توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Football Manager 2020

Football Manager 2020 از سری بازی های ویدیویی شبیه ساز ورزشی می‌باشد که توسط کمپانی معتبر Sports Interactive طراحی و ساخته شده و در تاریخ 2 نوامبر 2018 نسخه کامپیوتری آن بدست شرکت SEGA عرضه شده است

SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - گلوبال

توضیحات بازی Football Manager 2020

Football Manager 2020 از سری بازی های ویدیویی شبیه ساز ورزشی می‌باشد که توسط کمپانی معتبر Sports Interactive طراحی و ساخته شده و در تاریخ 2 نوامبر 2018 نسخه کامپیوتری آن بدست شرکت SEGA عرضه شده است. نسخه ی پیش رو از فوتبال منیجر 2020 تمام جذابیت های فوتبال را به تصویر می کشد. این جذابیت ها شامل قابلیت های نوین و مکانیزم پیشرفته‌ی بازی می‌شود که به شما قدرت ساختن تیم مختص خود و هدایت آن با روش های مورد اطمینان را می‌دهد. به این صورت که شما می‌توانید داستان خود را به تصویر بکشید.

کاور بازی Football manager 2020
کاور بازی Football manager 2020

جالب است بدانید که Football Manager 2020، مورد تایید همگان بوده است. بازی این امکان را به شما می‌دهد که فلسفه فوتبال را با روش های جدیدی که بازتاب دهنده مرسوم ترین فن های تاکتیکی در فوتبال مدرن است را به تصویر بکشید. در طول بازی شما نقش یک مدیر را که مسئول توسعه تیم فوتبال حرفه‌ای را بر عهده دارید بازی می‌کنید. به عنوان یک سرمربی شما  وظیفه پیشاهنگی برای بازیکنان جوان، تمدید قرارداد با اعضای باشگاه های موجود، تنظیم و تشکیل تیم برای مسابقات پیش رو و دیگر موارد خواهید بود. بازی ها در فوتبال منیجر 2020، در موقعیت و زمان واقعی شبیه سازی شده اند و شما قادر به تعویض بازیکنان در هر زمان که اراده کنید هستید و همچنین می‌توانید در طول بازی تغییرات تاکتیکی دیگری را نیز اعمال کنید.

داستان بازی 2020 Football Manager

Football Manager 2020 داستانی خاصی را دنبال نمی کند اما در عوض تمرکز خود را منعطف به جا دادن وقایع مختلف در فصول مختلف کرده است. از مسابقات ساده دوستانه گرفته تا لیگ های ملی و مسابقات، هدایت، راهنمایی و مدیریت تیم فوتبال.

شیوه‌ی بازی Football Manager 2020

از نظر شیوه بازی کلی، Football Manager 2020 تفاوت چندانی با سایر بازی های Soccer Manager ندارد. ویژگی هایی مانند ایجاد یک باشگاه فوتبال به منظور موفقیت و توانایی در رسیدن به بلندپروازانه ترین اهداف شما به عنوان یک مدیر، مسئولیت مدیریت تمام جوانب مهم تیم خود و حتی تنظیم کوچکترین جزئیات با توجه به دیدگاه خودتان در مورد چگونگی توسعه باشگاه، از جمله ویژگی های فوتبال منیجر 2020 هستند.

پیشرفت های گرافیکی بازی Football Manager 2020

احتمالاً یکی از اولین مواردی که بلافاصله پس از اجرای Football Manager 2020 متوجه آن خواهید شد، گرافیک به روز شده محیط بازی است. مدل های پایه بازیکن با آناتومی واقعی تر و ساختار استخوان کاملاً اصلاح شده و از این گذشته، بازی فوتبال منیجر 2020 از بافت های بهتری، زمین های بهتر و همچنین قابلیت مشاهده و نورپردازی بهتر بهره می برد.

گیم پلی بازی Football manager 2020
گیم پلی بازی Football manager 2020

مرکز ساخت و ساز در بازی Football Manager 2020

کار هایی که میتوانید در قسمت مرکز ساخت و ساز Football Manager 2020 انجام دهید شامل تهیه گزارش های مربوط به استعدادهای در حال رشد خود و بررسی میزان جذب بازیکنان میباشد. شما قادر به مدیریت پیشرفت فردی بازیکنان و شکل گیری و تاکتیک تیم جوانان را خواهید بود.

راهنمایی‌های بیشتر و وظیفه های جدید در بخش کارمندان

مدیریت یک باشگاه فوتبال حرفه ای دانش زیادی می‌طلبد و دانستن همه چیز برای شما تقریبا غیر ممکن است. این قسمت دخالت کارکنان حرفه ای را می‌طلبد. دستیاران شما دانش خاصی دارند که می‌توانید برای تصمیم گیری بهتر از آنها استفاده کنید. آنها به شما مشاوره می‌دهند، اما در پایان این امر به شما توصیه می‌شود که تصمیم نهایی را خودتان بگیرید.

مسیر زمانبندی بازی Football Manager 2020

در بازی Football Manager 2020 شما می‌توانید آزادی بیشتری کسب کنید. در فوتبال منیجر 2020شما قادر به وعده دادن به بازیکنان خود خواهید بود، وعده هایی مانند یک دروازه بان حرفه ای، یک نسخه پشتیبان اضطراری یا بازیکن معروف و حرفه ای برای فصل های آینده. هم اکنون می‌توانید به بازیکن خود بگویید که او چقدر به زمان نیاز دارد تا که به برخی تاکتیک ها مسلط شود و به تجربه ای عمیق تر و واقع بینانه تردست یابد.

پیشرفت‌های موتور مسابقات بازی Football Manager 2020

بازی Football Manager 2020 همچنین در قسمت های دیگر نیز قابلیت های دیگری ارائه میکند مثل موتور های مسابقه که به شبیه سازی محیط بازی کمک می کند. پیشرفت شبیه سازی محیط بازی فوتبال فوتبال منیجر 2020 شامل حرکات جدید حمله کننده، اجرای واقعی تر، تصمیم گیری بهتر و موقعیت یابی دروازه بان.

بینش اولیه در مورد بازی Football Manager 2020

با توجه به بینش اولیه در مورد بازی Football Manager 2020 و لیست ویژگی های که از قبل عنوان شده بودند، سرمربی تیم فوتبال 2020 با پاسخ مثبت از سوی منتقدین و بازیکنان به طور یکسان مواجه شده است. داوران به کیفیت تغییرات و پیشرفت در کل بازی اشاره می‌کنند. هدف همه آنها این است که فوتبال منیجر 2020 واقعی تر و در دسترس تر از همیشه باشد. در میان ستوده ترین عناوین، داوران به پیشرفت هایی در زمینه هایی پیشاهنگی، تجربه هیئت مدیره و گرافیک بهبود یافته اشاره کرده اند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه