به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. با سپاس از صبر و شکیبایی شما
بازی Crusader Kings 3
خرید بازی Crusader Kings 3

بازی Crusader Kings 3 یکی از بازی‌های جذاب از مجموعه کروسیدر کینگز است که در تاریخ 1 سپتامبر 2020 میلادی (11 شهریور 99) به بازار عرضه شد

  • کدهای دیجیتال ایکس باکس
  • کامپیوتر
Xbox OneXbox One
نسخه رویال ادیشن ـ Royal Edition - آمریکا

بررسی بازی Crusader Kings 3

بازی Crusader Kings 3 یکی از بازی‌های جذاب از مجموعه کروسیدر کینگز است که در تاریخ 1 سپتامبر 2020 میلادی (11 شهریور 99) به بازار عرضه شد. کمپانی سازنده این نسخه نیز، شرکت پارادوکس دولوپمنت استودیو می‌باشد. شرکت interactive paradox در این نسخه دست به تغییرات اساسی زده و حالاتی از بازی نقش آفرینی را در بازی به کار برده است. به همین دلیل بازی کروسیدر کینگز 3 با استقبال خوبی از گیمرها مواجه شد. با خرید بازی Crusader Kings 3 یکی از بهترین بازی‌های سبک استراتژی را تجربه خواهید کرد. اگر از افراد تازه وارد به این مجموعه بازی هستید، بهتر است اول از طریق بخش آموزش زمانی را صرف یادگیری بازی کنید.

بازی Crusader Kings 3
بازی Crusader Kings 3

داستان بازی Crusader Kings 3

داستان بازی Crusader Kings 3 در جهان قرون وسطی روایت می‌شود و پر از دسیسه و سیاست‌های مختلف است. بازی با داستان غنی و جذابی ارائه شده و به زندگی پرفراز و نشیب یک پادشاه امپراطوری می‌پردازد. افرادی که علاقه‌مند به بازی‌های نقش آفرینی و استراتژیک دارند، با این نسخه از کروسیدر کینگز ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد. در بازی می‌توانید به مبارزات مهیجی پرداخته و یا فاتح سرزمین‌های دوردست باشید. برای فتح زمین نیازی نیست تا تنها از راه جنگ وارد عمل شوید؛ راه‌های دیگری همچون ازدواج با شاهزادگان در دسترس کاربر بوده و در طولانی مدت او را صاحب زمین‌های بیشتری خواهد کرد. پیروزی در جنگ با دشمن، تنها به تعداد سربازان بستگی داشته و به مدیریت نیروها و استراتژی مربوط نمی‌شود. البته اگر این موارد نیز در دسترس کاربران بود، بازی جذابیت بیشتری پیدا می‌کرد. با این حال، این نکته مورد منفی برای بازی کروسیدر کینگز 3 محسوب نشده و بازیکنان با داستان مهیج و غنی، لحظات شگفت‌انگیزی را تجربه خواهند کرد.

داستان بازی Crusader Kings III
داستان بازی Crusader Kings III

گیم پلی بازی Crusader Kings III

گیم پلی بازی Crusader Kings 3 با تغییرات زیاد و مثبتی نسبت به نسخه‌های قبلی مواجه شده است. بازیکن می‌تواند شیوه‌های زندگی مختلفی را به همراه مهارت‌های متفاوت در بازی تجربه کند. تمام مواردی مانند عشق، خیانت، نفرت و دوستی در بازی تاثیر زیادی گذاشته است. بازیکن در قالب یک پادشاه به اجرای بازی و نقش آفرینی در آن خواهد پرداخت. پادشاه باید افراد زیادی را در سمت‌هایی همچون فرمانده ارتش و صدراعظمی انتخاب کند و به اداره قلمرویش بپردازد. نکته‌ی قابل توجه در بازی، تمرکز بر روی روابط با اطرافیان پادشاه است. بازی کروسیدر کینگز 3 ، بر روابط بازیکن و شخصیت او توجه زیادی دارد و گیمر باید در انتخاب افراد و روابط با آن‌ها دقت زیادی داشته باشد. با خرید کد دیجیتالی بازی Crusader Kings 3 لحظات سرگرم کننده‌ای در کنار دوستانتان تجربه کنید.

گیم پلی بازی کروسیدر کینگز 3
گیم پلی بازی کروسیدر کینگز 3

حالت‌های بازی کروسیدر کینگز 3

شخصیت‌های بازی Crusader Kings III قابلیت ارتقا دارند و بازیکن می‌تواند کاراکترهای خود را به شکلی که دوست دارد، تبدیل کند. ارتقای شخصیت تنها عیبی که دارد این است که در طول بازی نباید برخلاف ساختار کاراکتر خود عمل کنید. در غیر این صورت در بازی با اخطارها و جریمه‌هایی روبرو خواهید شد. تمامی کاراکترها و پادشاهان بازی مهارت و ویژگی‌های خاص خود را دارند و این تفاوت سبب تجربه متنوعی برای بازیکنان خواهد شد. کاراکترها در طول بازی جنگ‌های صلیبی 3 ، وارد ارتباطات گسترده‌ای خواهند شد و عشق، ازدواج و فرزندداری را تجربه خواهند کرد. حالت‌های عاطفی و احساسی بر روی پادشاه به خوبی اجرا شده و حتی در مواقعی شاهد استرس پادشاه در حکومتداری خواهید بود. البته باید استرس و نگرانی را از پادشاه دور کنید، وگرنه با به خطر افتادن سلامتی پادشاه، شاهد دیوانگی یا مرگ او خواهید بود. برای این کار باید از تفریحات شاهانه مانند شکار و مهمانی‌های شاهانه استفاده کنید.

کاراکترهای بازی Crusader Kings 3
کاراکترهای بازی Crusader Kings 3

نظرات و نمرات بازی جنگ‌های صلیبی 3

بازی Crusader Kings 3 طبق نظرات و نظرسنجی‌های صورت گرفته، از عملکرد و فروش بالایی برخوردار بوده است. این بازی که در قرون وسطی روایت شده، تاکنون با بازخورد خوبی از گیمرهای سراسر جهان مواجه شده است. تنها ایرادی که می‌توان به بازی گرفت، پیچیدگی UI برای افراد تازه وارد و سطحی بودن سیستم جنگی آن است. البته افرادی که برای اولین بار قصد دارند تا بازی را تجربه کنند، از طریق بخش آموزشی به نکات قابل توجهی از بازی دست پیدا خواهند کرد. بازی Crusader 3 برای پلتفرم‌های پی سی ویندوز، لینوکس و مک در دسترس می‌باشد. با خرید بازی کروسیدر کینگز 3 بازی سرگرم کننده و دلشینی را برای ساعت‌ها تجربه خواهید کرد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
2.00 /5
افزودن دیدگاه