توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Fortnite
بازی Fortnite

در روز 25 جولای 2017 بازی جذاب و سرگرم کننده‌ای منتشر شده به نام Fortnite که در مدت زمان کوتاهی توجه عده زیادی از گیمر‌ها را به خود جلب کرد

۲۸۰۰ ویباکس فورتنایت ریجن گلوبال
1,087,800 تومان
۵۰۰۰ ویباکس فورتنایت ریجن گلوبال مخصوص PC
۵۰۰۰ ویباکس فورتنایت ( پلی استیشن ریجن آمریکا )
۲۸۰۰ ویباکس فورتنایت (‌پلی استیشن ریجن آمریکا‌ )
۱۰۰۰ ویباکس فورتنایت ( پلی استیشن ریجن آمریکا‌ )
۱۰۰۰ ویباکس فورتنایت ریجن گلوبال
۵۰۰۰ ویباکس فورتنایت ریحن گلوبال

بازی Fortnite‌؛ یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال

در روز 25 جولای 2017، بازی جذاب و سرگرم کننده‌ای به نام Fortnite منتشر شد که در مدت زمان کوتاهی توجه عده زیادی از گیمر‌ها را به خود جلب کرده است. علت این استقبال و توجه به دلیل وجود سادگی و حس همکاری بود که در بازی وجود داشت. این بازی توسط Epic Games‌ در سبک شوتر و بتل رویال ساخته شده و برای تمام پلتفرم‌ها منتشر شده است. با خرید بازی فورتنایت می‌توانید در سه حالت مختلفی که در بازی وجود دارد به طور رایگان و با دوستان‌تان بازی کنید. هر کدام از این حالات در این بازی، ویژگی‌های خاص خود را دارند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

در روز 25 جولای 2017، بازی جذاب و سرگرم کننده‌ای به نام Fortnite منتشر شد.
در روز 25 جولای 2017، بازی جذاب و سرگرم کننده‌ای به نام Fortnite منتشر شد.

گیم پلی بازی Fortnite

هنگامی که هر کدام از حالت‌های بازی Fortnite را شروع کنید، در یک محیط باز و پر از جزئیات مختلف قرار می‌گیرید که می‌توانید در آن با استفاده از کلنگ‌تان اجسام مختلف را از بین ببرید و موادی که از آن‌ها دراپ می‌شوند را بردارید و از آن‌ها برای ساخت دیوار، سقف، پله و … استفاده کنید. می‌توانید با ساخت این موارد در محیط بازی از حمله دشمنان جلوگیری کنید، البته اگر سطح دیوار شما پایین و ضعیف باشد، با ضرب چند گلوله از بین می‌رود؛ در نتیجه همیشه باید این موارد را ارتقا دهید تا هنگام نبرد و استفاده از آن‌ها نابود نشوند. بازی فورتنایت سه حالت مختلف در بازی دارد که هر کدام آن‌ها با یک موتور بازی سازی ساخته شده‌اند. در این سه حالت شما می‌توانید به صورت آزادانه به صورت تنهایی و یا با دوستان‌تان بازی کنید و ساعت‌ها سرگرم شوید.

از بین سه حالتی که در این بازی وجود دارند، بتل رویال و کریتیو در آن رایگان هستند.
از بین سه حالتی که در این بازی وجود دارند، بتل رویال و کریتیو در آن رایگان هستند.

داستان بازی Fortnite

بازی Fortnite داستان خاصی ندارد،‌ اما تا دلتان بخواهد کاراکترهای مختلف سینمایی و معروف در این بازی وجود دارند و تنوع این کاراکترها آنقدر زیاد است که شاید فرصت نکنید که با همه آن‌ها بازی کنید. از بین سه حالتی که در این بازی وجود دارند، بتل رویال و کریتیو در آن رایگان هستند ولی برای بازی کردن در حالت Save the world باید مبلغی را پرداخت کنید. در بازی فورتنایت می‌توان با استفاده از پول مجازی بازی که V-Bucks نام دارد، محصولا مختلف را خریداری کنید؛ البته برای خرید وی باکس باید از پول واقعی استفاده کنید، همچنین می‌توانید با انجام دادن ماموریت‌های مختلف در بازی V-Bucks‌ جمع کنید.

حالت‌های بازی Fortnite

همانطور که در بالا گفته شد، بازی Fortnite سه حالت مختلف دارد که دو حالت آن رایگان و دیگری پولی است. در حالت Save the World داستان از این قرار است که 98 درصد جمعیت کره زمین بر اثر یک طوفان سهمگین از بین رفتند و موجودات زامبی شکل به نام «Husks» به وجود آمده‌اند. در این حالت شما به همراه دوستان‌تان باید از سازه‌های مربوطه در مقابل این موجودات دفاع کنید و منابع مختلف را جمع آوری کنید تا درنهایت بتوانید همه این موجودات را از بین ببرید و برنده شوید.

در حالت Fortnite Battle Royale می‌توانید به صورت تنهایی، دونفره و 4 نفره با دوستان‌تان بازی کنید. در این حالت 100 بازیکن که هیچ اسلحه‌ای ندارند در «Battle Bus» منتظر بهترین موقعیت برای فرود در نقشه بازی هستند. اول از همه اینکه باید سعی کنید در نقطه‌ای فرود بیایید که فرد دیگری آنجا حضور نداشته باشد، وکرنه امکان دارد کشته شوید. وقتی که فرود می‌آیید باید به دنبال اسلحه‌های مختلف، پک‌های متنوع افزایش سلامتی و شیلد باشید و سعی کنید بین 100 نفر تنها بازمانده شما باشید.

حالت Save the World در بازی Fortnite  تا اوت 2017 توانست یک میلیون بازی کننده فعال را به دست آورد.
حالت Save the World در بازی Fortnite  تا اوت 2017 توانست یک میلیون بازی کننده فعال را به دست آورد.

سومین حالت بازی فورتنایت حالت «Creative‌» است که کمی شبیه به بازی Minecraft می‌باشد. در این حالت شما در یک جزیره بازی می‌کنید که می‌توانید در آن سازه‌های مختلفی را بسازید، همچنین می‌توانید بازی‌های مختلفی از قبیل میدان نبرد و مسیر مسابقه را در آن بسازید و با دوستان‌تان ساعت‌ها در آن سرگرم شوید.

نظرات بازی Fortnite

حالت Save the World در بازی Fortnite  تا اوت 2017 توانست یک میلیون بازی کننده فعال را به دست آورد. این بازی توانست موفقیت‌های مالی زیادی را برای شرکت اپیک گیمز فراهم کند و باعث شد که بازیکنان این بازی در دو هفته ابتدایی انتشار حالت بتل رویال به ده میلیون کاربر فعال روزانه برسد. بعد از اینکه این بازی برای نینتندو سوییچ منتشر شد مخاطبان آن به 125 میلیون نفر رسید. بازی فرتنایت در مدت زمان کوتاهی مخاطبان زیادی را پیدا کرد، حتی برخی از معروف‌ترین بازیگران و خواننده‌های خارجی روزانه بازی فورت نایت و بازی کالاف دیوتی موبایل را انجام می‌دهند و از آن لذت می‌برند.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.80 /5
افزودن دیدگاه