بازی What Remains of Edith Finch
خرید بازی What Remains of Edith Finch

بازی What Remains of Edith Finch یک بازی ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی جاینت اسپارو ساخته شده است و در سال  2017 برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،Nintendo Switch و کامپیوترهای شخصی منتشر شده است

زمان تحویل زمان تحویل کمتر از 30 دقیقه ( بسته به محصول)
قیمت قیمت تضمین کمترین قیمت در آی گیم
پشتیبانی پشتیبانی آنلایـــــن و تلفنــــــی
مجوز های لازم مجوز های لازم اینمــــــاد و ساماندهــــــی
SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard - آرژانتین

بازی What Remains of Edith Finch روایتگر یک داستان عمیق

بازی What Remains of Edith Finch یک بازی ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی جاینت اسپارو ساخته شده است و در سال  2017 برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،Nintendo Switch و کامپیوترهای شخصی منتشر شده است. داستان این بازی در مورد شخصیت ادیث فینچ است. طلسمی مرگبار بر روی اعضای این خانواده وجود دارد که در هر نسل باعث مرگ آن‌ها به طرز فجیعی می‌شود؛ اگرچه همیشه یک نفر از این خانواده باقی می‌ماند. ای بازی به عنوان مجموعه‌ای از تجربیات کوچک است که در آن داستان دراماتیک این خانواده از زبان ادیث فینچ روایت می‌شود. با خرید بازی What Remains of Edith Finch به راز اسرار آمیز خانواده فینچ پی ببرید.

What Remains of Edith Finch
خانه خاندان فینچ در بازی آنچه از ادیت فینچ باقی می ماند

داستان بازی What Remains of Edith Finch

داستان بازی What Remains of Edith Finch از آنجایی روایت می‌شود که آخرین بازمانده این خانواده، ادیث به خانه پدری خود در ساحل شهر واشنگتن برمی‌گردد و با مرگ اعضای خانواده‌اش مواجه می‌شود؛ در ادامه ادیث توضیح می‌دهد که بزرگان این خانواده معتقدند که خانواده فینچ از همان اول طلسم شده‌اند تا در هر نسل تمام اعضای خانواده به غیر از یک نفر،‌ یک کودک، می‌میرند. آن کسی هم که زنده می‌ماند باید ازدواج کند و این نسل را ادامه دهد. پدر پدر بزرگ او، اودین، پس از اینکه همسر و فرزند تازه متولد شده‌اش را از دست می‌دهد، تصمیم می‌گیرد از نروژ خارج شود و به گونه‌ای خود را از این طلسم مرگبار نجات دهد.

در سال 1937 او به همراه دخترش ادی و خانواده‌اش که از این طلسم در امان مانده بود، به آمریکا نقل مکان می‌کند. در همان سال‌ها اودین خانه‌اش را در کنار ساحل می‌سازد و به خانواده و دخترش اسرار می‌کند که بیایند و در کنارش زندگی کنند، اما امواج دریا باعث نابود شدن خانه اودین و مرگش می‌شود. پس از آن خانواده تصمیم می‌گیرند که خانه‌ای بسازند و به زندگی خود ادامه دهند. در سال‌های متوالی ادی فرزندانی را به دنیا آورد و در کنار منزلشان یک قبرستان خانوادگی ساختند. بعد از گذشت سال‌ها ادی فکر کرد خودش و فرزاندش از طلسم در امان مانده‌اند تا اینکه همسرش، اسون و چهار فرزندش می‌میرند و از بین‌آن‌ها سام باقی می‌ماند. داستان بازی وات ریمینز آو ایدت فینچ بسیار مرموز و هیجان انگیز و در تمام لحظات شما را به فکر فرو می‌برد.

What Remains of Edith Finch
گرافیک زیبا و چشم نوار بازی وات ریمینز آف ادیث فینچ

گیم پلی بازی What Remains of Edith Finch

جهت دید دوربین در بازی What Remains of Edith Finch اول شخص است و در کل گیم پلی بازی شما باید مکان‌های مختلف را جستجو کنید و درباره آن‌ها یاد بگیرید. گیمر خانه فینچ را جستجو می‌کند و روند بازی به همین روش طی می‌شود. در بازی شخصیت ادیث شما را هدایت می‌کند که به کجا بروید. در خانه یادبود‌های مختلفی وجود دارند که برای مردگان می‌باشد و شما حین انجام بازی با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید. در کل گیمر با ارتباط برقرار کردن با این یادبود‌ها و موارد مختلف در بازی وات ریمینز او ادیث فینچ پیشرفت می‌کند.

وات ریمینز او ادیث فینچ
مخاطبان و منتقدان بازی وات ریمینز اف ادیث فینچ را زیبا و هیجان انگیز توصیف کردند.

روند توسعه و بازخورد بازی What Remains of Edith Finch

بازی What Remains of Edith Finch دومین بازی ساخته شده توسط تیم بازی سازی جایت اسپارو است که توسط کارگردان هنری، ایان دالاس هدایت شده است. مفهوم این بازی نشان دهنده تلاش برای خلق چیزی والا است. طبق اظهارات دالاس این بازی لحظات زیبا و احساسی را روایت می‌کند که دیگر نشانی از آن باقی نمانده است. تمام ایده ساخت این بازی از تجربه خود دالاس از غواصی است که در اعماق اقیانوس با درک آن فضای تیره و تاریک توانست این بازی را بسازد. بازی وات ریمینز او ادیث فینچ نظرات مثبتی را از طرف منتقدان و مخاطبان دریافت کرده است. آن‌ها معتقد هستند که این بازی از یک داستان جذاب و درگیر کننده برخوردار است و یک حالت رئالیسم دارد که در کمتر بازی‌ مشاهد می‌شود. البته این بازی ایراداتی هم دارد که آنقدر بزرگ نیستند و داستان بازی را خراب نمی‌کند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
0.00 /5
افزودن دیدگاه
سمانه
در 30 مرداد 1399
پشتیبانی عالیه
    پاسخ آی گیم
    سلام وقت بخیر دوست عزیز. ممنونم از نظرتون.