توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Crash Bandicoot 4 It's About Time
خرید بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

بازیCrash Bandicoot 4 It's About Time ، قرار است در تاریخ 2 اکتبر 2020 (11 مهر 139) به وسیله کمپانی Activision منتشر شود. سازنده و توسعه دهنده بازی، شرکت Toys for Bob می‌باشد. این بازی، دنباله‌ ی 3گانه ناتی داگ پلی استیشن 1 است

PS4PS4
نسخه استاندارد - Standard - آمریکا
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time ، قرار است در تاریخ 2 اکتبر 2020 (11 مهر 1399) به وسیله کمپانی Activision منتشر شود. سازنده و توسعه دهنده بازی، شرکت Toys for Bob می‌باشد. این بازی، دنباله‌ ی 3گانه ناتی داگ پلی استیشن 1 است. سبک بازی از نوع اکشن بوده و از چالش‌ها و تعقیب و گریزهای زیادی برخوردار است. با خرید بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time به یکی از جذابترین بازی‌های کمپانی ناتی داگ دست یابید. گفته شده قرار است بازی کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم همان چیزی باشد که طرفداران سه گانه ناتی داگ از آن انتظار دارند. یکی از خبرهای خوب برای طرفداران بازی، نبود پرداخت‌ های درون برنامه‌ ای است.

خرید بازی Crash Bandicoot 4 It's About Time
خرید بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time

داستان بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

داستان بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time ، بعد از پایان قسمت 3 مجموعه یعنی Crash Bandicoot 3: Warped شروع می‌شود. یعنی جائی‌که کاراکترهای اصلی بازی همچون Neo Cortex و Uka Uka موفق به فرار از زمانی که در آن بودند شده و توانستند یک خط زمانی به وجود آورند. در این نسخه، کرش و کوکو به مقابله با نئو کورتکس و دوستانش برخاسته و سعی دارند تا اوضاع را بهبود بخشند. برای همین، گیمر باید به مناطق مختلف و متنوعی سفر کرده و در هر سفر، چالش‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارد. مراحل بازی کراش باندیکوت 4: این درباره زمان است ، در مناطقی مثل شهرهای شلوغ، جنگل‌های ماقبل تاریخ، کشتی دزدان دریایی و مکان‌های مذهبی اتفاق می‌افتد.

بازی اکشن کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم
بازی اکشن کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم

گیم پلی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

گیم پلی بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time ، تفاوت‌هایی نسبت به نسخه‌های قبلی این مجموعه داشته و تجربه جدید و متنوعی برای بازیکنان خواهد داشت. گفته شده بازی بیش از 100 مرحله داشته که تعداد زیاد و سرگرم کننده‌ای برای کاربران خواهد بود. تعداد بالای مراحل بازی و حذف پرداخت‌های درون برنامه‌ای، توجیه خوبی برای قیمت بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time است. بازی کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم ، از قسمت‌های هیجان انگیزی مانند دنبال شدن بازیکن توسط یک شیء خطرناک و تعقیب و گریز برخوردار است. با خرید کد دیجیتالی بازی کرش باندیکوت 4 ، می‌توانید به دنیای اعجاب انگیز این بازی سفر کنید.

گیم پلی بازی کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم
گیم پلی بازی کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم

حالت‌های بازی کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم

بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time ، با حرکات سریع و تعقیب و گریز همراه است. گیمر باید هر مرحله از بازی را با حرکاتی مثل دابل جامپ، پرش روی دیوار و پل و پرش با طناب پشت سر بگذارد. شخصیت‌های اصلی بازی مانند نسخه‌های پیشین شامل کوکو، کرش، نئو کورتکس و دوستانش می‌باشد. گفته شده کوکو در این نسخه از نقش مهم‌تری نسبت به بقیه برخوردار است. کورتکس که نقش منفی بازی است، از گجت‌های مخصوص به خود برخوردار است. یکی از قابلیت‌های کورتکس، اسلحه‌ی خاص اوست که بازیکن می‌تواند با آن دشمنانش را به سکو تبدیل کرده و از روی آن بپرد. قابل ذکر است تمام کاراکترها توسط گیمر قابلیت شخصی سازی دارند و بازیکن می‌تواند ظاهر و لباس‌های آن‌ها را تغییر دهد. این طور که پیداست بازی کراش باندیکوت 4: ایتس ابوت تایم با حرکات جدید و ماسک‌های کرش متنوعی همراه است و لحظات مهیج و نفسگیری برای گیمر ایجاد می‌کند.

حالت های بازی کراش باندیکوت 4: این درباره زمان است
حالت های بازی کراش باندیکوت 4: این درباره زمان است

ماسک‌های بازی Crash Bandicoot 4

ماسک‌های بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time مدل بوده و از جهان‌های مختلف به دست می‌آید. ماسک Ika–Ika ، به کوکو و کرش توانایی به دست گرفتن جاذبه زمین و چرخاندن آن در زمان دلخواهشان را می‌دهد. ماسک Kupuna-Wa توانایی توقف زمان را به گیمر می‌دهد. همچنین بازیکن با کمک این ماسک می‌تواند دشمنان و موانع بازی را پشت سر بگذارد. Lani-Loli مورد دیگری است که در از بین بردن موانع به کمک گیمر می‌آید. ماسک آخر Akano نام داشته که تاکنون درباره آن اطلاعی منتشر نشده است.

کاور بازی کراش باندیکوت 4: ایس ابوت تایم
کاور بازی کراش باندیکوت 4: ایس ابوت تایم

نظرات و نمرات بازی کرش بندیکوت

بازی Crash Bandicoot 4 It’s About Time قرار است در تاریخ 2 اکتبر 2020 برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه شود. البته شایعاتی در باب عرضه بازی برای پلتفرم نینتندو سوئیچ مطرح است. همچنین شرکت اکتیویژن، احتمال انتشار بازی برای پلتفرم‌های دیگر مانند ایکس باکس وان را مطرح کرده است. گفته شده بازی فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای بوده و کاربران می‌توانند با خیال آسوده بازی را خریداری کنند. با خرید بازی کرش بندیکوت 4 ایتس ابوت تایم ، به یکی از شگرف‌ترین بازی‌های سال 2020 دست یابید. افرادی که بازی کرش باندیکوت 4 ، را پیش خرید کنند به عنوان جایزه به پک لباس مخصوص کرش و کوکو دسترسی خواهند داشت.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه
saeed.j.1999@gamil.com
در 3 آذر 1399
این بازی عالیهههه فوق العاده پر هیجان و سرگرم کننده.