توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بازی Valorant
خرید بازی Valorant

بازی Valorant در این مقاله از آی گیم با شما همراه هستیم تا یکی دیگر از بازی‌های تیراندازی تاریخی پرطرفدار را به شما معرفی کنیم. قطعا به یقین پس از معرفی این بازی، شما سریعاً به سراغ لینک‌های دانلود آن خواهید رفت و یک تجربه جالب از بازی‌های کامپیوتری را به تجریبات دوران گیمری خود

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش
آنچه در این مطلب می خوانید

بازی Valorant

در این مقاله از آی گیم با شما همراه هستیم تا یکی دیگر از بازی‌های تیراندازی تاریخی پرطرفدار را به شما معرفی کنیم. قطعا به یقین پس از معرفی این بازی، شما سریعاً به سراغ لینک‌های دانلود آن خواهید رفت و یک تجربه جالب از بازی‌های کامپیوتری را به تجریبات دوران گیمری خود خواهید افزود. بازی Valorant یکی دیگر از بازی‌های رقابتی در زمینۀ تیراندازی است که نسخه رایگان آن به صورت ویژه برای رایانه‌ها طراحی شده است. سیستم تیراندازی و همچنین هدف گیری این بازی بسیار شبیه بازی Cs:GO می‌باشد. این بازی بر خلاف بازی معروف Call of duty یک بازی سوتر تاکتیمی است، به صورتی که هدف گیری صحیح، رمز موفقیت در این بازی است.

همه چیز درباره بازی ولورانت
همه چیز درباره بازی ولورانت

معرفی بازی Valorant

بازی Valorant یکی از جذاب‌ترین بازی‌های تیراندازی آنلاین است که با وجود کاراکترهای مختلف و همچنین سلاح‌های متنوع توانسته مخاطب‌های زیادی را به سمت خود جذب کند. در واقع ولورانت یک شوتر کاملاً رایگان اول شخص است. بازیکنان در این بازی با تفنگ‌های مختلف که همانند تفنگ‌های واقعی عمل می‌کنند، رو به رو هستند. برای اینکه در این بازی پیروز شوید باید گوشه‌های زمین بازی را چک کنید. این بازی یک بازی 5 به 5 است و شما در دو تیم 5 نفره بازی را آغاز می‌کنید. مهاجمان با کار گذاشتن بمب‌ها در مکان‌های مشخص سعی دارند تیم حریف را از حرکت منع کنند و با کار گذاشتن این بمب‌ها امتیاز می‌گیرند. از سوی دیگر مدافعان با خنثی کردن بمب‌های کار گذاشته شده امتیاز کسب می‌کنند. اگر هر کدام از این تیم‌ها بتوانند تیم حریف را ببرند، امتیاز راند نهایی را از آن خود خواهند کرد. پس از 12 راند، جای تیم‌ها با هم عوض می‌شود و تیم مهاجم به تیم مدافع تبدیل می‌شود که باید بمب‌ها را خنثی کند. در این بازی جذاب چند نقشه وجود دارد که هر کدام از آن‌ها ساختمان‌ها و منظره‌های خاصی را نشان می‌دهند. اسلحه‌ها در این بازی همانند اسلحه‌های واقعی هستند، این اسلحه‌ها مانند: اسالت رایفل‌ها، اسنایپر رایفل‌ها و اسلحه‌های شاتگان و مسلسل‌های دستی است.

 

بازی Valorant را به صورت رایگان دریافت کنید
بازی Valorant را به صورت رایگان دریافت کنید

 

حالت دوم در بازی Valorant

در حالت دوم این بازی، یک حالت رقابتی و یا Competitive است که در یک نسخه کوتاه بتا قرار گرفته و به زودی برای افرادی که هیجان این بازی را تجربه کردند در دسترس قرار خواهد گرفت. برای فعال کردن این حالت باید 20 مرحله بازی انجام دهید تا وارد مرحله جدی‌تری شوید. در این حالت نیز شما می‌توانید با 4 نفر از دوستانتان بازی را انجام دهید.

نحوۀ بازی Valorant

قبل از اینکه وارد بازی ولورانت شوید باید یکی از کاراکترها را در بازی انتخاب کنید، هر کدام از شخصیت‌هایی که برای شما نمایش داده می‌شود، قابلیت‌های مخصوص به خود را دارد. توجه داشته باشید که دو نفر از یک تیم نمی‌توانند یک کاراکتر را انتخاب کنند.
در ابتدای هر مرحله و یا راند، مقداری پول به حساب بازیکنان واریز خواهد شد که از این پول باید برای خرید توانایی‌ها، اسلحه‌ها و زره‌ها استفاده کنند. میزان پولی که در هر راند واریز می‌شود بستگی به راند قبلی که بازی کرده‌اید و میزان افرادی که کشتید دارد. برای مثال چنانچه در راند اول برندۀ بازی بازی 3000 creds و تیم مقابل 1900 creds دریافت خواهند کرد. برای خرید پول بازی valorant  یا خرید پک‌های الحاقی (DLC  ) می‌توانید به آی گیم مراجعه کنید.
قبل از اینکه بازی را آغاز کنید، تنظیمات بازی را بررسی نموده و دکمه‌های کاشت بمب و دیگر دکمه‌ها را تنظیم کنید. در این بازی، شما بخش بسیار مهمی را با ماوس خود کنترل می‌کنید پس حساسیت ماوس خود را طوری تنظیم کنید که در بازی دچار مشکل نشوید.
اگر با هدست بازی کنید، صدای پای بازیکنان را می‌توانید به راحتی گوش کنید و از وجود دشمن غافلگیر نشوید و بتوانید مکان تقریبی آن را حدس بزنید.
یکی دیگر از نکاتی که در این بازی باید توجه کنید، رابطه تیمی است. دقت کنید که هر چقدر که نشانه گیر قوی و قدرتمندی باشید نمی‌توانید به تنهایی پیش برنده بازی باشید. برای اینکه کار تیمی را به خوبی انجام دهید میکروفون خود را فعال کرده تا بتوانید اطلاعاتی که ضروری است به هم تیمی‌های خود بدهید.
به یاد داشته باشید که اگر در بازی بمیرید، می‌توانید با باز کردن نقشه به اعضای تیم خود کمک کنید.

بررسی بازی ولورانت (Valorant)
بررسی بازی ولورانت (Valorant)

 

چند نکته دیگر در حین بازی Valorant

اگر نمی‌خواهید که دشمن از مکانی که هستید مطلع شود، بهتر است که قدم بزنید، چرا که دویدن باعث می‌شود که سرو صدای بیشتری تولید کنید و شانس کمتری برای زنده ماندن داشته باشید.

هنگام شلیک کردن به دشمن حرکت نکنید چرا که در این بازی با حرکت کردن دقت اسلحه شما پایین آمده و شانس برخورد گلوله‌هایتان با حریف کمتر می‌شود.

برای پولتان برنامه ریزی کنید و استراتژی‌های مناسبی را برای خرید اسلحه و مهمات پیاده کنید. برای مثال زمانی که هم تیمی‌هایتان پول بیشتری برای خرج کردن دارند، شما با یک خرید اندک نیز می‌توانید تیم برنده باشید.

در روند بازی اسلحه‌های مختلفی را امتحان کنید تا متوجه شوید کدام اسلحه با شرایط بازی شما مناسب‌تر است.

استفاده از بخش تمرینی به شما کمک می‌کند تا سلاح‌های مختلفی را آزمایش کنید و بتوانید سلاح مناسب‌تر را انتخاب کنید.

در حین راه رفتن سعی کنید هدف خود را در میانۀ صفحه نگه دارید تا با دیدن دشمن بتوانید او را هدشات کنید، چرا که هدشات کردن در این بازی امتیاز ویژه‌ای دارد.

اگر برای خنثی کردن بمب فرصت ندارید بهتر است که فرار کنید تا گرفتار بمب نشوید.

بهتر است به جای خرج کردن پولتان و خرید اسلحه، بر روی زمین به دنبال سلاح بگردید، این سلاح‌ها از افرادی که کشته شده‌اند به جا می‌ماند و شما این فرصت را دارید تا صاحب آن‌ها شوید.

در پایان اگر قصد دارید تا به عنوان یک گیمر حرفه‌ای مراحل این بازی را سریع‌تر از رقبا پشت سر بگذارید خرید پول درون پرداختی بازی Valorant Riot Point را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
3.00 /5
افزودن دیدگاه