بازی تل می وای
خرید بازی Tell Me Why

Tell Me Why یک بازی ویدیویی در ژانر ماجراجویی است که توسط شرکت بازی سازی Dontnod Entertainment ساخته شده است و Xbox Game Studios آن را منتشر خواهد کرد

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
  • سی دی کی
  • خرید مستقیم
  • استیم گیفت
آنچه در این مطلب می خوانید

بازی Tell Me Why

Tell Me Why یک بازی ویدیویی در ژانر ماجراجویی است که توسط شرکت بازی سازی Dontnod Entertainment ساخته شده است و Xbox Game Studios آن را منتشر خواهد کرد. تاریخ انتشار بازی تل می وای در سه روز مختلف است که سه اپیزود مختلف از آن منتشر می‌شود. قسمت اول 27 آگوست، قسمت دوم و سوم هم به ترتیب در 3 و 10 سپتامبر منتشر می‌شوند. همچنین این بازی در انحصار کنسول Xbox one و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. داستان این بازی بر روی زندگی دو خواهر و برادر دو قلو تمرکز دارد و دوران کودکی‌شان را با بازگشت به خانه دوران بچگی‌شان در آلاسکا روایت می‌کند. خرید بازی Tell Me Why به همه گیمرها توصیه می‌شود، زیرا دارای یک داستان احساسی و تاثیر گذار است.

Tell Me Why
دو کاراکتر اصلی Tell Me Why

داستان بازی Tell Me Why

داستان بازی Tell Me Why روایتگر ماجرا‌های دوران کودکی تایلر و آلیسون است. این ماجراها برای این دو نفر فراز و نشیب‌های زیادی داشته است، مخصوصا برای تایلر که پس از مدتی تغییر جنسیت داده است. داستان بازی شامل اتفاقات دوران کودکی آن‌ها و تاثیرات اعمال تایلر بر روی مادرش است که به خوبی روایت می‌شود و حال و هوای بازی را به گیمر القا می‌کند. به طور کلی داستان بازی این‌گونه روایت می‌شود که در لحظات مختلف خاطرات قدیمی این دو نفر برای شما نمایش داده می‌شود که حاوی اطلاعات مفید است. روز گذشته که قسمت اول این بازی منتشر شد، جزئیات داستان آن هم توسط سایت‌های خبری منتشر شد. در ادامه جزئیات قسمت اول این بازی را برای شما شرح می‌دهیم؛ نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که پاراگراف پایین ممکن است محتوای بازی را لو دهد!

فضای بازی تل می وای
فضای بازی تل می وای

دنبای بازی تل می وای

در قسمت اول بازی تل می وای ، شما یک فلش بک از گذشته را می‌بینید که چطور یکی از دو قلوها مادر خودشان را برای دفاع از خود به قتل می‌رساند. این موضوع در همان ابتدا قطعا شک و شبه‌هایی برای شما ایجاد می‌کند و شما را به فکر فرو می‌برد؛ اما هرچه از لحظات بازی می‌گذرد، کم کم متوجه می‌شوید که چگونه یک مادر به چنین درجه‌ای از جنون می‌رسد که حتی به فرزند خودش هم رحم نمی‌کند. هنگام پیشروی در بازی ایده‌های مختلفی ذهن شما را درگیر می‌کند که این بخش چگونه به پایان می‌رسد، اما پس از مدتی با ایده‌های جدید جایگزین می‌شوند. پایان بخش اول این بازی به خودی خود غیر منتظره و حیرت انگیز است. گاهی اوقات برای درک بهتر داستان بازی و حل معماهای مختلف باید یک سری داستان‌های افسانه‌ای کودکانه را مطالعه کنید، که ممکن است خسته کننده به نظر برسد.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه