توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Battletoads
خرید بازی Battletoads

بازی Battletoads در تاریخ 1 ژوئن 1991 توسط کمپانی Rare و dlala studios منتشر شد. سال 2018 شرکت مایکروسافت بازی را به صورت رییوت ارائه کرد.

Windows 10
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Battletoads

بازی Battletoads در تاریخ 1 ژوئن 1991 توسط کمپانی Rare و dlala studios منتشر شد. سال 2018 شرکت مایکروسافت بازی را به صورت رییوت ارائه کرد. بازآفرینی بازی بعد از 26 سال، توجه طرفداران این بازی سرگرم‌کننده را به خود جلب کرد. در مرداد 99 بازی Battletoads انحصارا برای پلتفرم‌های پی سی و ایکس باکس وان عرضه شد. این نسخه، پنجمین سری از مجموعه بازی‌های Battletoads بوده است. بازی بتلتودز سبک ماجراجویی و Beat ’em Up داشته و پر از لحظات اکشن و پر‌تحرک است. خرید بازی Battletoads لحظات خوش و شادی برای بازیکنان فراهم می‌کند. این سری از بازی، با ظاهری متفاوت‌تر از قبل ظاهر شده و پر از صحنه‌های زدوخورد و شوخی و فان می‌باشد. بازی از گرافیک زیبا و جذابی برخوردار است و گیم پلی مهیجی دارد.

بازی مهیج بتلتودز
بازی مهیج بتلتودز

داستان بازی Battletoads

داستان بازی Battletoads در جایی شروع می‌شود که شخصیت‌های اصلی که در جهانی موازی زندانی بوده‌اند، به دنیای واقعی برمی‌گردند. آن‌ها با بازگشت به دنیای واقعی متوجه می‌شوند که شهرتشان را از دست داده‌اند و کسی آن‌ها را به یاد نمی‌آورد. به همین دلیل مجبور می‌شوند تا زندگی را مانند موجودات عادی دیگر شروع کنند. اما با گذشت اندک زمانی و تهدید دوباره جهان، وارد یک ماجراجویی جدید می‌شوند. ماموریت بازیکن، از بین بردن دشمن قورباغه‌ها یعنی ملکه تاریکی است. اما بعد از مواجه با ملکه، باید به جنگ دشمن دیگری به نام توپین‌ها رفت. توپین‌ها موجوداتی هستند که باعث حبس قورباغه‌ها می‌شوند و قدرت ملکه را از دست او می‌گیرند. بازی سرگرم کنندۀ بتل تودز ، با گرافیک جذابی داشته و حس و انرژی خوبی در مخاطبان القا خواهد کرد.

داستان بازی بتل تودز
داستان بازی بتل تودز

گیم پلی بازی بتلتودز

گیم پلی بازی Battletoads به صورت انیمیشینی و سرگرم‌کننده طراحی شده است. بازی به صورت Beat ’em Up پیش رفته و شامل بخش‌هایی همچون مبارزه، کنترل سفینه، موتورسواری و ماشین‌سواری می‌باشد. بخش موتورسواری از نسخه اولیه الهام گرفته و بخش‌های دیگر، قسمت‌های جدید بازی به شمار می‌آیند. البته این مراحل به قدری آسان است که به تدریج از جذابیت بازی می‌کاهد. در برخی از مراحل نیز بازیکن با غول‌هایی مواجه می‌شود که شکستشان به راحتی صورت می‌گیرد. از ویژگی‌های خوب بازی می‌توان به میزان سختی درجه‌بندی شده آن اشاره کرد. گیمرها می‌توانند درجه سختی را براساس مهارت خود انتخاب کرده و به تدریج بر سختی بازی بیفزایند. بازی بتلتودز به صورت تکی و چند نفره (حداکثر 3 نفر) قابل اجرا است. در بخش مولتی پلیر می‌توانید به صورت آنلاین با دوستانتان به رقابت بپردازید و هرکدام در نقش یکی از شخصیت‌ها ظاهر شوید. یکی از بخش‌های آفلاین بازی، co-op نام دارد و از بخش‌های جذاب بازی به شمار می‌رود. شخصیت‌های بازی با شوخی‌ها و حرکات جالب خود، فضای بی‌نظیری در بازی ایجاد کرده‌اند و لذت بازی گروهی را دوچندان کرده‌اند. با خرید کد دیجیتالی بازی Battletoads به استقبال دنیای اعجاب‌انگیز قورباغه‌ها بروید.

گیم پلی بازی بتلتودز
گیم پلی بازی بتلتودز

حالت‌های بازی Battletoads

بازی Battletoads ، سه شخصیت کارتونی شبیه به قورباغه و با نام‌های رَش، زیتس و پیمپل دارد. بازیکن باید به هدایت و کنترل این شخصیت‌ها بپردازد. پل کالینز طراح ارشد بازی، درباره مبارزات بین کاراکترها بیان کرده است: “Pimple نوعی شخصیت بزرگ و وحشی است که وقتی مشت می‌زند حرکاتش به‌نوعی منظم می‌شود. همچنین به‌دلیل اینکه حرکاتش مشابه حرکات یک گوریل است می‌توان حس کرد که حرکات او باتوجه ‌به شخصیت و سبک مبارزه‌‌‌ی او طراحی شده است. در تضاد با او، حرکات Zits بسیار تند و سریع است و او می‌تواند سریع در اطراف حرکت کند. او همچنین از ابزارهای فنی برای مبارزه با شخصیت‌های دیگر استفاده می‌کند”. در ابتدای بازی بتلتودز ، شخصیت‌ها زندگی عادیشان را طی می‌کنند. مثلا زیتس، به عنوان تایپیستی در شرکتی مشغول به کار می‌شود. اما به دنبال ماموریت جدید، یعنی نجات جهان، ماجراجویی‌شان آغاز خواهد شد. در کنار طراحی زیبای کاراکترها، موسیقی به کار رفته در بازی نیز بسیار قابل توجه بوده و با پس‌زمینه بازی همخوانی زیادی دارد.

فضای بازی بتلتدوز
فضای بازی بتلتدوز

نظرات و نمرات بازی بتل تودز

ابتدای بازی Battletoads با داستانی سرگرم‌کننده و جذاب برای مخاطب شروع می‌شود؛ اما به تدریج، از شوخی‌ها و جذابیت بازی کاسته شده و خبری از بخش‌های خنده‌دار نخواهد بود. همچنین بازی پایان جالبی نداشته و جمع‌بندی خوبی ندارد. روند تکراری بازی و کاهش چالش‌ها، از ویژگی‌های منفی بازی می‌باشد. البته استودیو سازنده برای حل این مشکل، مراحلی با سبک‌های متنوع ایجاد کرده است که باعث عملکرد ضعیفتر آن شده است. با این حال طراحی انیمیشنی و کارتونی بازی، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است. بازیکنان با خرید بازی بتل تودز اوقات خوشی را در کنار عزیزانشان خواهند داشت. هم اکنون این بازی برای پلتفرم‌های پی سی و Xbox One در دسترس می‌باشد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.75 /5
افزودن دیدگاه