باعث شده تا بازی آوت رایدرز از گیم پلی جذاب و مهیجی برخوردار شود. با خرید کد دیجیتالی بازی OUTRIDERS می‌توانید خود را برای یک بازی مهیج و متنوع آماده کنید.

گیم پلی بازی آوت رایدرز
گیم پلی بازی آوت رایدرز

حالت‌های بازی OUTRIDERS

بازی Outriders از شخصیت‌های متعددی تشکیل شده و بازیکن می‌تواند آنها را از کلاس‌های مختلف انتخاب کند. هرکدام از این کاراکترها ویژگی‌های خاصی دارند که بر گیم پلی بازی تاثیر زیادی می‌گذارند. کاراکترها قابلیت شخصی‌سازی دارند و از میان کلاس‌های Technomanster، Pyromancer، Trickster و Devstator قابل انتخاب هستند. هرکدام از این کلاس‌ها شامل 3 دسته توانایی می‌شوند که با پیشروی در بازی قابل دسترس خواهند شد. تنوع کلاس‌ها و امکان شخصی‌سازی کاراکتر، باعث شده تا کاربران بتوانند براساس سلیقه و نیاز خود بهترین مورد را از میان کلاس‌ها انتخاب کنند و آن را گسترش دهند. بازی اوترایدرز در حالت سینگل پلیر و مولتی پلیر (حالت PvE) قابل اجرا می‌باشد؛ تجربه بازی به صورت کوآپ (چند نفره)، بر جذابیت آن خواهد افزود. جلوه‌های بصری، افکت‌ها، طراحی کاراکترها و مراحل بازی به صورت خوبی انجام شده و از ویژگی‌های مثبت آن به شمار می‌رود.

هیجان بیشتر در بخش کوآپ بازی
هیجان بیشتر در بخش کوآپ بازی

نظرات و نمرات بازی آوت رایدرز

بازی Outriders جدیدترین اثر سازنده بازی Bulletstorm بوده که به صورت تک نفره و چند نفره قابل اجرا است. بازیکن باید در طی بازی با قدرت‌هایی که بدست می‌آورد، هدف خود را که نجات زمین و انسان‌هاست به خوبی پیش ببرد. این بازی جزو بازی‌های محبوب در ژانر اکشن نقش‌آفرینی است و به دلیل تنوع بالا در کلاس‌های موجود، تجربه خوبی برای بازیکن ایجاد خواهد کرد. بازیکن می‌تواند بازی را بر روی پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، گوگل استدیا، ایکس باکس سری X و S اجرا کند. با خرید بازی اوت رایدرز خود را برای نجات سیاره زمین و نبرد با دشمنان آماده کنید.