بازی Street Fighter V: Champion Edition
خرید بازی Street Fighter V: Champion Edition

بازی Street Fighter V Champion Edition نسخه‌ی جدید با محتویات متنوع برای بازی استریت فایتر 5 است

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Street Fighter V: Champion Edition

بازی Street Fighter V Champion Edition نسخه‌ی جدید با محتویات متنوع برای بازی استریت فایتر 5 است. این بازی در تاریخ 14 فوریه 2020 میلادی یعنی 25 بهمن 98 در اختیار علاقمندان قرار گرفت. کپکام شرکت سازنده و ناشر بازی بوده و در این نسخه 40 شخصیت متنوع را طراحی و در اختیار بازیکنان گذاشته است. همانطور که از نام بازی مشخص است، بازی استریت فایتر 5: چمپیون ادیشن دارای ژانر مبارزه‌ای و Beat ’em up بوده و می‌توان به قطعیت گفت که این بازی یکی از بهترین‌ بازی‌های این سبک به حساب می‌آید. با خرید بازی Street Fighter V: Champion Edition ، به پک بروز شده یکی از بهترین بازی‌های 2020 دست خواهید یافت.

بررسی بازی SF 5: Champion Edition
بررسی بازی SF 5: Champion Edition

داستان بازی استریت فایتر 5: چمپیون ادیشن

داستان بازی Street Fighter V Champion Edition با پیدا شدن چارلی نش در یک مقبره شروع می‌شود. یک زن به نام هلن که این شخص را پیدا کرده، از او می‌خواهد تا دنبال یک شی قدرتمند و همچنین Gulie برود. این شی قدرتمند تنها راه مقابله با بیسون بوده و برای آنها بسیار حیاتی است. از آن طرف بیسون با فرستادن قمر مصنوعی شیطانی به مدار زمین باعث تقویت قدرتش می‌شود. در داستان بازی مبارز خیابانی 5: چمپیون ادیشن یک موجود عجیب به نام Necalli نیز وجود دارد که برای بلع روح جنگجویان آمده است. عموما بیشتر بازی‌های سبک بزن‌بزن داستان خاصی ندارند و بیشتر بر گیم پلی آنها تمرکز شده است. اما در این نسخه شاهد داستانی خواهید بود که به صورت ساده و خوبی روایت شده است. بخش داستانی بازی کوتاه بوده و بعد از رسیدن به ماجراهای بیسون، وارد بخش مبارزات و هسته اصلی بازی خواهید شد.

داستان بازی استریت فایتر 5: چمپیون ادیشن
داستان بازی استریت فایتر 5: چمپیون ادیشن

گیم پلی بازی Street Fighter V: Champion Edition

گیم پلی بازی Street Fighter V Champion Edition با محتویات جدید و بروزرسانی‌های خوبی ارائه شده است. در نسخه اصلی شاهد 16 کاراکتر و 10 زمین مبارزه بودیم؛ اما در این سری از بازی، شرکت Capcom کاراکترهای جدیدی را ارائه کرده که با کاراکترهای قدیمی به تعداد 40 عدد می‌رسند. همچنین زمین‌های مبارزه به تعداد 34 عدد رسیده که 24 مورد آن جدید به حساب می‌آیند. هرکدام از شخصیت‌ها دارای داستان مجزایی هستند که با انتخاب هرکدام تغییراتی در گیم پلی بازی رخ خواهد داد. بازی استریت فایتر 5: چمپیون ادیشن از چالش‌ها و مبارزات گوناگونی برخوردار است و می‌تواند برای ساعتها کاربر را سرگرم کند. مبارزات بازی از عمق بیشتری برخوردار شده‌اند و روند آنها به صورت چشمگیری بهبود یافته است. گیم پلی بازی از یک قابلیت جدیدی به نام Second V-Trigger بهره‌مند شده که برای استفاده از حرکت مخصوص هر کاراکتر لحاظ شده است. به این صورت که در حین مبارزات می‌توانید از این حرکت خاص استفاده کنید و بازی را به نفع خودتان تغییر بدهید. با خرید کد دیجیتالی بازی  Street Fighter V:  Champion Edition به آپدیت‌های جدید و محتوای رایگان نسخه‌های قبلی از بازی دسترسی خواهید یافت.

گیم پلی بازی مبارز خیابانی 5: چمپیون ادیشن
گیم پلی بازی مبارز خیابانی 5: چمپیون ادیشن

حالت‌های بازی مبارز خیابانی 5: چمپیون ادیشن

در بازی Street Fighter V Champion Edition شاهد 40 شخصیت جدید خواهید بود که هرکدام از ظاهر و ویژگی‌های خاصی برخوردارند. این کاراکترها از ظاهر و لباس‌های متفاوتی برخوردارند و در مجموع 200 عدد لباس مختلف برای شخصیت‌های بازی در نظر گرفته شده است. بازیکنان می‌توانند پیش از ورود به بازی SF 5 چمپیون ادیشن ، کاراکترهای خود را شخصی‌سازی کنند و با ظاهر دلخواهشان وارد بازی شوند. بازی مبارز خیابانی 5: چمپیون ادیشن ازحالت‌ها و بخش‌های متنوعی همچون حالت Arcade Mode برخوردار است. این بازی از پرداخت درون برنامه‌ای است و با طی کردن مبارزات و رسیدن به نتایج بیشتر، پول بیشتری برایتان آزاد خواهد شد. البته اگر نیاز داشتید تا تمام محتوای بازی را با این پولها باز کنید، این عمل ممکن نبوده و باید از پرداخت پول واقعی نیز کمک بگیرید.

40 کاراکتر قابل بازی
40 کاراکتر قابل بازی

بازی SF 5: Champion Edition

بازی SF 5: Champion Edition به دلیل محتوای زیادی که نسبت به گذشته در اختیار کاربرانش گذاشته باعث رضایت خاطر بیشتر در آنها شده است.  بسیاری از مجلات وسایت‌های بازی، امتیاز قابل قبولی به Champion Edition داده‌اند و از آن به عنوان یک اثر اعتیادآور همچون بازی بوم بیچ یاد کرده‌اند. محتوای بازی به صورت کامل و بی‌عیب و نقصی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. بازی از گرافیک خوبی برخوردار بوده و سرعت لود آن نسبت به گذشته بهبود زیادی یافته است. علاقمندان می‌توانند این بازی جذاب را برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4و مایکروسافت ویندوز تهیه کنند. با خرید بازی استریت فایتر 5: چمپیون ادیشن ، به یک بازی کامل در سبک مبارزه‌ای دست پیدا خواهید کرد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
2.67 /5
افزودن دیدگاه