توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Unto The End
خرید بازی Unto The End

بازی Unto The End به وسیله استودیوی کوچک و گمنام 2 Ton Studios ساخته شده است

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Unto The End

بازی Unto The End به وسیله استودیوی کوچک و گمنام 2 Ton Studios ساخته شده است. مخاطبان در این بازی با یک ماجراجویی خشن روبرو خواهند بود که سراسر مبارزه و نبرد است. جهانی که بازی در آن روایت می‌شود، در نقاطی جان فرسا جریان دارد که باعث مهیج‌تر شدن بازی شده است. بازی آنتو د اند در تاریخ 8 دسامبر 2020 به وسیله شرکت Big Sugar منتشر شد. با خرید بازی Unto The End به یک بازی با ژانر ماجراجویی – اکشن – پلتفرمر دست خواهید یافت.

بازی ماجراجویی اکشن آنتو د اند
بازی ماجراجویی اکشن آنتو د اند

داستان بازی آنتو د اند

داستان بازی Unto The End در یک دنیای متروکه و آرام جریان دارد؛ پدری در این جهان یخ زده گرفتار شده و باید برای رسیدن به خانواده‌اش راه دراز و پرخطری را طی کند. او در این سفر یک شمشیر و خنجر همراه خود دارد تا بتواند در برابر حملات از خود محافظت کند. بازیکن در بازی آنتو د اند باید کنترل کاراکتر پدر را در دست بگیرد و او را در مبارزات یاری دهد. در این بازی علاوه بر مبارزات و نبردهای خونین، حوادث پر مخاطره‌ای هم به وجود می‌آید که هیجان بازی را دوچندان می‌کنند.

داستان بازی انتو د اند
داستان بازی انتو د اند

گیم پلی بازی Unto The End

گیم پلی بازی Unto The End با محیط‌های بی‌رحم، مبارزات خونین و دشمنانی جسور طراحی و ارائه شده است. همانطور که گفته شد بازیکن در بازی باید به کنترل شخصیت پدر خانواده‌ای بپردازد که از هم دور افتاده‌اند. محیطی که او در آن گرفتار شده یک دنیای یخ‌زده و بی ‌رحم است که بسیار ترسناک به نظر می‌آید. محیط به تصویر کشیده شده زمستانی سخت و طاقت فرسا را برای گیمر تداعی می‌کند. البته تنها پدر خانواده نیست که باید از این زمستان سخت به سلامت عبور کند؛ موجوداتی دیگر هم در بازی هستند که به تدریج برای بازیکن رونمایی می‌شوند. این موجودات هم در این دنیای سرد و بی‌روح گرفتار شده‌اند و کاری جز مقابله با مرگ و فرار از آن نمی‌توانند انجام دهند. هرکدام از این موجودات مکان اسرارآمیزی دارند که بازیکن می‌تواند با ورود به دنیای آنها، کمی از جنگ و خونریزی فاصله بگیرد و سفر را پیش ببرد. مبارزات بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای پیروزی در آنها تنها کافیست حرکات حریف را بخوانید و حرکت مناسبی از خود نشان دهید. در واقع باید گفت که بازی انتو د اند ، به قدرت بازیکن توجهی ندارد و تنها به عکس العمل مناسب او در برابر حریف متمرکز است. مبارزات به صورت یک به یک هستند و با پیروزی در هرکدام، بازیکن حس حل کردن یک معمای خونین را پیدا خواهد کرد. با خرید کد دیجیتالی بازی Unto The End به یک بازی سراسر هیجان دسترسی خواهید داشت.

گیم پلی بازی Unto The End
گیم پلی بازی Unto The End

حالت‌های بازی به سوی سرانجام

بازی Unto The End راه‌های متفاتی را برای پیشروی در اختیار گیمر قرار می‌دهد. بازیکن می‌تواند از میان راه کمک، فرار، مبارزه و یا معامله کالا یکی را انتخاب کند و در آن قدم بردارد. با انتخاب هرکدام از این راه‌ها، بازیکن با پیامدهای متفاوتی روبرو خواهد شد. برای مثال بازیکن می‌تواند یک آیتم گرانبها را با یکی از موجودات معامله کند تا داستان بازی کمی برایش تغییر پیدا کند و به دلخواه او پیش برود. در بازی شاهد کاراکترهایی خواهید بود که در قالب موجودات مختلف به تدریج برایتان ظاهر می‌شوند. در این بازی هیچ دیالوگی میان این کاراکترها (موجودات) رد و بدل نمی‌شود. پس باید گفت که بازیکن با یک اثر بدون دیالوگ روبرو خواهد بود و خودش باید داستان را حدس بزند. حرکاتی که گیمر در بازی به آنها دسترسی دارد شامل حرکات سبک و سنگین، جا خالی دادن، دفاع و تظاهر به حمله است. بازیکن باید هرکدام از این حرکات را در زمان و جای مناسب به کار ببرد تا به پیروزی برسد. نکته دیگری که باید گفت این است که بازی آنتو د اند یک بخش تمرینی برای بازیکنان در نظر گرفته تا پیش از ورود به بازی اصلی، سیستم مبارزه را به خوبی یاد بگیرند.

حالت‌های بازی به سوی سرانجام
حالت‌های بازی به سوی سرانجام

نظرات و نمرات بازی

بازی Unto The End یک بازی با سبک مبارزه‌ای، ماجراجویی – اکشن و پلتفرمر است. سیستم مبارزات بازی به صورت قابل قبولی طراحی شده‌اند و بخش‌های جذابی برای بازیکنان در نظر گرفته‌اند. این بازی برای پلتفرمهای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس وان، گوگل استدیا و لینوکس در دسترس می‌باشد. علاقمندان به این سبک‌ می‌توانند با خرید بازی آنتو د اند یکی از بهترین‌ بازی‌های سال 2020 را تجربه کنند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه
ماهی
در 27 بهمن 1399
به نظرم محیط بازی باید خیلی تغییر کنه و پیشرفته تر شه تا به بازیکن حس خوبی بده.
    پاسخ آی گیم
    ممنونم از شما همراه گرامی