توجه: به دلیل اختلال در اینترنت، سفارشات با تاخیر انجام می شود. ممنون از همراهی شما
بازی Peaky Blinders Mastermind
بازی Peaky Blinders Mastermind

بازی Peaky Blinders Mastermind محصولی از کمپانی futurlab و برگرفته از یک سریال تلویزیونی می‌باشد. این بازی، یک بازی سرگرم‌کننده با سبک معمایی ماجراجویی بوده و در 10 مرحله تولید شده است.

  • کدهای دیجیتال ایکس باکس
  • کامپیوتر
Xbox OneXbox One
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
آنچه در این مطلب می خوانید

بررسی بازی Peaky Blinders Mastermind

بازی Peaky Blinders Mastermind محصولی از کمپانی futurlab و برگرفته از یک سریال تلویزیونی می‌باشد. این بازی، یک بازی سرگرم‌کننده با سبک معمایی ماجراجویی بوده و در 10 مرحله تولید شده است. بازی پیکی پلایندرز: مستر مایند ، در 20 آگوست سال 2020 منتشر شده و تاکنون طرفداران زیادی از این سبک بازی را به خود جلب کرده است. اگر علاقه‌مند به حل معما و چالش‌‌های متنوع هستید، با خرید بازی Peaky Blinders Mastermind آن را به خوبی تجربه خواهید کرد. بازی پیکی بلایندرز: مغز متفکر ، برای پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلی استیشن 4 در دسترس می‌باشد.

بازی پیکی بلایندرز: مغز متفکر
بازی پیکی بلایندرز: مغز متفکر

داستان بازی  Peaky Blinders Mastermind

داستان بازی Peaky Blinders Mastermind ، دقیقا به اتفاقات پیش از فصل اول سریال و بعد از جنگ جهانی اول مربوط است. در مراحل اول بازی، زندگی روزمره گانگستر انگلیسی به نام تامی شلبی و خانواده‌اش را خواهید دید. به مرور زمان خانواده شلبی دچار مشکلات و چالش‌هایی می‌شوند و همین داستان بازی را شکل می‌دهد. شلبی به قدری دچار مشکل می‌شود که مجبور به فرار از دست پلیس و ایستادگی در برابر آن‌ها می‌شود. او برای فرار از این مسائل نقشه‌هایی چیده تا خود و خانواده‌اش را از این مخمصه نجات دهد. تامی در نقش متفکر داستان بازی پیکی بلایندرز: مسترمایند  بوده که برای هر چالش راهی پیدا خواهد کرد.

داستان بازی  Peaky Blinders Mastermind
داستان بازی  Peaky Blinders Mastermind

گیم پلی بازی  Peaky Blinders Mastermind

بازی Peaky Blinders Mastermind از گیم پلی خوبی برخوردار بوده و در برابر ایراداتی که به آن وارده شده، از ویژگی‌های مثبتی هم برخوردار است. بسیاری از منتقدین، طراحی مراحلی از بازی را مورد بررسی قرار داده و بر این باورند که اگر این نواقص برطرف می‌شد، بازی به حالت فوق‌العاده‌ سرگرم کننده‌ای تبدیل می‌شد. برای پیش رفتن در بازی Peaky Blinders ، باید به حل معماهای هر مرحله در زمان تعیین شده بپردازید و با موفقیت در حل آن ها، به مرحله بعدی صعود کنید. هر مرحله با چالش‌هایی همراه است و رفته رفته به این چالش‌ها اضافه می‌شود. بازی مستر مایند ، در دو حالت سخت(هارد) و نرمال قابل اجرا است. بازیکن در روش هارد با استفاده از سیستم تایم لاین می‌تواند زمان را عقب و جلو برده و به اصلاح اشتباهاتش بپردازد. استفاده مداوم از این روش، سبب آزمون و خطاهای زیاد بازیکن در مراحل ابتدایی می‌شود. گیمر باید تمام حرکات اعضا بازی را به طور دستی انجام دهد و آن‌ها را پیش ببرد. با وجود این معایب، بازی بازی پیکی بلایندرز: مغز متفکر از گرافیت بسیار بالا و درجه یکی برخوردار است و فضای بازی را به بهترین نحو خلق کرده است. خروجی و تصاویر با بالاترین کیفیت ممکن، عملکرد مناسبی برای بازیکن خواهد داشت.

حالت‌های بازی Peaky Blinders Mastermind

شخصیت‌های حاضر در بازی Peaky Blinders Mastermind ، تامی شلبی، آرتور، تامس، ایدا، عمه پالی، جان و فین هستند. تامی که شخصیت اصلی و قهرمان داستان است، در کنار خانواده‌اش در بازی ظاهر شده و در مسیر بازی قرار می‌گیرند. بازی پیکی بلایندرز: مغز متفکر ، بسیار قوی و زیبا طراحی شده و تمام بعدهای شخصیتی داستان را به خوبی نشان می‌دهد. سازندگان بازی، به تمام جزئیات پرداخته و مشخص است که برای تولید آن وقت و انرژی زیادی را صرف کرده‌اند. هر کدام از شخصیت های بازی پیکی بلایندرز مستر مایند ، از ویژگی‌ خاصی برخوردار هستند. برای مثال شلبی مذاکره کننده خوبی است، جانی حواس نگهبانان را به خوبی پرت می‌کند، پالی با پلیس درگیر شده و درهای قفل را به راحتی باز می‌کند و موراد دیگری که در طول بازی با آن‌ها آشنا خواهید شد.

موسیقی بازی Peaky Blinders Mastermind ویژگی دیگر و غیر قابل چشم‌پوشی آن است. بازی از موزیک متنوع و خوبی برخوردار است و به بازیکن انرژی بالایی منتقل می‌کند. گروه موسیقی فوریست علاوه بر ساخت موسیقی در سریال پیکی بیالندرز، در ساخت موزیک بازی پیکی بلایندرز مستر مایند نیز همکاری کرده‌اند.

بازی پیکی بلایندرز مستر مایند
بازی پیکی بلایندرز مستر مایند

نظرات و نمرات بازی پیکی بلایندرز مسترمایند

همانطور که گفته شد بازی Peaky Blinders Mastermind از سیستم تایم لاین و اصلاح اشتباهات برخوردار است. برخی از بازیکنان این روش را مورد نقد قرار داده و معتقدند که این روش باعث گیج شدن گیمر می‌شود. علاوه بر تغییر زمان، بازیکن قادر به تغییر کاراکترش نیز می‌باشد. سوئیچ بین شخصیت‌های بازی سبب اتلاف وقت و کسالت بازیکن خواهد شد. اما بسیاری از منتقدان این ایرادات را در برابر تنوع بالا و روند خوب بازی قابل چشم‌پوشی می‌دانند. بازی پیکی بلایندرز: مغز متفکر در پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و پلی استیشن 4 قابل اجرا است.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه