توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Ghost runner
خرید بازی Ghostrunner

بازی Ghost runner توسط one more level و Slipgate Ironworks ساخته و به وسیله کمپانی 505Games منتشر شده است

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
398,300 تومان
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Ghost runner

بازی Ghost runner توسط one more level و Slipgate Ironworks ساخته و به وسیله کمپانی 505Games منتشر شده است. سبک بازی اکشن بوده و پر از چالش و لحظات مهیج است. بازی به صورت اول شخص طراحی شده و حول جنگ و مبارزه با گروهی می‌پردازد که شهر را در کنترل خود گرفته‌اند. قرار است بازی گوست رانر ، در تاریخ 27 اکتبر 2020 (8 آبان 99) روانه بازار شود. اگر از علاقمندان به بازی‌های خشن و سرعتی هستید، با خرید بازی Ghost runner به یکی از بهترین بازی‌های این ژانر دست پیدا خواهید کرد. بازی ژانر هک اند اسلش داشته و به صورت علمی تخیلی طراحی شده است.

بازی Ghost runner
بازی Ghost runner

داستان بازی گوست رانر

داستان بازی Ghostrunner در شهری اتفاق‌ می‌افتد که بدست شخصی به نام Architect ساخته شده است. تمام ساکنین شهر افرادی هستند که از طوفانی سهمگین جان سالم به دربرده‌اند و برای ادامه زندگی مجبور به سکونت در این شهر شده‌اند؛ شهری که توسط گروهی به نام Keymaster اداره می‌شود. حکومت این گروه منجر به فقر و خشونت زیادی در میان مردمانش شده است. از این رو نیاز است تا یک قهرمان و جنگجو به کمک این مردم رفته و آنها را از دست این گروه نجات دهد. گیمر نقش اصلی جنگجوی مبارز داستان را ایفا می‌کند؛ او باید از موانع و چالش‌هایی که بر سر راهش نمایان می‌شود به سلامت عبور کند و به مرحله آخر که آزادی شهر است برسد. زمان بازی گوست رانر در آینده‌ای دور و دوران پس از آخرالزمان سپری می‌شود و حال‌و هوایی عجیب دارد.

داستان بازی Ghostrunner
داستان بازی Ghostrunner

گیم پلی بازی Ghostrunner

گیم پلی بازی Ghost runner از جذابیت زیادی برخوردار بوده و پر از حرکات پارکور و اکشن است. حالت پارکور بازی با کارهایی مانند راه رفتن برروی دیواره‌ها، لبه پرتگاه‌ها و پرش از ارتفاع همراه است. دشمنان بازی تعداد زیاد و متنوعی دارند و به شیوه‌های مختلفی از بین می‌روند. تنوع در مبارزه و حرکات سبب شده تا بازی خسته کننده نباشد و بازیکن کشش بیشتری برای ادامه آن داشته باشد. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید، دقت زیاد در اجرا و جلوگیری از اشتباه است؛ زیرا با هر اشتباهی ممکن است جانتان را از دست بدهید و مجبور به شروع بازی از آخرین چک پوینت شوید. البته تعداد چک پوینت‌ها زیاد است و به جای خیلی دوری پرت نخواهید شد. بازیکن از قابلیت‌های فراطبیعی برای مبارزه برخوردار است و با یک مبارز عادی تفاوت زیادی دارد. در بازی شبح سرگردان ، شاهد گیم پلی سریع خواهید بود و باید در تصمیم‌گیری و حرکات سرعت عمل زیادی داشته باشید. با خرید کد دیجیتالی بازی Ghostrunner به یکی از بازی‌های مبارزه‌ای و خشن با گیم پلی سریع دست خواهید یافت.

گیم پلی بازی گوست رانر
گیم پلی بازی گوست رانر

حالت‌های بازی Ghost runner

از حالت‌های بازی Ghost runner می‌توان به کند کردن زمان، نابودی چند دشمن با یک چرخش شمشیر و راه رفتن روی دیوار اشاره کرد. بازیکن باید با استفاده از تنها سلاح سرد خود که شمشیر کاتانا است، به محافظت از افراد ساکن در برج دارما بپردازد. یکی از چالش‌های بازی، مجهز بودن دشمنان به سلاح گرم در مقابل سلاح سرد بازیکن است. بازیکن باید تنها با استفاده از یک سلاح نزدیک بُرد، به مقابله با دشمنانش بپردازد. البته این شمشیر یک سلاح معمولی نبوده و با یک حرکت آن می‌توان چند دشمن را از سر راه برداشت. کافیست در هدف‌گیری دقت کنید و در زمان مناسب با یک حرکات کاتانا، در بازی پیشروی کنید. دشمنان در بازی توسط پهبادها به شما شلیک کرده و یا از طریق پرتاب پرتوهای آتش به شما حمله می‌کنند. از حملاتی که در تریلر بازی گوست رانر مشاهده شده حمله به سبک Force Push و Blink می‌باشد. مدت زمانی که برای اجرای بازی تخمین زده شده است، زمانی در حدود 5 الی 10 ساعت است. گرچه این مدت زمان، ایده‌آل بازیکنان نخواهد بود اما سرعت خوب بازی باعث رضایت کاربرانش خواهد شد.

شخصیت های بازی Ghostrunner
شخصیت های بازی Ghostrunner

نظرات و نمرات بازی شبح سرگردان

طبق نظرات و نمرات سایت‌های برتر، بازی Ghost runner یکی از بازی‌های پرچالش و هیجان‌انگیز در میان گیمرها است. بازی در محیطی متفاوت و هیجان‌انگیز روایت شده و از گیم پلی سریع و مهیجی برخوردار است. افرادی که به دنبال بازی‌های اکشن و مبارزه‌ای هستند، با Ghostrunner ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد. بازی برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ در دسترس می‌باشد. در پلتفرم کامپیوتر، تکنولوژی ری تریسینگ استفاده شده است. با خرید بازی گوست رانر یکی از بهترین‌ بازی‌های سال 2020 را در کنار دوستانتان تجربه کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه