توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بازی Halo 3
خرید بازی Halo 3

بازی Halo 3 قسمتی دیگر از مجموعه بازی‌های Halo: The Master Chief Collection می‌باشد که هم اکنون نسخه‌ی کامپیوتری آن نیز بر روی پلتفرم استیم قرار گرفته است

SteamSteam
نسخه استاندارد - Standard Edition - گلوبال
403,900 تومان
آنچه در این مطلب می خوانید

Halo 3 بهترین بازی شوتر سال

بازی Halo 3 قسمتی دیگر از مجموعه بازی‌های Halo: The Master Chief Collection می‌باشد که هم اکنون نسخه‌ی کامپیوتری آن نیز بر روی پلتفرم استیم قرار گرفته است. این بازی شوتر اکشن که از زاویه دید اول شخص بازی می‌شود، یک بار دیگر بازیکن را در هیاهوی نبرد میان مستر چیف، کاوننت و تمامی نسل بشر قرار می‌دهد. بازی هیلو 3 سومین قسمت از پرطرفدار‌ترین مجموعه بازی‌های کمپانی بانجی می‌باشد که با اکران اولیه خود در سال 2007 سر و صدای زیادی به پا کرد و توقع بازیکنان را از بازی‌های شوتر بالا برد.

بازی Halo 3
بازی Halo 3

داستان بازی Halo 3

داستان بازی Halo 3 بر روی جنگ کهکشانی که در قرن بیست و ششم میان انسان‌ها با گروهی بیگانگان به نام کاوننت و نوعی انگل فضایی به نام فلاد صورت می‌گیرد متمرکز است. در این بازی خواهیم دید که مسترچیف باز می‌گردد تا گره رازی تاریخی را بگشاید که در زیر شن‌های آفریقای جنوبی مدفون شده است. این راز می‌تواند یا کلید رستگاری انسان‌ها باشد، یا که نابودی آن‌ها! رازی که می‌تواند موج نبرد میان انسان‌ها و کاوننت را تغییر دهد. بازی هیلو 3 بازیکن را در نقش مسترچیف می‌گذارد و او را در مقابل کاوننت و فلاد می‌گذارد.

داستان بازی هیلو 3
داستان بازی هیلو 3

گیم پلی بازی Halo 3

مکانیزم گیم پلی بازی Halo 3 به صورت تیر اندازی از زاویه دید اول شخص است که بیشتر روند بازی با پای پیاده جلو می‌رود، اما بازی نبرد با وسایط نقلیه را نیز شامل می‌شود. تعادل سلاح‌ها و اشیاء قابل استفاده در بازی مطابق با مثلث طلایی هیلو رعایت شده که شامل تفنگ، نارنجک و حمله‌های تن به تن با سلاح‌های سرد می شود. بازیکنان می‌توانند در برخی شرایط از دو سلاح به صورت هم‌زمان استفاده کنند. برخی از سلاح‌ها و مهمات قابل استفاده که در بازی پیشین معرفی شدند، در این قسمت از مجموعه‌ی هیلو نیز قابل استفاده هستند. بازی هیلو 3 تجربه‌ی یک بازی شوتر قوی و هیجان انگیز را به بازیکنان ارائه می‌دهد. این بازی به صورت بسته‌ی‌ الحاقی برای بازی هالو د مستر چیف کالکشن نیز قابل اجرا می‌باشد.

حالت‌های بازی

بازی Halo 3 حالت داستانی یا حالت کمپین را شامل می‌شود که به بازیکنان اجازه‌ی همکاری با یکدیگر را می‌دهد. در این حالت می‌توانید در یازده نبرد فراموش نشدنی شرکت کنید. این بازی بیست و چهار نقشه‌ی مولتی پلیر نیز در اختیار بازیکن می‌گذارد که دارای سیستم تصاعدی بسیار پیشرفته می‌شود. یکی دیگر از حالت‌های جالب بازی هیلو 3 حالت ساخت و تئاتر است که این قابلیت را به بازیکن می‌دهد تا روش‌های جدیدی برای بازی کردن بسازد و لحظه‌های مورد علاقه خود در بازی را ثبت کرده و با دیگر بازیکنان مجموعه به اشتراک بگذارد.

حالت های بازی Halo 3
حالت های بازی Halo 3

روند توسعه و بازخورد‌های بازی

نسخه‌ی کامپیوتری بازی Halo 3 هم اکنون برای پلتفرم استیم عرضه شده است و پیشرفت‌های بازی منتقدین و بازیکنان را بسیار شگفت زده کرده است. کیفیت تصویر این قسمت از مجموعه‌ی هیلو به 4k UHD در +60 فریم بر ثانیه رسیده است که همین تجربه‌ی واقعی‌تری از این بازی اکشن به بازیکنان ارائه می‌دهد. بازی هیلو 3 چیزی بیشتر از حد انتظار بازیکنان است.

برچسب ها :

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
5.00 /5
افزودن دیدگاه