توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Super Mario 3D World + Bowser's Fury
خرید بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

بازی Super Mario 3D World + Bowser's Fury یکی از بازی‌های جذاب ماریو بوده که توسط کمپانی معروف Nintendo Switch ساخته شده است

NintendoNintendo
نسخه استاندارد - Standard Edition - آمریکا

بررسی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury یکی از بازی‌های جذاب ماریو بوده که توسط کمپانی معروف Nintendo Switch ساخته شده است. این بازی در حقیقت یک ریمستر باکیفیت از بازی ماریو ورلد است که به مناسبت جشن 35 سالگی کاراکتر محبوب ماریو به بازار عرضه شد. بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری در تاریخ 12 فوریه 2021 منتشر شد. این بازی دارای ژانر ماجراجویی است و بازیکن را وارد چالش‌های مهیجی می‌کند. اگر از علاقمندان به بازی‌های‌ ماریو و کاراکتر دوست داشتنی آن هستید، با خرید بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury به یکی از بهترین نسخه‌های آن دست پیدا خواهید کرد.

بازی Super Mario 3D World + Bowser's Fury

داستان بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری

داستان بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury به نجات یک پرنسس اشاره دارد. پرنسس بازی توسط کاراکتری به نام بوزرز دزدیده شده و حال باید قهرمان بازی، برای رهایی آن تمام تلاش خود را به کار گیرد. در کنار هدف اصلی بازی، بازیکن وارد ماجراجویی‌های زیادی خواهد شد. یکی از این چالش‌ها جمع‌آوری Cat Shinesها و خارج کردن لجن سیاه از دریاچه Lapcat است. بازی‌های ماریو عموما از داستان خاصی برخوردار نیستند و بیشتر بر روی گیم پلی آنها تمرکز شده است. بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری هم از این قاعده مستثنی نیست و بازیکن را بیشتر درگیر جهان زیبای بازی می‌کند.

داستان بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری
داستان بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری

گیم پلی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

گیم پلی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury با نسخه قبلی تفاوت زیادی پیدا کرده و باکیفیت بسیار بالاتری ارائه شده است. بازیکن در این بازی شاهد دنیای زیبا و رنگارنگی خواهد بود که از گرافیک بسیار قوی و چشمگیری برخوردار است. گرافیک رنگارنگ بازی قطعا توجه هر بازیکنی را به خود جلب خواهد کرد. ماموریتی که بازیکن در بازی به عهده دارد، نجات پرنسس‌ها از دست بوزر است. او (ماریو) باید به کمک لوئیجی و تاد چالش‌ها را پشت سر بگذارد و پرنسس‌ها را نجات دهد. بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری شامل 7 محیط متنوع در سرزمین Sprixie است که در هرکدام یک پرنسس نیاز به کمک دارد. مراحل بازی بسیار متنوع و سرگرم کننده طراحی شده‌اند و بازیکن را به خوبی با خود درگیر می‌کنند. به تدریج بر سختی مراحل افزوده خواهد شد و از مرحله سوم به بعد شاهد چالش‌های سخت‌تری خواهید بود. در طی آزادسازی مراحل، از جمع کردن آیتم‌ ستاره‌های سبز رنگ غافل نشوید و حتما 1 تا 3 عدد از آنها را بدست آورید. این ستاره‌ها برای پیشرفت در بخش‌هایی از بازی به کارتان خواهد آمد. علاوه بر این آیتم، بازی شامل قدرت و انرژی‌های دیگری همچون Super Leaf و Mega Mushroom می‌باشد که در ساده‌تر شدن مراحل کمک زیادی به بازیکن می‌کند. با خرید کد دیجیتالی بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury به دنیای رنگارنگ ماریو وارد شوید و خود را با چالش‌های آن محک بزنید.

گیم پلی بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری
گیم پلی بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری

حالت‌های بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury شامل کاراکترهای محبوب و دوست‌داشتنی دنیای ماریو، یعنی ماریو، لوئیجی، تاد و پرنسس است. بازیکن کنترل و هدایت شخصیت ماریو را برعهده دارد و باید برای نجات جان پرنسس تمام تلاش خود را بکند. البته در بخش‌هایی از بازی می‌توانید کنترل کاراکترهای دیگر را هم به دست بگیرید و از طریق آنها بازی را طی کنید. بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری به صورت آفلاین و آنلاین قابل اجرا است. بخش آنلاین یا لوکال آن شامل یک کوآپ 4 نفره است که به بازیکن اجازه می‌دهد تا با 3 بازیکن دیگر بازی را اجرا کند. اجرای بازی به صورت گروهی، باعث جذابیت بیشتر و تجربه لحظات شادتری برای گیمرها خواهد شد.

حالت های بازی
حالت های بازی

نظرات و نمرات بازی

بازی Super Mario 3D World + Bowser’s Fury یک بازسازی از نسخه اصلی Super Mario 3D World  است که 8 سال پیش منتشر شده بود. این بازی با گیم پلی جذاب خود باعث شده تا مخاطبان قدیمی و جدید ارتباط خوبی با بازی برقرار کنند. جلوه‌های بصری و بافت‌های بازی با کیفیت بیشتری ارائه شده‌اند که نظر هر مخاطبی را به خود جلب می‌کند. این بازی تنها برای پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس است. با خرید بازی سوپر ماریو تری‌دی ورلد + بوزرز فیوری به یک بازی سرگرم کننده و شاد دست پیدا خواهید کرد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه