توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Mafia : Definitive Edition
خرید بازی Mafia: Definitive Edition

بازی Mafia : The Definitive Edition یک بازی با سبک اکشن-ماجراجویی است که توسط استودیو Hangar13 توسعه یافته و کمپانی 2K Games آن در تاریخ 25 سپتامبر 2020 عرضه خواهد کرد.

  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - گلوبال
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - اروپا

بازی Mafia :  Definitive Edition ، ورود به دنیای مرموز مافیا

بازی Mafia : Definitive Edition یک بازی با سبک اکشن – ماجراجویی است که توسط استودیو Hangar13 توسعه یافته و کمپانی 2K Games آن در تاریخ 25 سپتامبر 2020 عرضه خواهد‌کرد. این بازی که نسخه نهایی و باز تولید شده ی بازی Mafia است، ظرف چند روز آینده برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و سیستم عامل ویندوز عرضه خواهد‌شد. سبک این بازی شبیه به بازی اکشن-ماجراجویی کالاف دیوتی موبایل است. بازی مافیا : نسخه نهایی ، یک مجموعه در نسخه باز‌طراحی شده‌ی شهر داستانی Lost Heaven در شیکاگو در دهه 1930 است و بار دیگر فراز و فرود‌های زندگی یک گانگستر و راننده تاکسی به نام تامی آنجلو که تحت نظر خانواده Salieri  فعالیت می‌کند را به تصویر می‌کشد.

بازی Mafia : Definitive Edition یک بازی با سبک اکشن - ماجراجویی است.
بازی Mafia : Definitive Edition یک بازی با سبک اکشن – ماجراجویی است.

داستان بازی Mafia : Definitive Edition

بازی Mafia : Definitive Edition شرح حال یک راننده تاکسی به نام تامی آنجلو است که پس از کمک به دو عضو از خانواده سالیاری به نام‌های پائولی و سم مورد سوء قصد توسط اعضای خانواده جنایتکار موریلو قرار می‌گیرد. پس از اینکه جان تامی توسط خانواده سالیاری نجات داده می‌شود، شغل خود را از دست می‌دهد چون کارفرمایش متوجه می‌شود که او با گروه مافیا در ارتباط است. در نتیجه رکود اقتصادی و بیکاری، تامی مجبور می‌شود پیشنهاد ورود به گروه مافیایی سالیاری را قبول کند و خیلی زود با همکاری پائولی و سم و با انجام موفقیت آمیز مأموریت های محول شده، تبدیل به یکی از اعضای ارشد گروه می‌شود.
در طول سال های بعد خانواده های موریلو و سالیاری برای تصاحب کنترل شهر لاست هیون یک جنگ تمام عیار ترتیب می‌دهند. این در حالیست که تامی که با دختر رئیس گروه یعنی دون سالیاری ازدواج کرده‌است، تصمیم می‌گیرد از خشونت کناره‌گیری کند و زندگی آرامی به همراه خانواده خود از سر بگیرد. به همین خاطر تامی شروع به بازگو کردن داستان همکاری خود با خانواده سالیاری و جنایت‌های آن‌ها به کاراگاهی به نام نورمن می‌کند که به دنبال دستگیری باند مافیایی شهر است. کل داستان بازی، حول محور خاطرات تامی در مورد چگونگی ارتقاء رتبه اش در خانواده سالیاری و سپس خروجش از این گروه می‌چرخد. با خرید کد دیجیتالی بازی مافیا : نسخه نهایی ، داستان زیبا، هیجان‌انگیز و دراماتیک تامی آنجلو را زندگی کنید و عضویت در یک گروه گانگستری را تجربه کنید.

گیم پلی بازی Mafia : Definitive Edition

بازی Mafia : Definitive Edition یک نسخه ی کاملاً بازسازی شده از نسخه ی اصلی بازی مافیا است با این تفاوت که داستان آن گسترش پیدا کرده است و تجهیزات جدیدی در این بازی شاهد خواهیم بود. با این حال، کلیه ی مراحل و مأموریت های نسخه ی اصلی بازی در نسخه ی جدید گنجانده شده است. مانند نسخه ی اصلی بازی، بازی کنندگان نقش شخصیت اصلی داستان یعنی تامی آنجلو را بازی خواهند کرد و به وسیله ماشین یا پیاده، دنیای جذاب مافیایی دهه 1930 را کشف می کنند. در نسخه ی بازسازی شده بازی مافیا درجه سختی بازی حالت های مختلفی دارد و یکی از ویژگی های جذاب آن نسبت به نسخه های قبلی، افزودن حالت کلاسیک است. در حالت کلاسیک، بازی به سخت ترین حالت ممکن خود تغییر پیدا می کند و گیم پلی بازی با افزایش حساسیت پلیس شهر نسبت به جرم و جنایت جذاب تر و هیجان انگیز تر می شود و باعث می شود شما بتوانید تجربه ی هیجان انگیز بازی نسخه اصلی که بسیار چالش برانگیز بود را تجربه کنید. یکی دگیر از ویژگی های مافیا : نسخه نهایی ، اضافه شدن موتور سیکلت است.

بازی Mafia : Definitive Edition شرح حال یک راننده تاکسی به نام تامی آنجلو است.
بازی Mafia : Definitive Edition شرح حال یک راننده تاکسی به نام تامی آنجلو است.

تاریخ انتشار بازی Mafia : Definitive Edition

در اوایل سال 2020، کمپانی 2K Games، از انتشار نسخه‌ی جدید بازی مافیا یعنی Mafia : Definitive Edition خبر داد. این بازی توسط استودیو Hangar 13 توسعه داده شده‌است و قابلیت های جدیدی به نسخه ی اصلی و قدیمی بازی که در سال 2002 برای ویندوز منتشر شده بود اضافه شده است. این بازی قرار بود در آگوست منتشر شود ولی به دلیل کرونا انتشار آن به تعویق افتاد.
یکی از مهم ترین تغییرات ایجاد شده در نسخه نهایی بازی مافیا، تغییر عمده در ساختار شهرهای بازی و شباهت بیشتر آن ها به شهرهای آمریکا بین دهه های 1920 تا 1930 میلادی و پس از جنگ جهانی اول است. اتمسفر شهر ها و جنبه های زیبایی شناختی منطقه های مختلف آن ها به طرز قابل توجهی بهبود یافته است. به عنوان مثال منطقه China Town که محل زندگی مهاجران چینی است به طور کامل شبیه به ساختار و معماری واقعی آن شده است و ساختمان ها و تزئینات آن ها با جزئیات به نمایش گذاشته شده اند.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.33 /5
افزودن دیدگاه
ماهی
در 3 آذر 1399
وای عاشق این بازی شدم :»
    پاسخ آی گیم
    سلام وقت بخیر بازی های سبک مافیا عالی هستن.