بازی Among Us
خرید بازی Among Us

بازی Among Us یکی از بازی‌های جذاب آنلاین و چندنفره در سبک ماجراجویی است

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
  • خرید مستقیم
  • استیم گیفت
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - آرژانتین
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Among Us

بازی Among Us یکی از بازی‌های جذاب آنلاین و چندنفره در سبک ماجراجویی است. این بازی توسط استودیوی InnerSloth ساخته و منتشر شده است. از همان زمان عرضه یعنی 15 ژوئن 2018 میلادی، توجهات زیادی از بازی دوستان به آن جلب شد. بازی امانگ آس از ایده جدیدی برخوردار بوده و یکی از عوامل موفقیتش را همین موضوع میتوان عنوان کرد. اگر به دنبال تجربه یک بازی با ایده‌ی نو هستید و گیم پلی برایتان اهمیتی ندارد، با خرید بازی Among Us به یکی از بهترین‌های آن دست خواهید یافت.

 بازی ماجراجویی Among Us
بازی ماجراجویی Among Us

داستان بازی امانگ آس

داستان بازی Among Us از بازی مافیا اقتباس شده است. کاراکترها در دو نقش خائن و خدمه در بازی حضور دارند و هرکدام وظایف خاص خودشان را دارند. خائن‌ها قصد دارند تا بی سر و صدا کارهایی انجام دهند و سفینه فضایی را تخریب کنند. همچنین خائنین تلاش زیادی برای حذف و کشتن خدمه‌ها می‌کنند. گروه خدمه‌ها به مقابله به خائنین خواهند رفت و در حل مشکلات سفینه دست به کار می‌شوند. آنها باید خائنین را از میان اطرافیانشان شناسایی کنند و مانع از خرابکاری‌هایشان شوند. بازی امانگ آس داستان بسیار ساده‌ای دارد و بازیکنان به خوبی با آن ارتباط برقرار خواهند کرد. این بازی به تعامل و روابط اجتماعی بازیکنان وابسته است و رفتارها و واکنش‌های آنها را عامل پیروزی و شکست می‌داند.

داستان بازی امانگ آس
داستان بازی امانگ آس

گیم پلی بازی Among Us

گیم پلی بازی Among Us همانطور که اشاره شد به صورت ساده‌ای پیاده شده و از مکانیزم‌های پیچیده‌ای برخوردار نمی‌باشد. از همان ابتدا بازیکن به همراه یکی از هم تیم‌هایش وارد یکی از نقشه‌های بازی خواهد شد. هرکدام از این نقشه‌ها یک سری ماموریت و وظایفی دارند که باید به طور صحیح انجام شوند. اما در میان هم تیمی‌های بازیکن یکی از افراد که به صورت تصادفی توسط سیستم انتخاب می‌شود، در نقش نفوذی تغییر هویت خواهد داد. او علاقه زیادی به قتل‌عام و کشت افراد دارد. حال بازیکن و دیگر اعضای تیم باید با همفکری هم به یافتن این شخص پلید بپردازند. پیدا کردن این فرد در زمان مناسب بسیار مهم است؛ اگر بتوانید فرد جاسوس را در کوتاه‌ترین زمان پیدا کنید، از کشتارهای زیادی جلوگیری خواهید کرد و بازی امانگ آس تمام خواهد شد. اما اگر در این عملیات تعلل کنید و بازیکن را در زمان مناسب پیدا نکنید، شاهد قتل و کشتار زیادی خواهید بود و حتی ممکن است جان خودتان را نیز از دست بدهید. با خرید کد دیجیتالی بازی Among Us یک بازی در ژانر ماجراجویی را در کنار دوستانتان تجربه کنید.

گیم پلی بازی در میان ما
گیم پلی بازی در میان ما

حالت‌های بازی در میان ما

در بازی Among Us بازیکن در دو حالت Imposter و یا Survivor می‌تواند به اجرای بازی بپردازد. در حالت ایمپاستر یا کیلر، باید به کمک یکی از یارانتان به جنگ بقیه بروید و آنها را بکشید. در حالت سروایورز یا اینسکت وظیفه این را دارید تا دست ایمپاسترها را رو کنید. عده‌ای از بازیکنان علاقه زیادی به نقش Imposter دارند و به نقش‌های عادی علاقه‌ای ندارند. زیرا در نقش‌های عادی هیجان کافی به اندازه وجود ندارد و کاربران را راضی نمی‌کند. تعداد بازیکنان بازی باید بین 4 تا 10 نفر باشد و هرکدام در یکی از گروه‌های خدمه یا خائن جای می‌گیرند. با این حال هرکدام از حالت‌های بازی در میان ما ، تجربه متفاوتی برایتان ایجاد خواهد کرد. بازی به صورت آنلاین قابل اجرا است و گیمرها می‌توانند به صورت گروهی به اجرای آن بپردازند. از نظر صداگذاری باید گفت که سازندگان در این مورد عملکرد خوبی داشته‌اند. صدای حرکات شخصیت‌ها، اتاق‌ها و مواردی دیگر باعث شده تا جو خوبی در اتمسفر بازی ایجاد شود. در واقع باید گفت کاراکترهای بازی دارای صدا نیستند و از آنها دیالوگی نخواهید شنید. تنها اصوات بازی از زنگ‌های هشدار و دستگاه‌های موجود در محیط و مواردی که پیشتر گفته شد، قابل شنود هستند.

بازی در دو نقش خائن و خدمه
بازی در دو نقش خائن و خدمه

نظرات و نمرات بازی

بازی Among Us یکی از بازی‌های ویدئویی و اعتیادآور بوده که در سال 2018 عرضه شده بود. این بازی که به صورت چندنفره قابل اجرا است، از هیجان و جذابیت زیادی برخوردار است و کاربران را می‌تواند برای ساعتها سرگرم کند. نتایجی که از سایت Medium و Number 13 بدست آمده، نشان می‌دهد که بازی بیش از 100 میلیون بار دانلود شده و هر سال بر تعداد آنها افزوده می‌شود. بازی برای پلتفرم‌های ویندوز، اندروید و آیفون در دسترس بوده و افراد بالای 10 سال می‌توانند به خوبی از پس آن برآیند. با خرید بازی امانگ آس به یکی از بازی‌های جذاب سال 2018 دست پیدا خواهید کرد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
ارشیا
در 10 فروردین 1400
به واسطه‌ی گیم‌پلی و طراحی‌های خود کاربران را سرگرم می‌کند.
    پاسخ آی گیم
    بله درسته دوست عزیز