در صورت استفاده از نرم افزار تغییر آی پی احراز هویت برای خرید از سایت الزامی می باشد. پشتیبانی از ساعت 9 الی 23
بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild
خرید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild یک بازی با سبک اکشن – ماجراجویی است که توسط شرکت نینتندو ساخته و منتشر شده است

NintendoNintendo
نسخه استاندارد - Standard Edition - آمریکا
1,821,000 تومان
NintendoNintendo
نسخه استاندارد - Standard Edition - اروپا
1,948,000 تومان
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild یک بازی با سبک اکشن – ماجراجویی است که توسط شرکت نینتندو ساخته و منتشر شده است. بازی در تاریخ 3 مارس 2017 میلادی برای کنسول‌های Wii U و Nintendo Switch به بازار عرضه شد. این بازی یکی از بازی‌های کامل در ژانر خود و همچنین بازی‌های ویدئویی است. بازی افسانه زلدا: نفس وحشی توانست جایزه بهترین بازی سال را از آن خود کند و به محبوبیت زیادی برسد. پس با خرید بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild به یکی از بهترین‌ بازی‌های سال 2017 دست پیدا خواهید کرد. و اگر از علاقمندان به مجموعه‌ی افسانه زلدا هستید، این نسخه قطعا یکی از بی‌نظیرین نسخه‌های سری زلدا برایتان خواهد بود.

بازی افسانه زلدا: نفس وحشی
بازی افسانه زلدا: نفس وحشی

داستان بازی افسانه زلدا: نفس وحشی

داستان بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild در سرزمین هایرول جریان دارد. جایی که لینک شخصیت دوست داشتنی، از خوابی 100 ساله بلند می‌شود. او بعد از بیدار شدن متوجه می‌شود که حافظه‌اش را از دست داده و باید به دنبال سوالهایی که در ذهنش هست برود. در این راه لینک با پیرمردی آشنا می‌شود که به او کمک زیادی می‌کند. پیرمرد دنیای اطراف را به لینک شناسانده و از گذشته سرزمین هایرول برایش می‌گوید. در این بین چیز مهمی به یاد لینک می‌آید! و آن پرنسس زلداست. لینک بعد از یادآوری پرنسس، تلاش می‌کند تا او را پیدا کند و به کمکش بشتابد. زلدا در مبارزه با گنون سالهاست گیر کرده و نیاز به کمک دارد. داستان بازی افسانه زلدا: نفس وحشی ، داستانی جذاب و ملموس بوده و بازیکن به خوبی با آن ارتباط برقرار خواهد کرد. نکته‌ای که از داستان بازی می‌توان نتیجه گرفت این است که افسانه زلدا یک بازی حماسی و قهرمان محور بوده و شجاعت کاراکترها در آن به خوبی مشاهده می‌شود.

داستان بازی لجند آف زلدا: برث آف د وایلد
داستان بازی لجند آف زلدا: برث آف د وایلد

گیم پلی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

گیم پلی بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild به صورت هوشمندانه و قابل فهمی ارائه شده است. این به آن دلیل است که اگر بازیکن با سری زلدا آشنایی قبلی نداشته باشد، بتواند با آن به خوبی ارتباط برقرار کند. با پیشروی در بازی به این پی خواهید برد که لینک توسط بازیکن می‌تواند به قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدید دست یابد. هرچه در بازی مهارت بیشتری پیدا کنید، به سطوح مختلفی از قابلیت‌ها دست خواهید یافت و با گیم پلی غنی‌تری مواجه خواهید شد. بخش دیگر گیم پلی بازی در معماها و پازل‌های بازی خلاصه می‌شود. بازی لجند آف زلدا: برث آف د وایلد از معبدهایی برخوردار است که هرکدام معمای خاص خود را دارند. زمانی که 4 معبد اول را با موفقیت پشت سر گذاشتید، نشان 4 قدرت جادویی تبلت را دریافت می‌کنید. (تبلت منظور نشانی است که زلدا برای لینک گذاشته تا بتواند او را راهنمایی کرده و کمک کند.) همچنین با گذر از سختی‌های معابد، به گوی شجاعت دست پیدا می‌کنید که برای افزایش قلب و استقامتتان مناسب است. با خرید کد دیجیتالی بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild به یک بازی با گیم پلی روان و راحت دست پیدا کنید.

گیم پلی بازی افسانه زلدا: نفس وحشی
گیم پلی بازی افسانه زلدا: نفس وحشی

حالت‌های بازی لجند آف زلدا: برث آف د وایلد

کاراکترهای اصلی بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild را لینک، زلدا و گنون تشکیل می‌دهند. بازیکن که کنترل لینک را برعهده دارد، باید او را در یافتن زلدا و رهایی از دست گنون یاری کند. بازیکن به انواع مختلفی از سلاح‌ها همچون کمان با برد زیاد، داس و چنگک دسترسی دارد و می‌تواند برای قوی‌تر شدن از لباس مخصوصی استفاده کند که برای دقایقی قدرتش را افزایش می‌دهد. تنوع سلاح و دشمنان آنقدر بالا است که بازیکن احساس تکراری بودن و کسل شدن را در خود نخواهد دید. موسیقی استفاده شده در بازی افسانه زلدا: نفس وحشی باعث شده تا بازیکن حس حماسی بازی را به خوبی متوجه شود.

حالت های بازی
حالت های بازی

نظرات و نمرات بازی

بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild یکی از بازی‌های نقش آفرینی و ماجراجویی است که بازیکن را به یک سرزمین پر از ماجرا می‌برد. در بازی علاوه بر خط داستانی بازی، به ماموریت‌های فرعی، داستان‌های کوچک و گشت و گذارهای مهیج دسترسی خواهید داشت. این بازی که هجدمین عنوان افسانه زلدا را از آن خود کرده است، توانست به یکی از بهترین بازی‌های این مجموعه تبدیل شود. به قطعیت می‌توان گفت این بازی هیچگونه نقصی ندارد و بازیکن را دچار مشکل نخواهد کرد. علاقمندان می‌توانند بازی را برای کنسول‌های Wii U و Nintendo Switch خریداری کرده و ساعتها با آن سرگرم شوند. پس با خرید بازی لجند آف زلدا: برث آف د وایلد یک بازی مهیج و سراسر ماجراجویی را تجربه کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.20 /5
افزودن دیدگاه
mohammadhamidi7555
در 28 بهمن 1399
گرافیک و گیم پلی بازی بی نظیره
    پاسخ آی گیم
    و همین طور داستان بازی