توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Ghosts 'n Goblins Resurrection
خرید بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection

بررسی بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection یک بازی پلتفرم و

NintendoNintendo
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا

بررسی بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection

بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection یک بازی پلتفرم و ماجراجویی است که توسط کمپانی Capcom برای پلتفرم نینتندو سوییچ ساخته شده است. این بازی در تاریخ 25 فوریه 2021 میلادی (7 اسفند 99) به بازار عرضه شد. بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن ، در حقیقت یک بازساری و ریبوتی از بازی قدیمی Ghosts ‘n Goblins است که در سال 1985 منتشر شده بود. نسخه فعلی در مقایسه با نسخه قبل، از طراحی باس فایت‌های خوبی برخوردار بوده و بازیکن را وارد مراحل سخت و جذابی می‌کند. پس با خرید بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection یک ریمیک از بازی گاستز گابلین را تجربه کنید.

بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن
بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن

داستان بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن

داستان بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection نقش پر رنگی در بازی ندارد و توجه کاربر را بیشتر به سمت گیم پلی معطوف می‌کند. داستانی که در بازی شاهد خواهید بود، مربوط به یک پرنسس است که توسط گوبلین‌ها دزدیده شده است. حال بازیکن باید در نقش قهرمان بازی به نجات پرنسس برود و او را از دست گوبلین‌ها نجات دهد. داستان بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن بسیار ساده روایت شده و از پیچیدگی خاصی برخوردار نیست. به طوری که با ورود به بازی متوجه کل داستان خواهید شد و باید خود را برای ماموریت‌های نجات پرینسس آماده کنید.

داستان بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن
داستان بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن

گیم پلی بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection

گیم پلی بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection با نسخه اصلی یعنی گاست گابلینز شباهت زیادی دارد. بازی اصلی دارای یک گیم پلی بسیار سخت و چالش برانگیز بود و بازیکن را وارد مراحل سخت و پیچیده‌ای می‌کرد. در نسخه جدید که یک ریمیک از بازی اصلی است، شاهد تغییرات و موارد جدیدی خواهید بود که به آن اضافه شده است. اما این تغییرات باعث تفاوت زیادی در گیم پلی بازی نشده و در قسمت سیستم حرکتی و نبرد بازیکن، شاهد همان گیم پلی پیشین خواهید بود. این شباهت شاید برای بسیاری از علاقمندان به بازی گاستز گابلینز خوشایند باشد و باعث تجربه یک بازی نوستالژیک برایشان شود. اما باید این نکته را هم در نظر داشت که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، کاربران انتظار یک سیستم حرکتی و سبک جدیدی در بازی‌ها دارند و شرکت‌هایی که اقدام به بازسازی بازی‌ها می‌کنند، باید این نکته را همواره در نظر داشته باشند. این موارد ممکن است در ابتدا منجر به مرگ‌های پیاپی‌تان در بازی شود و بعد از مدتی بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید. بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن شامل مراحل مختلفی است که در 5 محیط متنوع طراحی شده است. با گذر از هر مرحله سختی‌های بیشتری پیش رویتان قرار خواهد گرفت؛ این درجات سختی باعث جذابیت بیشتر بازی شده‌اند. بازی شامل یک بخش به نام Shadow می‌باشد که بعد از مراحل اصلی باز میشود. این بخش درجه سختی بسیار بالایی دارد و بازیکن را در محیط متفاوتی با دشمنان روبرو می‌کند. با خرید کد دیجیتالی بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection می‌توانید خود را وارد دنیای گوبلین‌ها کنید و ماموریت‌های چالش‌برانگیز آن را پشت سربگذارید.

گیم پلی بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن
گیم پلی بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن

حالت‌های بازی گاستز‌ین گابلینز ریسورکشن

بازیکن در بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection نقش قهرمان داستان را برعهده دارد. ماموریت او نجات جان یک پرنسس است که در میان گوبلین‌ها گرفتار شده است. بازیکن در ابتدای بازی تنها با یک سلاح شروع به کار خواهد کرد. اما با گذر از مراحل بیشتری، می‌توانید به سلاح‌های متفاوتی دست پیدا کنید و بازی را با آنها پیش ببرید. استفاده از هر سلاح بر روند بازیتان تاثیرگذار خواهد بود؛ برای همین بهتر است در انتخاب آنها دقت کنید و بهترین سلاح را برای مبارزه انتخاب کنید. در هر مرحله از بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن ، تعدادی آیتم قرار داده شده که با کسب آنها می‌توانید مهارت‌های موردنیازتان را خریداری کنید. دشمنان بازی هم از تنوع زیادی برخوردارند و در هر مرحله با تعداد جدیدی از آنها روبرو خواهید شد.

طراحی باس فایت‌های جدید
طراحی باس فایت‌های جدید

نظرات و نمرات بازی

بازی Ghosts ‘n Goblins Resurrection از تولید شرکت کپکام برای کنسول نیتندو سوییچ است. این بازی از نظر بصری در نقطه خوبی قرار داشته و از ظاهری مدرن برخوردار است. مراحل بازی با نسخه اصلی شباهت زیادی دارد و بخش مبارزات باس به طور بهتری طراحی شده است. این بازی از نظر فنی فاقد هرگونه باگ و افت فریم است و کاربران می‌توانند به راحتی آن را اجرا کنند. با خرید بازی گاستز‌‌ین گابلینز ریسورکشن یک بازی پلتفرمی جذاب را تجربه کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه