توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Oddworld Soulstorm
4.20 /5

بررسی بازی Oddworld Soulstorm بازی Oddworld Soulstorm دنباله‌ای برای بازی Oddworld: New ‘n’ Tasty می‌باشد. اد ورلد برای اولین بار در سال 1997 برای پلتفرم پلی استیشن منتشر شد و بعد از آن نسخه‌های جدیدی برای بازی ارائه شد. در تاریخ 6 آپریل 2021 میلادی بود که نسخه جدید بازی ارائه شد؛ برخلاف انتظار کاربران

Epic GamesEpic Games
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال

بررسی بازی Oddworld Soulstorm

بازی Oddworld Soulstorm دنباله‌ای برای بازی Oddworld: New ‘n’ Tasty می‌باشد. اد ورلد برای اولین بار در سال 1997 برای پلتفرم پلی استیشن منتشر شد و بعد از آن نسخه‌های جدیدی برای بازی ارائه شد. در تاریخ 6 آپریل 2021 میلادی بود که نسخه جدید بازی ارائه شد؛ برخلاف انتظار کاربران که منتظر یک نسخه ریمیک از بازی Oddworld: Abe’s Exoddus بودند، خبری از بازسازی بازی نبود و در حقیقت بازی جدید دنباله‌ای از نسخه New ‘n’ Tasty بود. بازی ادورلد سول استورم دارای سبک پلتفرمر و استراتژی بوده و نیاز به سرعت عمل بالایی دارد. با خرید بازی Oddworld Soulstorm می‌توانید جدیدترین ساخته استودیوی Oddworld Inhabitants را در کنار دوستانتان تجربه کنید.

بررسی بازی Oddworld: Soulstorm
بررسی بازی Oddworld: Soulstorm

داستان بازی ادورلد سول استورم

داستان بازی Oddworld بعد از اتفاقات نسخه قبلی، یعنی New ‘n’ Tasty جریان دارد. قهرمان محبوب بازی یعنی ایب، مادوکن‌ها (موجودات فضایی) را از دست رپچر فارمز فراری داده و به عنوان یک قهرمان در میان آنها شناخته شده است. اما طولی نمی‌کشد که دشمنان ایب یعنی اسلیگ، به سمت آنها حمله‌ور شده و مخفیگاه مادوکن‌ها و ایب را محاصره می‌کنند. این موجودات قصد دارند تا موداکن‌ها را از بین ببرند و کارخانه سول استورم را در چنگ خود درآورند. داستان بازی ادورلد سول استورم از جایی شروع می‌شود که ایب با دهانی دوخته شده در کنار یک پیشگو نشسته است. دهان دوخته ایب نشان از این دارد که او نمی‌تواند حرف بزند و صدایش به جایی نخواهد رسید. او در گیرودار باز کردن نخ‌ها از دهان خود است که با حمله دشمنان مواجه می‌شود. این داستان بیانگر نبرد ناعادلانه میان اقشار ضعیف و مظلوم موادکن در برابر دشمنان بی‌رحم گلوکن است.

داستان بازی اد ورلد
داستان بازی اد ورلد

گیم پلی بازی اد ورلد

گیم پلی بازی Oddworld: Soulstorm بسیار ساده است و گیمر باید با بازی در نقش ایب و با استفاده از قدرت‌های او، به جنگ با دشمنان برود. کاری که بازی بازان باید انجام دهند این است که بیشترین تعداد از موداکن‌ها را از مرگ نجات دهند و آنها را به یک مکان امن تله پورت کنند. او برای این کار از یک قطار سرقتی استفاده خواهد کرد تا بتواند آخرین موجودات فضایی بازمانده را نجات دهد. بازی از 15 مرحله مختلف تشکیل شده و بسته به عملکرد بازیکن، دارای 4 پایان متفاوت می‌باشد. از این رو گیم پلی بازی و اقداماتی که در طی آن انجام می‌دهید، بر روند بازیتان تاثیرگذار خواهد بود. نکته‌ای که در رابطه با بازی ادورلد سول استورم باید بدانید این است که بازی سلاح خاصی برای از بین بردن دشمنان در اختیارتان نخواهد گذاشت؛ بلکه باید با استفاده از تله گذاشتن، پرتاب بمب، آیتم آب و آتش، مین و موارد این چنینی آنها را از بین ببرید. در کنار المان‌های جدیدی که در این نسخه وجود دارد، المان‌های قدیمی نیز به چشم می‌خورد. با این حال بازیکنان جدید هم می‌توانند به راحتی با بازی آدورلد ارتباط برقرار کنند و خیلی زود با گیم پلی آن ارتباط بگیرند. اگر دوست دارید یک ماموریت بزرگ و پرچالش را پشت سربگذارید، با خرید کد دیجیتالی بازی Oddworld خود را برای یک نبرد مهیج آماده کنید.

گیم پلی بازی ادورلد سول استورم
گیم پلی بازی ادورلد سول استورم

حالت‌های بازی Oddworld: Soulstorm

کاراکتر محبوب بازی Oddworld: Soulstorm ، شخصیت دوست داشتنی ایب است. ایب نیز در این نسخه به عنوان قهرمان ظاهر شده و داستان بازی حول مبارزات او جریان دارد. مادوکن‌ها کاراکترهای دیگر بازی هستند که به شکل موجودات فضایی طراحی شده‌اند و از ظاهر جالبی برخوردار هستند. این موجودات بسیار بی‌آزار هستند و درون غارها زندگی می‌کنند. صداگذاری این موجودات بسیار بامزه بوده و باعث ایجاد حس طنز و جالبی در بازی شده است. به طور کل باید گفت بازی آدورلد سول استورم از شخصیت‌پردازی خوبی برخوردار است و حس خوبی به بازیکنان می‌دهد.

پایان های متفاوت در بازی Oddworld: Soulstorm
پایان های متفاوت در بازی Oddworld: Soulstorm

نظرات و نمرات بازی Oddworld

بازی Oddworld جدیدترین ساخته Oddworld Inhabitants بوده و یک بازی پلتفرمر به حساب می‌آید. این بازی در طراحی مراحل به خوبی ظاهر شده و از کیفیت و جلوه‌های بصری خوبی برخوردار است. مراحل بازی هرکدام دارای فضای خاصی هستند و بازیکن تجربه بازی در محیط غار و چاله‌های عمیق را تا شهری بزرگ و به‌روز بدست خواهد آورد. بازی برای پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر و منتشر شده است. اگر علاقمند به بازی‌های پرچالش و پازلی هستید، پیشنهاد می‌کنیم با خرید بازی اد ورلد سول استورم یکی از بهترین‌های این سبک را تجربه کنید. سایت آی گیم دارنده یک لیست کامل از بازی های جذاب در پلتفرم های مختلف است که شما می توانید لیست کامل این بازی ها را در صفحه” خرید بازی ” مشاهده کنید.